שיתוף  אשכול ההשראות 

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צבעוניות שיוצרת אשליה של שקיפות

c_cubes_logo_design_symbol_icon_by_alex_tass.jpg

כבי800

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

נאר לערנען

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אין קשר לגרפיקאים. (הם דווקא עשו פה עבודה מצויינת)
המשפט הו "אנחנו לא אוהבים צהוב"
והפרסומת היא עבור רופא שיניים שמבצע הלבנה.

ידעתי,

אך זה היה בהשראת תחרות הכרזות של כנס העתיד של פרוג.....

סליחה שלא הוספתי סמיילי.

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
אנימציה שעיצב מעצב בשם גל שיר מתל אביב, הוא כותב שאחרי עבודה ממשוכת עם צוות המשרד שלו, הוא שם לב לפרט הבא: מעצב תמיד מזיז את הראש ימינה ושמאלה ומפתח מזיז למעלה ולמטה.
בהתחלה לא ממש הבנתי, אבל היום פתאום גיליתי את הראש שלי זז בדיוק כמו המעצב שבתמונה, מאד נהניתי.

galshir.gif

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
אנימציה שעיצב מעצב בשם גל שיר מתל אביב, הוא כותב שאחרי עבודה ממשוכת עם צוות המשרד שלו, הוא שם לב לפרט הבא: מעצב תמיד מזיז את הראש ימינה ושמאלה ומפתח מזיז למעלה ולמטה.
בהתחלה לא ממש הבנתי, אבל היום פתאום גיליתי את הראש שלי זז בדיוק כמו המעצב שבתמונה, מאד נהניתי.

צפה בקובץ המצורף 308542

איפה הלינק?

אסתי ליברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

צפה בקובץ המצורף 308542
:D :D :D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  39  פעמים

לוח מודעות

למעלה