❂ רכב בפיתוח ❂ בטר פלייס ❂ שי אגסי ❂ חכמת ההמונים ❂

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אות לי;n5043998:
יש עוד זרקור בעולמינו??
המכונית שלך חמודה והגומי שמניע אותה עומד בכל קריטריון אבל, מקום שני המכובד הוא ללא פרסים.

וסתם תראי את אחורי המכונית שלי..בשביל להגיע למהירות מטורפת השתמשתי בצמד בלונים וחיזקתי אותם ב...גומי.

יש עוד זרקור בודאי. חדש ומחודש.
ומחכים הילדים דחוף לאתגר הבא. מתאים להם מאד ערכת יצירה. הם התאכזבו קשות שלא הצלחנו להעלות בזמן...

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י start;n5044005:
ומחכים הילדים דחוף לאתגר הבא. מתאים להם מאד ערכת יצירה. הם התאכזבו קשות שלא הצלחנו להעלות בזמן...

יש מה להתאכזב...אתמול ראיתי שהמחסן הכין לבקשתי את הפרס המובטח לניק "טוליפ" - בטוח ייהנו שם.
הוא אומר...יהודי אף פעם לא מאחר את הרכבת - מאחר את זאת , נוסע ברכבת הבא - יהיה הזדמנות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה