✔ מצות ✘ ללא גלוטן

אות לי

משתמש סופר מקצוען
אולי זה מעניין מישהי

כיום יש בישראל מאות אלפי יהודים בעלי רגישות לגלוטן (הנמצא בכל חמשת הדגנים פרט לשיבולת שועל). יהודים אלו אינם יכולים לקיים מצוות אכילת מצה, רובם, גם מאלו המסורתיים, אוכלים מצות מקמח תירס וכדומה, ולא זוכים לקיים את המצווה, ואכילת מצה שמורה עגולה מאן דכר שמיה.

זכה הרה"ח דניאל גורדון מכפר חב"ד לספק בשנתיים האחרונות, לכאלף משפחות צליאקיות מצות עגולות עבודת יד, נטולות-גלוטן, משיבולת שועל מיוחדת מארה"ב בחינם.

לפרטים נוספים והרשמה לרכישת המצות אנא היכנסו ללינק הבא => https://goo.gl/forms/A2iPO46Nd6XyZWxG2

שימו לב: ההרשמה תיסגר ביום שלישי 7.3.17 בחצות. אנא הזדרזו להירשם ולשתף את חבריכם! * החלוקה תתקיים בכפר חב"ד.

בברכת פסח כשר ושמח

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י אות לי;2463775:
אולי זה מעניין מישהי

כיום יש בישראל מאות אלפי יהודים בעלי רגישות לגלוטן (הנמצא בכל חמשת הדגנים פרט לשיבולת שועל). יהודים אלו אינם יכולים לקיים מצוות אכילת מצה, רובם, גם מאלו המסורתיים, אוכלים מצות מקמח תירס וכדומה, ולא זוכים לקיים את המצווה, ואכילת מצה שמורה עגולה מאן דכר שמיה.

זכה הרה"ח דניאל גורדון מכפר חב"ד לספק בשנתיים האחרונות, לכאלף משפחות צליאקיות מצות עגולות עבודת יד, נטולות-גלוטן, משיבולת שועל מיוחדת מארה"ב בחינם.

לפרטים נוספים והרשמה לרכישת המצות אנא היכנסו ללינק הבא => https://goo.gl/forms/A2iPO46Nd6XyZWxG2

שימו לב: ההרשמה תיסגר ביום שלישי 7.3.17 בחצות. אנא הזדרזו להירשם ולשתף את חבריכם! * החלוקה תתקיים בכפר חב"ד.

בברכת פסח כשר ושמח

זה לא בחינם.
והמחיר די סטנדרטי. פחות או יותר כמו המצות שמוכרים כל שנה ומספקים במוקדים בכל הארץ.
מענין אם הטעם שונה, כי למצות הנ"ל (בנדיקט) יש טעם לוואי מריר.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י אות לי;2464582:
למה זה צריך להיות חינם?

כתוב בהודעה שזה חינם...

ולמצות ללא גלוטן יש בדרך כלל טעם לוואי מריר. נשמח מאד למצוא כאלו עם טעם רגיל.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י רותי קפלר;2464732:
כתוב בהודעה שזה חינם...

ולמצות ללא גלוטן יש בדרך כלל טעם לוואי מריר. נשמח מאד למצוא כאלו עם טעם רגיל.

אין לי שם אחוזים...
וקראתי פשוט ובתמימות..

לפרטים נוספים והרשמה לרכישת המצות אנא היכנסו ללינק הבא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה