אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בדרייב-https://drive.google.com/open?id=1vw94kdVyej3IUqVR_3SFE0maLiLudLdT
נראה לי שלא הבנת, אני רוצה וידיאו יותר איכותי, מה שהעלת הכל אותו דבר ואתה יכול לראות שהמשקל זה 21 מ"ב אני רוצה אחד יותר איכותי וזה אמור לשקול יותר, האחד האיכותי הזה שאני מצפה לו יש בכיכר השבת, הבעיה ששם יש סמל של 'כיכר השבת'...

מנחם ומנדעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נראה לי שלא הבנת, אני רוצה וידיאו יותר איכותי, מה שהעלת הכל אותו דבר ואתה יכול לראות שהמשקל זה 21 מ"ב אני רוצה אחד יותר איכותי וזה אמור לשקול יותר, האחד האיכותי הזה שאני מצפה לו יש בכיכר השבת, הבעיה ששם יש סמל של 'כיכר השבת'...
אה...

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יונתן שטרן ויונתן פרידמן שרים ישי ריבו: לשוב הביתה
אמן האקפלה יונתן שטרן משחרר קאבר ראשון בסדרה לימי המצרים - "לשוב הביתה" מתוך אלבומו האחרון של ישי ריבו.
בשיר הוא מארח את הזמר יונתן פרידמן.
1

בבקשה ובשמחה

1f448
להורדה דרך גמבומייל לחצו כאן
1f449

1f448
להורדה דרך גוגלדרייב 1 לחצו כאן
1f449

1f448
להורדה דרך גוגלדרייב 2 לחצו כאן
1f449

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

רחלי שטינברגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

בר bar

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה