דרוש מידע ײנוירופידבקײ מי עשתה את הטיפול?? ממליצים או לא?

פרחים ולבלובים

משתמש רשום
צריכה דחוף את עזרתכם. האם טיפלתם דרך נוירופידפק? זה טיפול יקר. האם באמת זה מצדיק את המחיר? והאם באמת לא צריך אחר כך כדורים?

פיר

משתמש סופר מקצוען
צריכה דחוף את עזרתכם. האם טיפלתם דרך נוירופידפק? זה טיפול יקר. האם באמת זה מצדיק את המחיר? והאם באמת לא צריך אחר כך כדורים?
אני עשיתי נוירופידבק דרך המושלם קופת חולים כללית והייתי מרוצה תבררי לכל קופה בדרךכלל יש רפואה משלימה

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
קופצת על האשכול,
מחפשת גם המלצות על מקום מוזל בירושלים בשביל קשב וריכוז.
שמעתי שיש עכשיו משהו יותר מתקדם ויותר יעיל מנוירופידבק, נקרא נוירו-דינמי
יש מישהו שהתנסה ויכול להמליץ???

שרוליק@

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מי שעושה דרך הקופה או מקום זול אחר זה שווה
אבל דרך המקומות היקרים מאוווד והידועים
לא שווה בכלל מנסיון של כמה אנשים שאני מכיר

פרחים ולבלובים

משתמש רשום
דבר ראשון הקופות לא מכירות בטיפול ואין על זה החזר. הכי זול שמצאתי זה 300 שח לטיפול להפרעות קשב וריכוז בבית שמש. אני מפחדת לעשות לילד את הטיפול ובסוף להישאר עם טיפול תרופתי. שמעתי מאחת שעשתה נירופידבק ולא הצליח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה