דרוש מידע תשלום למטפלת פרטית על חודש ניסן

ח. שושני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תשלום למטפלת פרטית על חודש ניסן - האם אני אמורה לשלם לה מלא?
הילדה שלי התחילה אצלה אחרי חנוכה.
(והיא יצאה לחופש בר"ח ניסן... למה? ככה.... לא רציתי לריב איתה אז לא התוכחתי והשגתי מ"מ)

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בד"כ אמורים לסכם כאלו דברים מראש
במקרה כזה, אם היא מבקשת שתשלמי- אולי הייתי מסבירה שזה דומה לחופש הגדול, שמשלמים ביחסיות לחלק מהשנה שהיו אצלה, ומגיעה איתה להסכם על כמה מהחופש משלמים לה.
והיא יצאה לחופש בר"ח ניסן
היא כנראה מטפלת פרטית כי היא לא רוצה להתחייב לנהלים של התמ"ת, ומותר לה לצאת מתי שרוצה (מקובל שאצל מטפלות פרטיות יוצאים לחופשה כמו החיידרים, או כמו בית יעקב- כל אחת קובעת לעצמה) רק חבל שלא ידעת מראש.

ח. שושני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בד"כ אמורים לסכם כאלו דברים מראש
במקרה כזה, אם היא מבקשת שתשלמי- אולי הייתי מסבירה שזה דומה לחופש הגדול, שמשלמים ביחסיות לחלק מהשנה שהיו אצלה, ומגיעה איתה להסכם על כמה מהחופש משלמים לה.

לכן שאלתי מה מקובל.

היא כנראה מטפלת פרטית כי היא לא רוצה להתחייב לנהלים של התמ"ת, ומותר לה לצאת מתי שרוצה (מקובל שאצל מטפלות פרטיות יוצאים לחופשה כמו החיידרים, או כמו בית יעקב- כל אחת קובעת לעצמה) רק חבל שלא ידעת מראש.[/QUOTE]

היא יצאה לחופשה לפני החיידרים ולפני הבית יעקב. כמו הכוללים.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
אני שלמתי רגיל, לא עלה בדעתי אחרת,
וגם התחלתי רק אחרי חנוכה.
אבל! המטפלת שלי יצאה לחופש רק בשבוע שלפני פסח - כלומר אחרי בתיה"ס.
מלבד עצם העובדה שהיא עבדה יותר, אני מאד מכירה לה טובה על לקיחת חופשים הגיוניים מבחינתה ללא ניצול העובדה שמערכת החינוך הכללית כבר יצאה לחופש.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מוזר
אני מכירה מטפלות שיוצאות בר"ח ניסן אבל משלימות בסוף שנה
או נותנות החזר כספי על הימים האלה
אבל גם לקחת סתם ימים ללא שום קשר וגם לקבל כסף קטונתי
(למרות שלםי בתי הספר עבדו רק ב' וג'
בד' היה בחירות
וחוץ מזה ילד שנכנס אחרי חנוכה משלם יחסי
אלא אם כן סוכם אחרת

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כל אחת נוהגת אחרת אבל באמת זה דברים שאני שואלת מראש ןמבררת אולי זה לא מתאים לי

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אלו דברים שמסכמים מראש,
המטפלת של הבן שלי אמרה לי כשדיברנו על תמחור שהיא לוקחת 9 ש"ח לפי שעות או 8 ש"ח לשעה גלובלי. שזה אומר שבניסן אשלם לה על כל החודש למרות שהיא לוקחת חופשות כמו בית יעקב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה