דרוש מידע תשלום לבייביסיטר - כמה?

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ירושלים
15 ש"ח לשעה
באיזורים של חוצניקים כמו גני גאולה וכו' - המחיר אפילו 20-25 ויתכן שיותר

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
חיפה 10 שח לשעה גם בלילה.
יש כאלו שלוקחות 12-15

nicky

משתמש מקצוען
אגב, סתם כדי לקבל מושגים...

בת"א,לדוג', וכל דומותיה, המחיר הוא מינימום 30, בד"כ 35 לשעה...

לצו

משתמש פעיל
בביתר,
אם הילדים ישנים 10 ש"ח,
אם ערים 15 ש"ח.

זהר מושקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
כבר נתקלתי במישהי חילונית מקרית אונו שאמרה לי שהבייביסיטר שלה מבני ברק העלתה את המחיר ל60.. (בשביל 50 היא עוד השאירה אותה ב60- היא פיטרה אותה)(אגב היא עדין מחפשת בייביסיטר ב45)

קחו הכל בפרופורציות

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
15 בביתר לילדה בי', אבל בבית. בגינה עוד לא ניסתי...

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
15 בביתר לילדה בי'
איפה בנות מלפני 2000 שנה כמוני, שהיו מוציאות מהגן, מחממות ארוחת צהריים, לוקחות לגינה, מקלחות, מכינות חביתות ומשכיבות והכל ב5 ש"ח לשעה...

אסתי וויס

משתמש צעיר
אני כרגע התחלתי לקחת פעם בשבוע קבוע נערה בכיתה ז שעתיים בשעות צהריים אבל בלי מקלחות וארוחה רק לשמור בגינה או בבית שלה או שלי על 2 ילדים ,היא לוקחת 12 שח לשעה, לפעמים אני מרגישה אולי אני אתן לה 15 שח, אבל סיכמתי איתה מראש שאני מביאה לה את הכסף כל כמה שבועות אז אולי עדין אשנה את הסכום מעצמי למרות שלא מבקשת, וכן אני תמיד מעגלת למעלה עוד קצת,

הדס3

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא מסכימה עם המשפט הזה!!
למה אם אני באה אליך בכסף זה כבר לא נקרא חסד?
אל תחשבו שלשבת 4 שעות בבית שלא שלך זה כ"כ כיף.....
(לא מדברת על מקלחות וההשכבות שזה בכלל חוויה....:rolleyes::rolleyes:)
וכן עבודה שלנו בתור בחורות זה הביביסיטר ולמי שלא מתאים המחירים שלוקחים שלא תקרא לביביסיטר....

אהה ויש עוד משהו שזה מרגיש דפוק להגיע לארבע שעות לביביסיטר ולצאת עם 40-45 ש"ח
יש כאלה שקונות מהכספים האלו הרבה דברים ולהתחיל לחסוך 40 ש"ח לעוד 40 ש"ח זה קצת מייאש....
את ממש כן מסכימה עם מה שאמרתי. אמרתי שהן לא מבינות שגם כשזה בתשלום זה עדיין חסד, ומעדיפות לא לעבוד ולא לקבל כסף, בהשקפה של "לא הם ולא שכרם".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה