בקשה תשלום באוטובוס ללא רב קו- רק לחילונים!?

מצב
הנושא נעול.

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
יש עכשיו פרסומים על אפליקציה חדשה
שמאפשרת תשלום באוטובוס באמצעות סריקה של קוד
וכמובן נותנת את כל אפשרויות ההנחה

בקיצור רק חרדים ששכחו רב קו יקבלו קנסות
אין מזומן ,אין אשראי, ואין הטענת רב קו באוטובוס
יש עם מי לדבר אולי?

מצ"ב הקישור לשירות הנ"ל

דסולישה ❤

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא חשבתי שעשו את זה כדי להציק...
אבל לא חשבו על אופציה של טלפון כשר?
חכי
בדברים האלו תמיד הפלפון הכשר יהיה בשלב מאוחר יותר, ולא בגלל שחרדים משתמשים בו.

מרחבית

משתמש מקצוען
זה בהחלט קשור לחרדים, לא כי בכוונה עושים נגדם. אלא כי בתכל'ס משאירים אותם ללא פיתרון!
ציבור גדול שמשתמש בתחבורה הציבורית, צריך שיכירו את האפשרויות שלהם וצורת החיים שלהם, ויאפשרו פיתרונות מתאימים.

דסולישה ❤

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה בהחלט קשור לחרדים, לא כי בכוונה עושים נגדם. אלא כי בתכל'ס משאירים אותם ללא פיתרון!
ציבור גדול שמשתמש בתחבורה הציבורית, צריך שיכירו את האפשרויות שלהם וצורת החיים שלהם, ויאפשרו פיתרונות מתאימים.
יאפשרו את זה, אבל עוד שנה - שנתיים.
פשוט כי לוקח זמן לפתח את זה.

מרחבית

משתמש מקצוען
אם יש בחירה בין סמרטפון לחיים פחות נוחים - הבחירה שלנו היא בחיים פחות נוחים.
זה לא מצדיק כהו זה לא לפתח אפשרויות מתאימות לצרכים שלנו במרחב הציבורי.
וכמו שנכתב, הרבה פעמים זה נובע מחוסר מודעות מוחלט לצורת החיים שלנו, וזה מהווה כשל שאין סיבה שנשלים אתו.

מרחבית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י :
לידיעתך - בעצם גם עד עכשיו מי שהיה לו סמארטפון וגילה שהרב קו ריק - הטעין אותו באוטובוס דרך הטלפון
ומי שלא - היה צריך לדאוג מראש שהוא יהיה מוטען.
ידוע לי. וזו בעיה גדולה לא בגלל הצורך לטעון מראש, שגם זה לפעמים לא מספיק זמין, אלא בגלל אותם מקרים שנתקעים, ואין מצב שזה לא יקרה מידי פעם.
זה גרוע מאוד, בפרט אם ילד נתקע. אי אפשר להשאיר ציבור שלם ללא איזה פיתרון נורמלי למקרה כזה שחייב לקרות מידי פעם.

rew3020

משתמש מקצוען
זה שאנחנו שמחים עם הדרך שלנו - נכון מאוד.
אבל מה שקורה בהתייחסות אלינו זה חמור מאוד.
אין שום צורך לבצע תערובת בין הדברים.

כל מה שבטלו את האפשרות להטעין רב קו אצל הנהג בלי לאפשר חלופות אמיתיות - הווי אומר מכשירי הטענה באוטובוס (מסובך טכנולוגית?), מכשירי הטענה בכל תחנה ותחנה וכו' וכו'
כל זה היה ועודנו שערוריה אמיתית.
כדרך כל ההתנהלות ברב קו למפרע מתקנים את מה שצריך תיקון, מה התיקון? אפליקציה.
אז יש ציבור שזה כלל לא תיקון לגביו, אז בעצם יש פה הנצחה מוחלט של המצב המרושע והזדוני, שבו לא מאפשרים לאנשים להטעין בצורה נורמלית ואנושית.

ר

רק ילדה;)

אורח
כאחת, שכבר עמוק עמוק בנושא מעל שנתיים(!!!) בנסיון למצוא פתרונות לכל הבעיות שצצו ויצוצו.
לכאורה יצאנו במיזם של פריסת רבקוים בכל רחבי הארץ עם טעינה של ניקוב אחד באופן מתגלגל.
המטרה העיקרית במיזם היה שבכל אוטובוס בממוצע יהיה אדם הנושא עימו רב קו טעון בניקוב לאחר שנתקע.... הוא מעביר אליו את הרב קו לשימוש אישי. ועכשיו מתפקידו להטעין מחדש (בניקוב אחד) ולהעבירו ל'יעד הבא'.
בקו הגמר התוכנית לא יצאה לפועל בגלל שינוי שעשה ח''כ סמוטריץ.
המתנו לסיום בחירות כדי לחכות לסיום בחירות הבא וחוזר חלילה.
מאז....

הפתרון שהוצע כעת לפיילוט שמתקדם,
צמידים שיענדו החרדים.
אני מיד העליתי מס' שאלות קריטיות:
ומה עם ילד מתקלח ושכח בבית?
וכאילו אברכים יסתובבו עם צמיד שחור ברחוב.
והרי יש נתוני כרטיס אשרי בפנים אז בקלות מאוד ניתן לשדוד ילדים ונוער:(
נו באמת...

הקורונה האיטה את כל המהלך. הכל נהיה מורכב ומסובך יותר
אבל מבטיחה לכם שיש מי שיושב מאחורי הלקעים ומנסה למצוא פתרונות לציבור.
זוכרת את המרמור והכעס שהיה בתחילת עידן הרב קוים. ואח"כ כשהפסיקו עם הטעינה באוטובוסים (ודווקא הקורונה הובילה לכך שגם באוטובוסים בין עירוניים ובערים אחרות אין שימוש כיום בכסף מזומן אצל הנהג)
ואיכשהו התרגלנו....

אלו החיים. לצערינו. גלות במערומיה.
מי יתן ונזכה להיות שליחים טובים, רק לדברים טובים.

באם יהיה חדש, אעדכן בל"נ.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
ידוע לי. וזו בעיה גדולה לא בגלל הצורך לטעון מראש, שגם זה לפעמים לא מספיק זמין, אלא בגלל אותם מקרים שנתקעים, ואין מצב שזה לא יקרה מידי פעם.
זה גרוע מאוד, בפרט אם ילד נתקע. אי אפשר להשאיר ציבור שלם ללא איזה פיתרון נורמלי למקרה כזה שחייב לקרות מידי פעם.
קרה לי פעמיים מקרים כאלה, ובהחלט התיחסו בכבוד, עם הבנה. ובפעם אחרת, שכנראה היתה תקלה במכשיר בתחנת הרכבת (או שאני טעיתי במשהו, ולא הצלחתי לשלם) הורידו אותי בתחנה הקרובה, ושילמתי ואחר כך עליתי לרכבת הבאה. ולא קיבלתי בגלל זה קנס.
נראה לי, שברוב המקרים שלא מכבדים את המקרה מידי פעם, זה תלוי רק בבקרים לא בנהלים.
וכן, פחות מתחשבים בחרדים, שמשגעים להם את המדינה בבידול המרחבי שלהם.
לא נעים? לא נורא. נתאמץ יותר ונסתדר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה