תרופות מומלצות לחולי קרונה

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אם היתה לכם קרובת משפחה או קרובה של חברה בת 70 (בערך) שחלתה, לקחה בהשאלה מכשיר חמצן, ומרגישה רע. ואחותה, שאותה אתם מכירים מספרת לכם את המצב, שיתכן אפילו שבאמצע השבת היא תצא לבית חולים, אם המצב יחמיר. ואתם אומרים לה, שבפרוג, ראיתי מספר טלפון של תרופות לקורונה, קחי, תנסי, ובמוצ"ש היתה מספרת לכם, שרצו ביום שישי, וקנו לה את התרופה/תוסף מזון/שמנים אתרים/ג'ינג'ר וכו', וביום שבת, היא קמה לאכול על השולחן, אחרי ששבוע היא רק במיטה.
הייתם אומרים שהיא שתתה ספרינג או אכלה שוקולד, ובגללו קמה?
ואם תשמעו על עוד איזו שכנה עלומה, שלא מרגישה טוב, לא תרוצו לתת לה את המוצר ההוא?
האם זה לא שווה אפילו בשביל לחשוב שיש תקווה? כמו במסכות האבך שנתנו לנו במלחמת המפרץ?

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אם היתה לכם קרובת משפחה או קרובה של חברה בת 70 (בערך) שחלתה, לקחה בהשאלה מכשיר חמצן, ומרגישה רע. ואחותה, שאותה אתם מכירים מספרת לכם את המצב, שיתכן אפילו שבאמצע השבת היא תצא לבית חולים, אם המצב יחמיר. ואתם אומרים לה, שבפרוג, ראיתי מספר טלפון של תרופות לקורונה, קחי, תנסי, ובמוצ"ש היתה מספרת לכם, שרצו ביום שישי, וקנו לה את התרופה/תוסף מזון/שמנים אתרים/ג'ינג'ר וכו', וביום שבת, היא קמה לאכול על השולחן, אחרי ששבוע היא רק במיטה.
הייתם אומרים שהיא שתתה ספרינג או אכלה שוקולד, ובגללו קמה?
ואם תשמעו על עוד איזו שכנה עלומה, שלא מרגישה טוב, לא תרוצו לתת לה את המוצר ההוא?
האם זה לא שווה אפילו בשביל לחשוב שיש תקווה? כמו במסכות האבך שנתנו לנו במלחמת המפרץ?
לא אז לא!
במגביל צריך לדאוג לרופא פרטי (זה עלות זה לא בחינם) שיבדוק את המצב
ויחווה דעה
לא מה שבפרוג הציעו
פרוג יכול לתת רעיונות לאן לפנות מנסיון של אנשים
אבל לא לוותר על משהו מקצועי שיראה אותך!!

ולדעתי האישית עדיף רופא פרטי ולא רופא מקופח
(כי הם פשוט מפחדים לקחת אחריות ושולחים למיון אפילו בלי לראות את החולה!!!)

קבוצת אפי

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L

סמינר דוד

משתמש מקצוען
לא אז לא!
במגביל צריך לדאוג לרופא פרטי (זה עלות זה לא בחינם) שיבדוק את המצב
ויחווה דעה
לא מה שבפרוג הציעו
פרוג יכול לתת רעיונות לאן לפנות מנסיון של אנשים
אבל לא לוותר על משהו מקצועי שיראה אותך!!

ולדעתי האישית עדיף רופא פרטי ולא רופא מקופח
(כי הם פשוט מפחדים לקחת אחריות ושולחים למיון אפילו בלי לראות את החולה!!!)
ממש לא התכוונתי שמישהו יקח דברים מפרוג ולא מרופא פרטי. אבל בהחלט לוקחים מפרוג טלפונים חשובים, ורעיונות להכניס לשיקולי דעת.
אנשים קיבלו מרופאים פרטיים את התוספות האלה.
אני ראיתי איך זוג מבוגרים בגיל 70, שנדבקו, לא יודעים ממי, נתנו להם את התוספים האלה, והם החלימו. וזה באמת לא מעניין אותי ממה החלימו, מהתוספים, או מרוגע, שכאילו יש להם תרופה.
ומה שכתבתי, זה רק כי הפריע לי שאדם חולה ואין לו מענה, ומי שמנסה לעזור במצב שאין תרופה קונבנציונאלית, ומתלוצצים על זה, שזה שטויות, עושים מזה קונספירציה.
ואני מסבירה שברגע שאין מענה רפואי, אז פונים לטבעי, גם אם זה לא בטוח.
חלילה לא במקום רפואה. אני לא מדברת על טיפשים שאין להם תקנה.

לילי 1

משתמש מקצוען
ממש לא התכוונתי שמישהו יקח דברים מפרוג ולא מרופא פרטי. אבל בהחלט לוקחים מפרוג טלפונים חשובים, ורעיונות להכניס לשיקולי דעת.
אנשים קיבלו מרופאים פרטיים את התוספות האלה.
אני ראיתי איך זוג מבוגרים בגיל 70, שנדבקו, לא יודעים ממי, נתנו להם את התוספים האלה, והם החלימו. וזה באמת לא מעניין אותי ממה החלימו, מהתוספים, או מרוגע, שכאילו יש להם תרופה.
ומה שכתבתי, זה רק כי הפריע לי שאדם חולה ואין לו מענה, ומי שמנסה לעזור במצב שאין תרופה קונבנציונאלית, ומתלוצצים על זה, שזה שטויות, עושים מזה קונספירציה.
ואני מסבירה שברגע שאין מענה רפואי, אז פונים לטבעי, גם אם זה לא בטוח.
חלילה לא במקום רפואה. אני לא מדברת על טיפשים שאין להם תקנה.
המחלה הזאת מוזרה ומתעתעת.
לכן עוד יותר קשה לדעת מה עזר למי.
לי היה בין היתר חום גבוה כמעט שבועיים. כל יום הגעתי לשיא חדש, טיפה יותר גבוה מהיום הקודם. בוקר אחד קמתי בלי חום ועם תחושה משופרת מאוד, באופן מאוד פתאומי.
ברור לי שלו הייתי לוקחת או עושה משהו בימים לפני הייתי נשבעת בהן צדקי שהוא שהושיע אותי כי החלמתי בצורה כלכך לא טיבעית. ו
הודו לו.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
ברור לי שלו הייתי לוקחת או עושה משהו בימים לפני הייתי נשבעת בהן צדקי שהוא שהושיע אותי כי החלמתי בצורה כלכך לא טיבעית. והודו לו.
נכון לגמרי.
ועל זה בדיוק כתבתי. שיתכן בהחלט שההחלמה היתה מאליה. אבל מי שחווה את הקושי, וקם ממנו, אחרי שלקח תרופה כלשהי, הוא יציע אותה בשמחה לכל מי שסובל בדומה לו. למרות שהוא בעצמו לא בטוח שהתרופה היתה הגורם. ולא נבוז לו.
ותאמרי לי באמת, אם היתה באותו רגע באה חברה שלך, ואומרת שהיא עברה בדיוק כמוך, לקחה משהו, והבריאה - לא תקחי? או לפחות לא תחשבי לקחת?

לילי 1

משתמש מקצוען
ותאמרי לי באמת, אם היתה באותו רגע באה חברה שלך, ואומרת שהיא עברה בדיוק כמוך, לקחה משהו, והבריאה - לא תקחי? או לפחות לא תחשבי לקחת?
אני מבינה שעברת קורונה מקרוב אז בטח חווית בעצמך את מגוון ההצעות האין סופי. מתוך המון "משהו" שהוצע לי, בחרתי לקחת ויטמין סי ודי כי יש לכך תימוכין רפואי ובוודאות אין נזק (בכמות שלקחתי) ואין צער או קושי בלהשיג או לצרוך. וגם, חשוב מאוד, העלות הכספית היא שולית.

אם הייתי מרגישה שאני בסכנה יכול להיות שהייתי נכנסת למוד של מכל הבא ליד ולמה לא ואם לא יועיל לא יזיק ואין לכסף ערך וכו'
לא בטוח שזה היה הדבר הנכון לעשות

סמינר דוד

משתמש מקצוען
חוויתי בסביבה, וראיתי את הכאב והקושי. ויש במשפחה שמפסח עדיין יש שאריות. הכל קונבנציונאלי. ואנחנו שומרים ככל שהיד מגעת.
וכל מילה שלך נכונה.

להאיר בלבן

משתמש רשום
ספרינג מנגו! עוזר מאוד מאוד!
אבל רק מי שקונה ממני!
שכן בתהליכים סודיים אני משביח את הנוגדנים הטבעים שיש במנגו!
אפשר לעלות סיטורציה או להוריד חום "לגמרי" בתוך מספר שעות עם מנגו?
על ידי דברים טבעיים אפשר ואפשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה