תרופות מומלצות לחולי קרונה

פרופסור אור, המוטולוג מומחה בעל שם עולמי, מהדסה עין כרם.
הוציא בימים אלו סרטון בו הוא מסביר על שלבי המחלה והסכנה שבה.
וכן הוא ממליץ על:
1.נטילת ויטמין D 1000 יח"ב פעמיים ביום
2. כף פשתן טחון
זה כדי למנוע הדבקה וגם לשלב הקל של המחלה.
לשלב השני הוא ממליץ להוסיף עוד תרופות.
אלו דברים פשוטים, זולים שקל למצוא אותם בכל בית מרקחת או חנות טבע.

בברכת והסירותי מחלה מקרבך.
מה שהפרופסור כתב זה טוב מאד מתי שהאדם בריא אבל במצב שבן אדם עבר שפעת או ווירוס כזה או אחר
המומחים אומרים שצריך לקחת ויטמין D לפחות שבועיים 10.000 יח"ב כל יום
אבל דרך אגב כל מה שפירסמו פה לגבי דברים טבעיים שעוזרים כל הדברים האלה לא עולים הרבה אפשר לקנות אתם בכל חנות טבע
תודה

אגב
מכיוון שברוך השם תודה לקל ישתבח שמו
הרבה חולי קורונה מבריאים
סתם ככה
תוך כדי שהם אוכלים בורקס גבינה נוטף וספרינג עם סוכר לבן

אין שום טעם בלספר לנו "אכלתי אקונומיקה והבראתי". זה אפילו לא גורם בכלל להסתפק שיש בזה משהו.

אם יהיה תיעוד של הרבה קייסים של הבראה
נתחיל לחשוב על זה.
[/QUOTE
ברוך השם תודה לקל ישתבח שמו
הרבה חולי קורונה שסובלים ונמצאים עם חולשה נוראה כאבי שרירים ועוד
הדברים שפורסמו כאן עזר להם לצאת מכל התסמינים
ומי שיכול להפיץ האלה את המידע מציל הרבה נפשות ויבורך מפי עליון

חזקי חדד

משתמש פעיל
אגב
הרבה חולי קורונה מבריאים
סתם ככה

אין שום טעם בלספר לנו "אכלתי אקונומיקה והבראתי". זה אפילו לא גורם בכלל להסתפק שיש בזה משהו.

נתחיל לחשוב על זה.
על חומץ תפוחים שמעתי ממי שהפיץ את זה לכל החולים בקנדה בקרית טאש, הוא טוען שיש שם 500 משפחות שאף אחד לא הגיע לבית חולים.

לגבי זנגביל שמעתי מאשה שהיתה מהמפיצים של הדברים הטבעיים בניו יורק בזמן המגיפה, היא אומרת שזה עזר הכי הרבה והכי מהר ואפילו לחולים במצב קשה.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
על חומץ תפוחים שמעתי ממי שהפיץ את זה לכל החולים בקנדה בקרית טאש, הוא טוען שיש שם 500 משפחות שאף אחד לא הגיע לבית חולים.

לגבי זנגביל שמעתי מאשה שהיתה מהמפיצים של הדברים הטבעיים בניו יורק בזמן המגיפה, היא אומרת שזה עזר הכי הרבה והכי מהר ואפילו לחולים במצב קשה.
שמעתי מאשה שהתעטשה, ואמרה שחברתה ראתה את בן אחותה שאכל ג'ינג'ר ברוטב שום ודבש, והוא לא חלה בקורונה...
די עם השמועות האלה.
אין לי בעיה שתעשו את כל הרשימה שהבאתם מקודם אבל לתלות שבעקבות זה באה הרפואה על סמך משהו כל כך לא מבורר, נראה לי מוזר.

ובהערת אגב, ראיתי יותר חולים שאכלו לחם אנג'ל עם גבינת טרה, או קורנפלקס של תלמה עם חלב תנובה והבריאו, מאשר שותי מיץ ג'ינג'ר לבונה וקורצוויל או איך שקראתם לזה שהבריאו.
חוץ מלהיות מאגר סממני קטורת לא רואה בזה שום ברכה.

חזקי חדד

משתמש פעיל
שמעתי מאשה שהתעטשה, ואמרה שחברתה ראתה את בן אחותה שאכל ג'ינג'ר ברוטב שום ודבש, והוא לא חלה בקורונה...
די עם השמועות האלה.
אין לי בעיה שתעשו את כל הרשימה שהבאתם מקודם אבל לתלות שבעקבות זה באה הרפואה על סמך משהו כל כך לא מבורר, נראה לי מוזר.

ובהערת אגב, ראיתי יותר חולים שאכלו לחם אנג'ל עם גבינת טרה, או קורנפלקס של תלמה עם חלב תנובה והבריאו, מאשר שותי מיץ ג'ינג'ר לבונה וקורצוויל או איך שקראתם לזה שהבריאו.
חוץ מלהיות מאגר סממני קטורת לא רואה בזה שום ברכה.
מדובר פה על דברים שכמה אנשים מעידים שראו עשרות חולים משתנים לטובה ממצב קשה תוך זמן קצר, גם אם זה ספק כדאי לנסות.

a8131

משתמש רשום
בפטנט רשום היום היה כתוב
להרטיב סמרטוט עם קצת אקונומיקה ומים
ולשאוף קצת את האדים כמה פעמים ביום
הגיוני - זה הורג את הווירוס
אבל כמובן שזו עצה רק לזהירים - צריך לעשות זאת בזהירות
להיזהר מאוד, נשים בהריון!!! לא לעשות את זה!!!

פרג

משתמש מקצוען
מה שהפרופסור כתב זה טוב מאד מתי שהאדם בריא אבל במצב שבן אדם עבר שפעת או ווירוס כזה או אחר
המומחים אומרים שצריך לקחת ויטמין D לפחות שבועיים 10.000 יח"ב כל יום
אבל דרך אגב כל מה שפירסמו פה לגבי דברים טבעיים שעוזרים כל הדברים האלה לא עולים הרבה אפשר לקנות אתם בכל חנות טבע
תודה

שימו לב, שרשמתי.
למי שמגיע לשלב שתיים ושלוש.
יש תרופות נוספות עפ"י ההמלצה שלו, רק לא רשמתי אותם כאן.
כי צריך להתיעץ עם רופא מטפל.
זו לא המלצה גרידא, זה לקיחת אחריות על חיי אדם!

ובכלל,
הבעיה הגדולה שיש כ"כ הרבה שמזלזלים,
וכלל לא יודעים באיזה שלב המחלה הם נמצאים...
ומשם הדרך קלה להגיע למצב קשה,
ששום לבונה וזנגויל לא יועילו.

לצערי, לא הצלחתי לצרף את סירטון ההסברה .

י. גולד

משתמש מקצוען
עוד שלושה עדכונים חשובים ומועילים בקבצים המצורפים

קבצים מצורפים

• 3 הודעות שמצווה לפרסם.pdf
    KB 61.9 · צפיות: 60
  • טבלה עצות טבעיות לטיפול בקורונה.pdf
    KB 357.8 · צפיות: 75
  • טבלה עצות טבעיות לטיפול בקורונה.pdf
    KB 357.8 · צפיות: 53

חזקי חדד

משתמש פעיל
איך האב געהערט פון מיינע קרובים וואס וואוינען אין קרית טאהש קאנאדא, וואס איז זייער שטארק באטראפען געווארן פון די קאראנע וויירעס אויף אזוי ווייט אז די רעגירונג האט זיי אפגעשפארט פאר עטליכע וואכן ווי עס איז געווען זייער שווער אריין צו גיין אדער ארויס גיין פון שטעטל, ווייל רוב שטעטל האט געהאט די קאראנע, אבער למעשה איז ב"ה קיינער נישט געווען אין קיין שווערע מצב, וואס אין די זעלבע צייט וואס די לאקאלע רעגירונג האט זוך געגרייט פאר די ערגסטע און זיי האבן אנגעגרייט א ספעציעלע פלאץ צו קענען אקאמענדירן די חולים ל"ע איז קיין איינער ממש (חוץ ממש אנהייב איז איינער אריין אין שפיטאל און ב"ה שנעל ארויס) אפילו נישט אריין אין שפיטאל,
נו וואס איז די סוד, גאנץ פשוט עס איז דא אסאך אופנים וואס מען קען ב"ה שנעל און גרינג ארויסהעלפן פון די מחלה און ביי אונז אין טאהש זענען געווען עטליכע מסירת נפש'דיגע עסקנים אנגעפירט דורך א חשובע אינגערמאן ר' מרדכי הערשקאוויטש שליט"א ואתו עמו הרה"צ ר' מענדיל ניימאן שליט"א, און הרב ר' ישראל הערש פריעדמאן, ווי זיי זענען ארום געלאפען שלא על מנת לקבל פרס און נאר פאר דעם און פארשטייט זוך מיטן כח פונם איינציגן באשעפער זענען אלע אידן זייער גרינג ארויס געקראכן פון אלע שוועריקייטן און עס איז א מצוה רבה צו פארשפרייטן, און ניו יארק איז אויך דא אזא ארגענזאציע אבער נישט יעדער ווייסט פון דעם עס איז ממש א שאד אויף אסאך אידישע נפשות וואס בדרך הטבע וואלט מען געקענט גרינג ראטעווען, און יעצט ווען עס איז ליידער א שווערע מצב אין ארץ ישראל קען מען זיייער אסאך ראטעווען,
פאר מער אינפארמאציע קען מען שיקן אן אימעל צו <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

שמעתי מקרובי המתגוררים בקריית טאש קנדה, שהקורונה מאוד מאוד התפשט שם עד כדי כך שהממשלה חסמה אותם במשך מספר שבועות, מכיוון שהיה קשה מאוד להיכנס לעיר או לצאת ממנו, מכיוון שלרוב הערים היה הקורונה אך למעשה ב"ה אף אחד לא היה במצב קשה כלשהו, שבאותו הזמן שהממשלה המקומית התכוננה לגרוע מכל והם הכינו מקום מיוחד שיוכל להכיל את החולים אין אף אחד באמת (חוץ מההתחלה, אחד נמצא בבית חולים וב"ה נמצא בחוץ מהר) אפילו לא בבית החולים,
ובכן, הסוד די פשוט.ישנן דרכים רבות להיפטר מהמחלה במהירות ובקלות. אצלינו היה הרב מנדיל ניימן שליט"א, והרב ישראל הרש פרידמן, כשהם התרוצצו לא רק כדי לקבל פרס, ובעזרת כוחו של הבורא האחד, כל היהודים משתחררים בקלות רבה מכל התלאות וזו מצווה גדולה להפיץ, ובניו יורק יש גם ארגון כזה אבל לא כולם יודעים זאת, זה ממש חבל על הרבה נשמות יהודיות שבאופן טבעי אפשר היה להציל בקלות, ועכשיו כשזה לרוע המזל, מצב קשה בארץ ישראל יכולים לחסוך הרבה,
למידע נוסף אנא שלח דוא"ל ל- <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מסטיק תימני שניתן לרוכשו בכלבית טבע מכיל מסטיק תימני
האם זה טוב גם לקורונה?
Screenshot_2.png

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
אגב
הרבה חולי קורונה מבריאים
סתם ככה

נתחיל לחשוב על זה.
מטבע הדברים, ייקח זמן עד שיהיה תיעוד.
בעצם, האשכול הזה, ודומיו, הם תיעוד בזמן אמת.
כל עוד אין פתרון אחר, לא הייתי לוקחת את הדברים כהלכה למשה מסיני, אבל גם לא הייתי מזלזלת.

חזקי חדד

משתמש פעיל
מטבע הדברים, ייקח זמן עד שיהיה תיעוד.
בעצם, האשכול הזה, ודומיו, הם תיעוד בזמן אמת.
כל עוד אין פתרון אחר, לא הייתי לוקחת את הדברים כהלכה למשה מסיני, אבל גם לא הייתי מזלזלת.
בקרית טאש יש כחמש מאות משפחות, רובם נדבקו, ואף אחד לא הגיע לאשפוז, צריך משהו יותר מזה?

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
בקרית טאש יש כחמש מאות משפחות, רובם נדבקו, ואף אחד לא הגיע לאשפוז, צריך משהו יותר מזה?
אין לי נתונים מדויקים מה אחוז המאושפזים מכלל החולים, ומה הרכב האוכלוסיה שם.
לא נשמע לי כמו הוכחה מוחצת, אבל בהחלט כדאי לבדוק ולא לזלזל.

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
גם לי אין נתונים מדויקים, אבל ברור שזה הרבה יותר מאפס אחוז.
גם אנשים שהחלימו אחרי שאכלו בורקס יש יותר מאפס אחוז.
כדי להוכיח משהו, חייבים נתונים קצת יותר מדויקים.
כמובן שאם עוד אנשים, גם כאן בארץ ינסו חומץ תפוחים או ג'ינג'ר או כל דבר אחר, ותהיינה יותר עדויות, תהיה לנו תמונת מצב ברורה יותר.

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
לא הבנת מה שאמרתי, לא אמרתי שהחלימו יותר מאפס אחוז, אמרתי שמתוך 500 משפחות הרבה יותר מאפס אחוז התאשפזו, ושם אף אחד לא אושפז.
דווקא נראה לי שהבנתי.
הנתון הזה של 500 משפחות שאף אחד מהן לא אושפז, לא נראה לי נתון מרעיש במיוחד.
רוב רובם של החולים אינם מגיעים לאשפוז.

חזקי חדד

משתמש פעיל
דווקא נראה לי שהבנתי.
הנתון הזה של 500 משפחות שאף אחד מהן לא אושפז, לא נראה לי נתון מרעיש במיוחד.
רוב רובם של החולים אינם מגיעים לאשפוז.
אם זה נכון מה שכותב זה שהבאתי למעלה שרוב העיר נדבק בקורונה, אז זה נתון מאוד מאוד מרעיש, חמש מאות משפחות זה כשש אלפים נפש.

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
אם זה נכון מה שכותב זה שהבאתי למעלה שרוב העיר נדבק בקורונה, אז זה נתון מאוד מאוד מרעיש, חמש מאות משפחות זה כשש אלפים נפש.
ועדיין, מתוך 6000 נדבקים, לא חייב שיהיה מישהו שיגיע לאשפוז.
יכולים להיות 2000 בלי סימפטומים, 2000 עם סימפטומים קלים ו2000 חולים שסבלו מאד בבית, אבל לא הגיעו לאשפוז.
זה המהות של המחלה הזו. שרוב החולים לא מגיעים לאשפוז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה