תרגום כרום נרדם

אפקטיביות

משתמש צעיר
בדפדפן כרום יש לי את התרגום הבסיסי, שכל דף שהוא מזהה שהוא באנגלית מיד מציע לי לתרגם אותו.
וכן התקנתי תוסף של תרגום, שבהדגשת מילים באנגלית בדפדפן מופיע לי לחצן שמתרגם את המילים האלו בחלון צף.

לפני כשבועיים הפסיקו לפעול שני הפונקציות האלו, גם אין לי הצעות לתרגום דפים, וגם אין לי את הלחצן שמתרגם מילים.

למישהו יש רעיון למה?
(הגדרות התוסף תקינות, בהגדרות כרום לא מאופשר תיבת סימון של הצעות לתרגום - אנגלית)

קבצים מצורפים

• 1.JPG
    1.JPG
    KB 45.7 · צפיות: 9
  • 2.JPG
    2.JPG
    KB 21.8 · צפיות: 5

שירהsh

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הגדרות -> שפות -> הגדרות שפה וקלט -> לסמן ב V הצעות לתרגום דפים

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מצטרפת לשאלה
גם אצלי הוא לא נותן לתרגם דפים מכל שפה שהיא.

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
יש תקלה בגירסא האחרונה של הכרום, זה קרה לי לאחר העידכון האחרון. הפתרון (שלי בינתיים) הוא להוסיף לשפות המועדפות שלך שפה נוספת (שלא נחוצה לך), מיד אחרי עברית. בשפה הזו הריבוע של לסמן V לאפשרות להציע תרגום לשפה זו יהיה אפור בלי אפשרות לסמן. לאחר מכן בשפות הבאות (אנגלית וכו') שתוסיף אחר כך ברשימה תוכל לסמן אותם.
התקלה היא בעצם שהשפה שמופיעה בהגדרות כשפה שניה ברשימת השפות לא ניתנת לסימון ולהצעת דפים.
החיסרון בשיטה זו: התרגום המוצע הוא לשפה הנבחרת כשניה (לא יודע למה), וצריך כל פעם לבחור את השפה שאליה אתה רוצה לתרגם.

אפקטיביות

משתמש צעיר
יפה!! זה אכן פתר את הבעיה.
אמנם זה פתרון חלקי ומעצבן, אבל לפחות החלון הקופץ עובד בעברית.

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
בקשר למעצבן, זה פשוט באג בגירסא, נצטרך לחכות לעידכון הבא של כרום. עשיתי חיפושים בגוגל והתברר שכבר היו גירסאות שזה קרה.
שמח שעזרתי לך. אשמח גם כנגד זה לשמוע על תוסף התרגום שברשותך. איני מכיר אותו ואני משתמש הרבה בתגום, זה עשוי לעזור. (ואיך מתקינים אותו בנתיב)

שירהsh

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אפשר להסיר ולהתקין מחדש את הגוגל כרום...

ניוזמן

משתמש פעיל
אני פתרתי את הבעיה ע"י שביקשתי תרגום לגרמנית תמיד בהסוף שפה שבהגדרות כרום ואח"כ שיניתי לעברית

אפקטיביות

משתמש צעיר
נכתב ע"י davidnead;2305027:
בקשר למעצבן, זה פשוט באג בגירסא, נצטרך לחכות לעידכון הבא של כרום. עשיתי חיפושים בגוגל והתברר שכבר היו גירסאות שזה קרה.
שמח שעזרתי לך. אשמח גם כנגד זה לשמוע על תוסף התרגום שברשותך. איני מכיר אותו ואני משתמש הרבה בתגום, זה עשוי לעזור. (ואיך מתקינים אותו בנתיב)
בבקשה. מצו"ב.
ההתקנה כפי שמתקינים תוסף מחולץ: תוספים>טען תוסך שלא נארז.

קבצים מצורפים

• aapbdbdomjkkjkaonfhkkikfgjllcleb.rar
    KB 416.2 · צפיות: 11

זוהר טל

משתמש מקצוען
נכתב ע"י davidnead;2304853:
יש תקלה בגירסא האחרונה של הכרום, זה קרה לי לאחר העידכון האחרון. הפתרון (שלי בינתיים) הוא להוסיף לשפות המועדפות שלך שפה נוספת (שלא נחוצה לך), מיד אחרי עברית. בשפה הזו הריבוע של לסמן V לאפשרות להציע תרגום לשפה זו יהיה אפור בלי אפשרות לסמן. לאחר מכן בשפות הבאות (אנגלית וכו') שתוסיף אחר כך ברשימה תוכל לסמן אותם.
התקלה היא בעצם שהשפה שמופיעה בהגדרות כשפה שניה ברשימת השפות לא ניתנת לסימון ולהצעת דפים.
החיסרון בשיטה זו: התרגום המוצע הוא לשפה הנבחרת כשניה (לא יודע למה), וצריך כל פעם לבחור את השפה שאליה אתה רוצה לתרגם.

גם לי יש אותה בעיה, ועשיתי כמו שכתבת כאן, אבל לא עזר.
בשפה שהוספתי יש אפשרות לסמן וי להצעות לתרגום, ואח"כ באנגלית האפשרות הזאת אפורה.
מה עושים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה