תרגום אוטומטי בכרום לא עובד???

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
להתקין ישירות מהחנות - אין לי אפשרות - זו הבעיה שציינתי בהתחלה
כתבתם שיש בעיה בעת הגרירה, לא בעת התקנה מהחנות.

מה קורה כשמתקינים מהחנות??

אבל @תודה רבה! כתב שזה לא מומלץ כמו ש @יוסי מחשבים כותב לעשות.
אם אין ברירה, זה עדיף מכלום.
מקסימום, אם זה ישגע יותר מידי אפשר להסיר...

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לי גם בעיה בעת הגרירה שכתוב לי אזהרה, אבל להתקין ישירות מהחנות אין לי אפשרות לשום תוסף משום מה. כל פעם שאני מנסה כתוב לי שזה נכשל. ניסיתי להוריד רמת סינון באופן זמני אבל זה לא עזר

aeb

משתמש סופר מקצוען
יש לי גם בעיה בעת הגרירה שכתוב לי אזהרה, אבל להתקין ישירות מהחנות אין לי אפשרות לשום תוסף משום מה. כל פעם שאני מנסה כתוב לי שזה נכשל. ניסיתי להוריד רמת סינון באופן זמני אבל זה לא עזר
אם מדובר על רימון לא הגיוני כ"כ שהסינון הזה חוסם, וזה איזה תקלה

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה רימון, אבל התקלה הזו כבר המווווון זמן. יש לכם מושג למי אני צריכה לפנות כדי לסדר את זה?

שלום רבב

משתמש פעיל
תקלה שיש לי כבר לאורך זמן.
הכרום מזהה כל מיני שפות כעברית ולכך לא מתרגם לי אתרים או חלקם, ורק כשאני מבקש ממנו (בסמל תרגום שבשורת הכתובות) שיתרגם משפה לא ידוע, אז הוא מתרגם
איך פותרים בעיה זו
תודה

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
תקלה שיש לי כבר לאורך זמן.
הכרום מזהה כל מיני שפות כעברית ולכך לא מתרגם לי אתרים או חלקם, ורק כשאני מבקש ממנו (בסמל תרגום שבשורת הכתובות) שיתרגם משפה לא ידוע, אז הוא מתרגם
איך פותרים בעיה זו
תודה
זה באג של כרום לאחרונה.
יתוקן בגרסאות הקרובות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה