תקשורת משרדי

גבריאל חיים

משתמש רשום
מי יכול להמליץ לי??
אני עובד עובד כמנהל משרד לא כ"כ גדול והבוס שלי מבקש ממני שאסדר לו תוכנית תקשורת חדשה שכוללת ככה:
1. שתי שלוחות טלפונים
2. נתב שיחות
3. אינטרנט
4. שיחות לחו"ל עם בנק דקות
עכשיו יש לנו חבילת תקשורת של שתי שלוחות אחד ללא הגבלה בארץ ועוד בנק דקות של 1000 דקות לחו"ל וכשאני מדבר בשלוחה השני [גם בארץ] יורד לי מהבנק דקות ,
ס"ה 180 ש"ח לא כולל אינטרנט

מה אתה יכול להמליץ לי משהו שיכלול כל התקשורת של המשרד במינימום מחיר ובמקסימום שירות ואיכות?

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
אשמח להציע לכם משירותי (חברת איפי פיקס Ipfix.co.il)
לא אוכל לתת לכם מסלולים ללא הגבלה (בלקוחות עסקיים אני לא מכיר אף אחד שיש לו שיחות ללא הגבלה) אבל כן אוכל להציע לכם מערכת משוכללת ותפורה בשבילכם, במחירי השוק ומטה.
נא לפנות במייל

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
אתה באמת צריך 1000 דקות? אני יכול לתת לך 2 שלוחות עם נתב שיחות בעלות של 55 ש"ח חודשי, מעבר לזה, עלות דקה בארץ לנייד $0.0275 או לנייח $0.0143, דקה לארה"ב, קנדה, אנגליה, אירופה - $0.0198 - למה אתה צריך לשלם על דקות שאתה לא צורך בפועל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה