תקציב של 5000+ ש"ח- מה הייתם קונים?

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מארגן בע"ה תקציב של 5000 ש"ח פלוס לקניית מצלמה עבור בתי שלומדת מולטימדיה.
אשמח להצעות למצלמת סטילס המצלמת גם וידאו ברמה מקצועית. המורה ממליצה על D80 של קנון, אבל אשמח לשמוע אפשרויות.
יצויין שאין לנו כלום כרגע, עדשות, מצלמה, מטען וכו' כך שתעזרו לי מאוד אם תחשפו אותי למגוון הדברים הנצרכים לצלמת המתלמדת בתקווה שיהיה מה לעשות עם הציוד גם לאחר הלימודים.
תודה רבה לעוזרים.

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אם הייעוד העיקרי הוא וידאו
תנסה לבדוק את הGH4 של פנסוניק, המחיר ירד אחרי הכרזת הדגם החדש בתערוכת פוטוקינה.
את רוב הציוד הנלווה כדאי להזמין מחו"ל, איביי וכדו'

ריפקא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י דוד דנברג;2278167:
אם הייעוד העיקרי הוא וידאו
תנסה לבדוק את הGH4 של פנסוניק, המחיר ירד אחרי הכרזת הדגם החדש בתערוכת פוטוקינה.
את רוב הציוד הנלווה כדאי להזמין מחו"ל, איביי וכדו'

רכשתי לאחרונה את הדגם הנ"ל של פנסנוניק, מצלמה מעולה לוידיאו, קלה ונוחה מבחינת תפעול ואפשרות לכניסת סאונד.
לגבי עדשות- המבחר די מצומצם לחברות פנסוניק ואולימפוס, אפשר למצוא ויש עדשות טובות אך אין הרבה אפשרויות.
לגבי סטילס- אין מה לא מר שהקאנון עולה עליה באיכות תמונה, אך עם עדשה טובה יוצאות תמונות איכותיות.
ואם כמובן הדגש על וידיאו- אני ממליצה.

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י ריפקא;2278207:
רכשתי לאחרונה את הדגם הנ"ל של פנסנוניק, מצלמה מעולה לוידיאו, קלה ונוחה מבחינת תפעול ואפשרות לכניסת סאונד.
לגבי עדשות- המבחר די מצומצם לחברות פנסוניק ואולימפוס, אפשר למצוא ויש עדשות טובות אך אין הרבה אפשרויות.
לגבי סטילס- אין מה לא מר שהקאנון עולה עליה באיכות תמונה, אך עם עדשה טובה יוצאות תמונות איכותיות.
ואם כמובן הדגש על וידיאו- אני ממליצה.
אפשר לצלם איתה עם עדשה של כל חברה ע"י ספידבוסטר, מתאם שמעביר גם נתוני צמצם, פוקוס וייצוב.

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא מכירה את הD80 אבל לדעתי חשוב ללכת על משהו קרוב להמלצה של המורה כי בסופו של דבר את רוב האינפורמציה על השימוש במצלמה היא תקבל ממנה ומהחברות שירכשו דגם דומה.
אני יודעת שיהיו שיתנגדו לי ויגידו שתתמודד- שחפש חומר ברשת וכד' אבל תכלס בנות צעירות שמתעסקות פעם ראשונה בכלי דיגטלי כזו ולעיתים חסרות חוש טכני וחסומות לרשת יתקשו מאד להתמודד עם דגם שונה מהחברות בקבוצה

ריפקא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י דוד דנברג;2278325:
אפשר לצלם איתה עם עדשה של כל חברה ע"י ספידבוסטר, מתאם שמעביר גם נתוני צמצם, פוקוס וייצוב.

וזה עולה בסביבות ה1000+ אם לא יותר..
כל אחד ותקציבו הוא..

נכתב ע"י יצירתית;2278325:
לא מכירה את הD80 אבל לדעתי חשוב ללכת על משהו קרוב להמלצה של המורה כי בסופו של דבר את רוב האינפורמציה על השימוש במצלמה היא תקבל ממנה ומהחברות שירכשו דגם דומה.
אני יודעת שיהיו שיתנגדו לי ויגידו שתתמודד- שחפש חומר ברשת וכד' אבל תכלס בנות צעירות שמתעסקות פעם ראשונה בכלי דיגטלי כזו ולעיתים חסרות חוש טכני וחסומות לרשת יתקשו מאד להתמודד עם דגם שונה מהחברות בקבוצה .

צודקת לגמרי, מצטרפת להמלצה ללכת על המוכר גם אם הוא קצת פחות כי עם הכוונה טובה אפשר להגיע לתוצאות מצוינות בהרבה מאשר לללמוד לבד מצלמה קצת יותר איכותית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה