תקלות ב-WIFI

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מתחברת ב-WIFI לראוטר.
האינטרנט עובד נהדר, רק מידי פעם הוא מתנתק וכותב "לא מחובר".
כשאני מפעילה את פותר הבעיות הוא מתקן בכל פעם את התקלה, וכותב כך:
מה אפשר לעשות כדי שזה לא יקרה?
ביאור 2020-04-24 123519.png
ביאור 2020-04-26 231650.png

כאייל תארוג

משתמש רשום
עריכה תורנית
רישמו בחיפוש בהתחל ncpa.cpl ואנטר, ייפתח חלון עם רשימת מתאמי הרשת, מצאו את המתאם הפעיל (יש עליו ווי או פסים ירוקים סימון של חיבור פעיל), לחיצה ימנית > מאפיינים > מתוך הרשימה בחרו בTCP/IPv4 (תמונה עליונה) > מאפיינים, לראות ששניהם מוגדרים על אוטומטי (תמונה שניה)
1.png
2.png

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רישמו בחיפוש בהתחל ncpa.cpl ואנטר, ייפתח חלון עם רשימת מתאמי הרשת, מצאו את המתאם הפעיל (יש עליו ווי או פסים ירוקים סימון של חיבור פעיל), לחיצה ימנית > מאפיינים > מתוך הרשימה בחרו בTCP/IPv4 (תמונה עליונה) > מאפיינים, לראות ששניהם מוגדרים על אוטומטי (תמונה שניה)
1.png
2.png
תודה רבה על ההדרכה!
שניהם מוגדרים על אוטומטי...

מירי84

משתמש פעיל
1.png
2.png
סליחה שאני נכנסת לשיחה הזו, אבל אצלי גם יש בעיה דומה שהמחשב לא מזהה רשתות אלחוטיות כלל. פעם זה כן היה מזהה ומשהו השתבש ועכשיו יש לי אינטרנט רק בחיבור עם כבל לראוטר. איך אפשר לסדר את זה?

כאייל תארוג

משתמש רשום
עריכה תורנית
יכול להיות שהשבב של הWIFI נשבר אז צריך להחליפו יש היום להשיג WIFI שמתחבר למחשב כמו USB

Goldidea

משתמש מקצוען
1.png
2.png
עזרת לי מאוד, יישר כח!

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אני מתחברת ב-WIFI לראוטר.
האינטרנט עובד נהדר, רק מידי פעם הוא מתנתק וכותב "לא מחובר".
כשאני מפעילה את פותר הבעיות הוא מתקן בכל פעם את התקלה, וכותב כך:
מה אפשר לעשות כדי שזה לא יקרה?
צפה בקובץ המצורף 644046צפה בקובץ המצורף 644047
זה קורה בגלל שהראוטר והטלפון מחוברים בנפרד, את צריכה לחבר את שניהם לחיבור אחד במפצל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה