עזרה תקלה במכשיר נועם 1

מישהי אחת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
קניתי מכשיר מיניבר נועם 1 - כולל מצב שבת לפני שנה ו4 חודשיים, בשבוע האחרון כיביתי את המכשיר בלילה ובבוקר כשבאתי להדליק אותו ,נשמע קול פיצוץ ונהיה קצר בכל הבית, כשפניתי לחברת אפיקים מי שמשווקת את המכשיר נאמר לי שלפי מה שאני אומרת, נשמע שהלך לי המיכל חימום של המכשיר וכי עלות תיקון כזה הינו לפחות 900 ש"ח!
והם מציעים לי " לפנים משורת הדין" להצטרף לשירות אחריות על המוצר במחיר של 69 ש"ח לחודש למשך 18 חודשיים , כדי לחסוך את התשלום של התיקון,
השאלה שלי היא איך מכשיר בעלות של קרוב ל3000 ש"ח אחרי שנה ו4 חודשים נדרש לתיקון משמעותי שכזה??
האם מישהו התנסה במכשיר או בתקלה הנ"ל , אשמח לחוות דעתכם, תודה

ממ"ד

משתמש מקצוען
קניתי מכשיר מיניבר נועם 1 - כולל מצב שבת לפני שנה ו4 חודשיים, בשבוע האחרון כיביתי את המכשיר בלילה ובבוקר כשבאתי להדליק אותו ,נשמע קול פיצוץ ונהיה קצר בכל הבית, כשפניתי לחברת אפיקים מי שמשווקת את המכשיר נאמר לי שלפי מה שאני אומרת, נשמע שהלך לי המיכל חימום של המכשיר וכי עלות תיקון כזה הינו לפחות 900 ש"ח!
והם מציעים לי " לפנים משורת הדין" להצטרף לשירות אחריות על המוצר במחיר של 69 ש"ח לחודש למשך 18 חודשיים , כדי לחסוך את התשלום של התיקון,
השאלה שלי היא איך מכשיר בעלות של קרוב ל3000 ש"ח אחרי שנה ו4 חודשים נדרש לתיקון משמעותי שכזה??
דבר ראשון אל תתקני אצלם, רק אצל טכנאי חיצוני - לא לפרנס את העוולות שלהם. וגם מן הסתם תשלמי פחות אצל טכנאי חיצוני.

yz57446

משתמש צעיר

yz57446

משתמש צעיר
גם אני מכבה מידי פעם. והכל בסדר. רק אני מחפש עכשיו טכנאי לנועם 1 הזה שיחליף פילטר. אם יש למישהו בשמחה
יש לי את המכשיר כבר 5 שנים ומעדיף לא לעשות מנוי...

yz57446

משתמש צעיר
אני גר בבית שמש.אדרבא יש למישהו שם טכנאי? תשלחו לי
לעשות מנוי. לא.

yz57446

משתמש צעיר
דרך אגב
היום הצלחתי להתקשר לטכנאי מים והסביר לי איך מחברים את הפילטרים ואחרי זה המכשיר עבד כחדש

אז אם מישהו מעוניין בטלפון שלו אוכל למסור וכמובן הטיפול יהיה בתשלום

מדובר באדם אמין

בנימיני

משתמש מקצוען
דרך אגב
היום הצלחתי להתקשר לטכנאי מים והסביר לי איך מחברים את הפילטרים ואחרי זה המכשיר עבד כחדש

מדובר באדם אמין
אפשר פרטים בבקשה?

Revi-רוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
קופצת על האשכול
חבל חבל חבל שלא בדקתי כאן לפני !!!
לא הייתי נוגעת במכשיר הזה והשירות שלהם

graphidea

משתמש רשום
דרך אגב

מדובר באדם אמין
הי
אשמח לטלפון של הטכנאי
תודה

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יש פה הרבה אשכולות כדאי לברר לפני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה