מידע שימושי תערוכת בייבילנד 2017 של סופר פארם בגני התערוכה

רחשי הלב

משתמש מקצוען
מנסיונכן/הגיונכן:
מתי גדול הסיכוי שיאזל שם המוצרים/דוגמיות - הערב, היום הראשון של התערוכה לאחר השעה 6, או ביום חמישי, היום האחרון של התערוכה ב-10 בבוקר?
בקיצור, מתי עדיף וכדאי ללכת. הערב לאחר ההתנפלות של היום הראשון או ביום חמישי בבוקר?

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מנסיון, כמעט שלא אוזלים שם מוצרים / דוגמיות!

Rachel Greenstein

משתמש סופר מקצוען
הלכתי הבוקר והיה נורא.
הגעתי ב10 כדי לא להיות בשעות עמוסות, רכשתי כרטיס במקום, עמדתי בתור בכניסה לקבל את שקית המתנות כ20 דקות. אני מגיעה לנציגה והיא שואלת אותי: נרשמת? מתברר שלא מספיק לרכוש כרטיס, צריך להרשם באתר ולהדפיס שובר או להציג אותו בסמארטפון. אין לי סמארטפון. "לכי למודיעין", אמרה לי. מתנות לא קיבלתי. הלכתי ל"מודיעין" - עמדה ובה בחורה אומללה עם מחשב נייד אחד ומדפסת, עמדה ורשמה את כל אלה שאינן מחזיקות בסמארטפון. היו שם עשרות. עמדתי שם בתור שעה!!! אוקי, רשמו אותי. חזרתי לתור של המתנות עם השובר שהדפיסו לי. חיכיתי. נכנסתי לתערוכה כמעט ב12, והכל היה כל כך עמוס שלא הספקתי כלום כמעט וחזרתי הביתה בפחי נפש.
אם אתם הולכים:
לכו בבוקר. ממש מוקדם. ותירשמו קודם באתר.

chani svei

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הלכתי הבוקר והיה נורא.
הגעתי ב10 כדי לא להיות בשעות עמוסות, רכשתי כרטיס במקום, עמדתי בתור בכניסה לקבל את שקית המתנות כ20 דקות. אני מגיעה לנציגה והיא שואלת אותי: נרשמת? מתברר שלא מספיק לרכוש כרטיס, צריך להרשם באתר ולהדפיס שובר או להציג אותו בסמארטפון. אין לי סמארטפון. "לכי למודיעין", אמרה לי. מתנות לא קיבלתי. הלכתי ל"מודיעין" - עמדה ובה בחורה אומללה עם מחשב נייד אחד ומדפסת, עמדה ורשמה את כל אלה שאינן מחזיקות בסמארטפון. היו שם עשרות. עמדתי שם בתור שעה!!! אוקי, רשמו אותי. חזרתי לתור של המתנות עם השובר שהדפיסו לי. חיכיתי. נכנסתי לתערוכה כמעט ב12, והכל היה כל כך עמוס שלא הספקתי כלום כמעט וחזרתי הביתה בפחי נפש.
אם אתם הולכים:

נכנסתי לקישור שהכניס הניק "בבא קמא" ובאותיות מאירות עיניים כתוב את השלבים..
רכישת כרטיסים:
1.קונים כרטיס
2.נרשמים באתר
3.מקבלים תיק מתנות ומשתתפים בהגרלת הפרסים הגדולה.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
אז גם אני הייתי הבוקר עם חברה (נפגשנו אולי? (: )
באנו בעשר, תוך חמש דקות היינו בפנים - את הכרטיסים רכשנו באתר מהבית. את שקית המתנות - יצאנו מאוחר יותר לקחת.
לכן - כשכולם חיכו בחוץ לשקית המיוחלת אנחנו כבר היינו בדוכנים - הכל היה כמעט ריק!
עשינו סיבוב, קיבלנו הרבה מתנות (שמפו, מוצץ, חיתול, דוגמיות, טיטולים, ספרונים לילדים ועוד), קנינו כמה דברים שהיו בהוזלה ניכרת (עגלה של סילבר קרוס למשל, ב-19,000 ש"ח בלבד!:p) חזרנו לקחת את שקית המתנה, ניגשנו לעמדה של מטרנה (שם אפשר לקבל כמה דברים נחמדים, אבל רק עם הצגת שובר שנמצא בשקית המתנה), ניגשנו לעמדה של כרטיסי ההגרלה, כדי לקחת את הבקבוק והדובי שקיבלנו בהגרלה, יצאנו דרך חנות הסופר פארם - שם קנינו עוד כמה דברים במבצעים טובים (טיטולים, סבונים, מרכך כביסה ועוד) בשעה אחת וחצי היינו בחוץ, עייפות אך מרוצות.
נכון, באזור 12 כבר נהיה עומס, אבל אז כבר היינו בסוף הסיבוב.

אז כנראה שהסוד הוא להתארגן לפני כן עם הכרטיס, ומוטב שזה יהיה דרך האתר ולא בקניה בסופר פארם, כדי שגבר יהיה לכם קוד QR) יהיה לכם יותר קל להכנס...

תבלו בנעימים
חני

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
הלכתי הבוקר והיה נורא.
אם אתם הולכים:

הי, רחלי, היית שם הבקר? איך לא נפגשנו?

חני

Rachel Greenstein

משתמש סופר מקצוען
נכנסתי לקישור שהכניס הניק "בבא קמא" ובאותיות מאירות עיניים כתוב את השלבים..
רכישת כרטיסים:
1.קונים כרטיס
2.נרשמים באתר
3.מקבלים תיק מתנות ומשתתפים בהגרלת הפרסים הגדולה.
נכון.
אבל היות ואין לי איך להדפיס מהבית, ואין לי סמארטפון להציג את השובר, רכשתי כרטיס שם במקום. ועשרות כמוני נאלצו לעשות כן.

chaya3330

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
שווה לבוא מירושלים? כמה עולה כרטיס? זה רק דוכנים או מה בדיוק יש שם?

eden24696

משתמש מקצוען
איך ההגעה בתח"צ? ברכבת? או לחילופין, מישהי יודעת מה מצב החניות שם?

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
לא הייתי נוסעת מירושלים בשביל זה. לא להגזים...
אגב צריך מאד להזהר מחילול השם... זה לא יריד המודיע וד"ל

efrat1

משתמש סופר מקצוען
לא הייתי נוסעת מירושלים בשביל זה. לא להגזים...
אגב צריך מאד להזהר מחילול השם... זה לא יריד המודיע וד"ל
גם ביריד המודיע אפשר לנהוג בצורה מכובדת.
וד"ל.

חילול ה' זה לא רק בין חילונים.

שולינקו

משתמש פעיל
אז כנראה שהסוד הוא להתארגן לפני כן עם הכרטיס, ומוטב שזה יהיה דרך האתר ולא בקניה בסופר פארם, כדי שגבר יהיה לכם קוד QR) יהיה לכם יותר קל להכנס...
מה זאת אומרת שגבר יהיה קוד QR?
קניתי כרטיס זוגי בסופר פארם ואני באה אם אמא שלי יעשו לי בעיות?

זהר מושקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בסופר פארם הכרטיס זול יותר?

Rachel Greenstein

משתמש סופר מקצוען
מה זאת אומרת שגבר יהיה קוד QR?
קניתי כרטיס זוגי בסופר פארם ואני באה אם אמא שלי יעשו לי בעיות?
היא התכוונה שכבר יהיה קוד ...
ממש לא יעשו לך שום בעיות
תירשמי באתר אבל, ותדפיסי את השובר אחרת לא תוכלי לקבל את המתנות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה