תעלול של נטויז'ן- אני בהלם!

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ביון חמישי קיבלתי טלפון מטנויז'ן שיש לי קו טלפון שלהם
שלום
אני רואה שהחבילת אינטרנט שלך היתה לתקופה של חצי שנה ואני רוצה לעדכן לך את החבילה
שאלתי מה יש
הוא ענה שיש מחיר מיוחד ללקוחות חדשים והוא ינסה לקבל אישור בשביל לתת לי אותו למרות שאני לא לקוחה חדשה
אחרי דקה הוא חוזר ואמר שקיבל אישור מיוחד ונציגה תתקשר אלי לסגור הכל
הוא מסביר לי-
היא תשאל אותך כמה שאלות
1 האם את רוצה להצטרף- תעני לה כן ואת לא צריכה להגיד לה שכבר היית אצלינו כי אני מנתק אותך כדי שתקראי לקוחה חדשה
2 מה הת.ז. שלך
3 מה 4 ספרות אחרונות שלך של כרטיס האשראי
אמרתי לו שאני לא זוכרת אז הוא נתן לי אותן
הרגשתי מוזר עם זה ואמרתי לו- מה אתה אומר לי לשקר ולהגיד שאני לקוחה חדשה
הוא ענה לי ח"ו!!! היא לא תשאל אותך בכלל, רק תגידי שאת רוצה להצטרף

היא באמת התקשרה וסיימתי איתה את הסיפור.

בצהרים אני מגלה שהאינטרנט שלי פתוח לגמרי
התקשרתי והם אומרים לי אין לנו את החסימה הזו, אף פעם לא היה לנו
אני מסבירה לנציג- הייתי אצלכם ורק עברתי חבילה אז הוא עונה לי אני לא יודע מה היה, אצלי מופיע שהצטרפת היום ויש לנו חסימה שנקראת מסננת וכו וכו
סיימתי את השיחה מבולבלת ותוהה
מאוחר יותר שאלתי את בעלי מה הוא אומר וכמה שילמנו עד עכשיו ולמי וכו וכו...ופתאום אני קולטת מה קרה פה
ספק האינטרנט שלי היה מישהו אחר!!!!!!!!!!!!!!!!!
הם פשוט עבדו עלי!!!!!!!
בכזו חלקלקות שאני פשוט התבלבלתי (יש לי כ"כ הרבה חשבוניות של תחום התקשורת שאיבדתי ראש)
מה עושים עכשיו?
אין לי מושג האם הם ניתקו אותי מהחברה הקודמת (שיש לי מייל שלהם- בזק בנלאומי חוץ מהג'ימיל) או שהם השאירו אותי גם וגם

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תתקשרי לבזק בינלאומי, ותבדקי אצלם.
אם נטויזן ניתקו אותך מבזק בינלאומי, הם ישמחו להחזיר אותך אליהם.

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Sigalit;1365124:
תתקשרי לבזק בינלאומי, ותבדקי אצלם.
אם נטויזן ניתקו אותך מבזק בינלאומי, הם ישמחו להחזיר אותך אליהם.

הוא ידע את הספרות כי יש לה קו ביתי שלהם.

אני חושבת שזה כבר ממש קשור למחלקת הונאה.

שיפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אם הם הסתפקו בארבע ספרות אחרונות של מספר הכרטיס אשראי, כבר הוכחה שהיית לקוחה שלהם, אחרת הם לא היו יודעים והיו צריכים את כל המספר.
גם לי הם עשו בעיות ובאותו יום עברתי לחברה אחרת.

HDAS

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יצירתית, את בחברה טובה :)
גם לי הם עשו את אותו קטע בדיוק לאחרונה.
כשהציגה הראשונה התקשרה היא אמרה לי: כאשר הנציגה השנייה תתקשר היא תגיד לך אינטרנט ביתי- הכוונה היא לקו טלפון.
כשהשנייה התקשרה ואמרה זאת, שאלתי אותה: את מתכוונת לקו טלפון, כן?
והיא עונה לי: לא! אינטרנט ביתי, אין קו טלפון בכזה מחיר...
היא קצת הסתבכה ואמרה לי שהראשונה תחזור אלי (ויעני הן לא אמורות לדעת אחת מהשניה, אחת רק מחברת לקוחות חדשים :)
בינתיים אני מחכה עד היום שהראשונה תחזור אלי...
למחרת התקשרתי לשרות לקוחות ושאלתי אותם מה היה הקטע אתמול, הנציג ענה לי שאין שום תיעוד לכזו שיחה (כלומר, לא נערכה שיחה כזו...)
וגם שהוא לא רואה כלל שהתוכנית עומדת להסתיים בתקופה קרובה כלשהי...

חנה קונקטורית ומאמנת

חנה פפנהיים | קונקטורית ומאמנת אישית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גם לי התקשרו. אמרה לי שאם אני רוצה את הטלפון יותר בזול אני תצריכה להגיד שאני רוצה להתחבר לאינטרנט אבל כדי להתחבר ממש צריך להתקשר שוב ולבקש להתחבר. אם לא תעשי את זה את לא תהיי מחוברת. כך עשיתי והכל המשיך כרגיל... (אני מקווה שלא יהיו לי הפתעות לא נעימות בהמשך...)

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נטוויז'ן אלופים בזה...
פעם אמרו לי שדברו עם בעלי והוא הסכים, ומה שאני צריכה זה רק לתת 4 ספרות אחרונות ולאשר את העיסקה.
שאלתי איזה עיסקה, והנציגה אומרת ספק אינטרנט, והיא מתעקשת, שבעלי הסכים! ואני לא הבנתי איך, שהרי יש לנו חסימה של רימון. הסברתי לה, והיא עדיין מתעקשת. אז הסברתי לה במילים ברורות, שתשקר על מישהו אחר, בעלי לא אמר דבר כזה, ואז פשוט היא ניתקה את השיחה! אפילו לא אמרה שלום...
כשדיברתי עם בעלי, הוא דלה מעמקי הזיכרון שביום שישי לפני שבת התקשרו אליו ולא היה לו זמן להקשיב, והוא אמר- דברו עם אשתי...

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
התקשרתי הבוקר,
הם אפילו לא טרחו לנתק אותי מבזק בנלאומי!
חופשי שנשלם כפול....
זה אומר שאם זו שיטת העבודה שלהם וזה לקוח בלי סינון אינטרנט , הוא פשוט לא עולה על זה!!!!!!!
הם כמובן נורא התנצלו ואמרו שהם יטפלו בנציג וכו וכו

chyz

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
הלחצתם כהוגן!
עכשיו התקשרו אלי מנטויז'ן להציע הוזלה של החבילה, ואני מרוב לחץ אמרתי להם לא....
המוקדנית אמרה שהם רוצים להוזיל לי את החבילה של הספק מ35 ש"ח ל24.90.
אמרתי לה שהספק שלי הוא רימון-אתרוג, אז היא הסבירה שמדובר על הספק לקו הטלפון האינטרנטי.
כעת הגיע שלב הספרות של הכרטיס, ואני אמרתי שכרגע אני לא מעוניינת.
מה אתם אומרים, זו הטבה או עבודה בעיניים?

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מקבלת טלפון כזה אחת לשבועיים,
שלום ממש עכשיו יש מבצע לשידרוג ב39.90 לחודש ובלה בלה בלה..
אני מצרפת אותך, אוקי...
לאחר שפעם אחת נכויתי אני אומרת להם שאני בכלל לא תחת הספק שלהם..
הם מנסים לשכנע שיש להם גם סינון וכו'
אבל אני כבר מנתקת,
אין לי זמן אפילו לענות להם.

בסתר המדרגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מנצלת את ההזדמנות לעורר ולהזכיר לכולנו (מי שאין לו כסף מיותר) : "כל הזמן לבדוק חשבוניות"
לי היה סיפור עם בזק בינלאומי שהייתי מחוברת דרכם לטלפון ולאינטרנט. כשבקשתי לעבור לבזק הם ניסו לשכנע אותי שלא אבל הייתי עקשנית שבזק מתאים לי יותר. הנציגה בבזק אמרה שכחלק מן השירות היא תעמוד מול בזק בינלאומי לנתק את הקו.
תכל'ס, שלשה חדשים אחר כך אני מקבלת חשבונית מנופחת מבזק בינלאומי. מתברר שבזק עבדו רק על ניתוק קו הטלפון ולא האינטרנט ובזק בינלאומי גובים גם דמי מנוי וגם קנס על כך שלא החזרתי להם את המודם - תרתי דסתרי! (בשעה שהתחברתי אליהם אף אחד לא התנה איתי החזרת המודם בניתוק)
כמובן שמיד שלחתי להם את המודם שאין לי צורך בו ועכשיו אני בהמתנה להחזר כספי ...

בראש מילה

משתמש סופר מקצוען
גם אלי התקשרו מנטויז'ן. רצו להציע לי קו טלפון "כשר ממש", לכו תבינו מה זה אומר...

מכיוון שהנציג "חפר" לי המון, אמרתי לו שאני צריכה להתייעץ עם בעלי, ושיתקשר פעם אחרת.
אחרי כמה ימים מתקשר מישהו אחר: "התעניינתם על הקו, איך אני יכול לקדם את העניין?"

אמרתי לו שהוא לא יכול, כי אני לא מעוניינת.
"אז למה פנית אלינו?" :eek::mad:

לפחות אני שמחה לשמוע שכנראה ניצלתי מאיזו תרמית...

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אלי התקשרו אפילו בתחכום רב יותר
הם רק התקשרו לעדכן אותי שהם עושים לי הוזלה במקום 36, ש"ח לחודש יעלה לי לחצי שנה רק 20 ש"ח... תתקשר אליך נציגה רק לאמת את הפרטים, אני מתחילה להתווכח עם הנציג שאני מנויה שלהם רק לקו הטלפון ולא למייל ולא משלמת להם 36 ש"ח לחודש והוא מקשקש לי משהו שעד עכשיו זה היה ברטר עם בזק ומעכשיו זה נפרד וכו..
אמרתי לו תן לי לבדוק את זה עוד יום מול בזק, וכמובן שלא דובים ולא יער,
הוא גם ראה שלא הצליח עלי אז כמובן שהוא גם לא חזר.

זוהר טל

משתמש מקצוען
הרגע גם אני זכיתי לתעלול מהם.
התקשרה אלי פקידה שהיא רק רוצה לעדכן אותי שיש מבצע - להגדיל את הגלישה למהירות של 100 מגה ב-41 ש"ח לחודש במקום ב-45.
בתחילה זה היה נשמע ממנה כאילו עד עכשיו אני משלמת 45 ש"ח והיא רוצה להוזיל לי את המחיר, אבל אני כבר מכירה את השיטות והתחכומים שלהם, וכבר עברתי איתם הרבה גלגולים
אז שאלתי אותה, אוקי, וכמה היה לי עד עכשיו.
היא עונה לי - 40 מגה
וכמה אני משלמת כרגע?
25 ש"ח.
אמרתי לה: תודה, אני מוותרת. אין לי צורך ב-100 מגה.

ב"ה שתפסתי בזמן.
וזה לא פעם ראשונה שהם מנסים לעבוד עלי ככה. בממוצע פעם בחודשיים הם מתקשרים, פעם עוד היית תמימה והייתי מסכימה לקבל את כל המבצעים שלהם, עד שהתעשתתי וקלטתי שמפעם לפעם אני רק משלמת להם יותר, תפסתי את עצמי ורציתי לעבור ל-018. אז אחרי כמה שעות הם התקשרו אלי בבהלה, למה את רוצה לעבור, מה, לא טוב לך אצלנו?
אמרתי שלא מוצא חן בעיני שיטות העבודה שלהם ואיך אני כבר משלמת להם סכום מכובד כל חודש (לא זוכרת כבר כמה זה היה ) ולא מקבלת כלום בתמורה.
אז התקשרה אלי המנהלת (ככה היא אמרה, לכו תדעו אם זה נכון) והורידה לי את המחיר ל-25 בחודש ללא התחייבות וכו'.

צריך להזהר מכל החברות הנוכלות האלו ולא להתפתות לשום מבצעים וכדו' שמבטיחים בטלפון.

שירי א

משתמש רשום
גם אלי התקשרו לפני תקופה והציעו לי לשדרג בחינם למהירות גבוהה יותר.
לקחו פרטים לאימות, ושכחתי מזה.
כמובן שהתברר שהם כן גובים על כך כסף... בקשתי שיבטלו את הפעולה של השדרוג.

השבוע התקשרו שוב עם אותו ספור: מציעים לך שדרוג חינם, אני רוצה רק לאמת פרטים כדי לאשר את השדרוג.
אמרתי להם שאני לא מעוניינת בשדרוגים הללו וכמובן שלא מביאה פרטים לשינוי המנוי.

שימו לב והזהרו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה