מחיר למשתכן תעזרו לנו לבחור דירה במחיר למשתכן

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
יצא לי לשבת עם כמה וכמה זוכים, ההמלצה שלי, חייבים לעשות שיעורי בית, אי אפשר ללמוד פרוייקט בלחץ תוך חצי שעה.
תתכננו לעצמכם איזה גודל דירה אתם רוצים ובאיזה מסגרת כספית, ולפי זה תדרגו את הדירות המתאימות לכם.
ועוד טיפ, בהדמיות מוסיפים נוף וגינון כיד המלך, בהרבה מאוד מקומות (ובפרט בטיפוגרפיה ההררית של בית שמש) תקבלו מול החלון במקום הפארק שנראה בהדמיה קיר תמך מכוער...
טופוגרפיה

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא ראיתי שכתבו את זה כבר, אבל זה מאוד חשוב: שימו לב מה קורה עם הבניניים והדירות הסמוכות, מה המרחק בין הבניין שלכם לבניינים הסמוכים? האם החלונות שלכם צופים לחלונות אחרים?

הייתי לא מזמן בפרויקט יוקרה שהתאכלס. אנשים השקיעו הון לא קטן וקיבלו חלון של סלון שכל מי שנכנס לקוטג' הסמוך צופה אל תוך הסלון, גם אם הוא ממש לא מעוניין בכך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה