עזרה תעודה - גרפיקה ותקשורת חזותית

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הבנתי שיש אפשרות לקבל תעודה של תמת ותעודה של מהט וכן של משרד החינוך
מה ההבדלים ביניהם?
איזו תעודה נחשבת מקצועית יותר?
איפה אני יכולה לראות את תוכנית הלימודים של כל אחד מהמסלולים?

פינגפונג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
מהט יותר מקצועי בלימודים
אבל תכלס בשורה תחתונה בחיים לא מסתכלים על התעודה עצמה בעבודה
עד היום לא קיבלתי את התעודה שלי וזה פשוט לא מעניין (חבל לי על הזמן אפילו ללכת לקחת אותה)

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איפה אני יכולה לראות את תוכנית הלימודים של מהט?

סטודיו מנטה

מיתוג, פרסום וקידום עסקים צומחים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תוכנית הלימודים של מהט הרבה יותר מקיפה משל התמת. התמת זה יותר טכני/ביצועיסטי, לומדים בעיקר תוכנות, ולא כל כך את התיאוריה של העיצוב.
פחות חשוב לראות סילבוס מסודר. יותר מעשי לשאול ספציפית על מקומות הלימודים הרלוונטיים אצל בוגרים ולבדוק את היקף הידע והנושאים שנלמדו.

זה נכון שאף אחד (כמעט) לא מבקש להציג תעודה, אבל הידע משתקף בתיק העבודות בצורה דיי ברורה..
הייתי בעבר מתגברת בסמינר שלימד לפי התמת, ובסמינר לפי מהט. ההבדלים היו ממש קיצוניים...
בהצלחה בכל מקרה :)

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תוכנית הלימודים של מהט הרבה יותר מקיפה משל התמת. התמת זה יותר טכני/ביצועיסטי, לומדים בעיקר תוכנות, ולא כל כך את התיאוריה של העיצוב.
פחות חשוב לראות סילבוס מסודר. יותר מעשי לשאול ספציפית על מקומות הלימודים הרלוונטיים אצל בוגרים ולבדוק את היקף הידע והנושאים שנלמדו.

זה נכון שאף אחד (כמעט) לא מבקש להציג תעודה, אבל הידע משתקף בתיק העבודות בצורה דיי ברורה..
הייתי בעבר מתגברת בסמינר שלימד לפי התמת, ובסמינר לפי מהט. ההבדלים היו ממש קיצוניים...
בהצלחה בכל מקרה :)
תודה על המידע המפורט
איך אני יכולה לדעת מה הדרישות שלהם?

סטודיו מנטה

מיתוג, פרסום וקידום עסקים צומחים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תודה על המידע המפורט
איך אני יכולה לדעת מה הדרישות שלהם?

מה הדרישות של מי? של מה"ט?
כמו שהצעתי - תבדקי את הבוגרים. זה המדד הכי טוב והכי משקף. בסילבוס רשמי אפשר לדחוס המון מילים יפות, השאלה מה קורה בשטח.

O-n-l-y

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני דווקא למדתי בתוכנית של משארד החינוך והיא ממש ברמה גבוהה, מי קבע שמהט ברמה הכי גבוהה?
ותכל'ס-באמת הכי חשוב התיק עבודות, אני מכירה בחור שהתקבל למשרד פרסום כאוטודידקט רק בגלל תיק עבודות וכישרון והוא לא למד..

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איפה אני יכולה לראות את תוכנית הלימודים של התמ"ת ?

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עד כמה שידוע לי,
בעיצוב התעודה של מהט היא תעודת הנדסאי.

אבל תכלס בשורה תחתונה בחיים לא מסתכלים על התעודה עצמה בעבודה
כעצמאית או בעבודה בסטודיואים קטנים - לא.
אבל כשכירה בחברות גדולות ומוכרות - התעודה עושה את ההבדל גם בקבלה וגם בתנאי השכר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה