תסמיני קורונה!! עדיין לא חזר חוש ריח אחרי חודש וחצי מהקורונה?

אחת שיודע

משתמש רשום
תגידו תודה...
כאן יש אחד שמריח כל הזמן ריח של שריפה ..
באמצע הלילה צעקות משהו נשרף על הגז,
הגז כמובן כבוי וכולם מתעוררים בבהלה :(
עוד מעט שנה להחלמה..
מקווה שינתן כאן פתרונות... ממנוסים.
עד ש...
שמעתי סיפור מר' מיילך בידרמן על אחד שהתארח בקונטרי בחו"ל ואשתו יצאה עם הילדים מהבית והוא נשאר עם ביתו התינוקת לבדו בבית, לפתע נכנסו לבית נחיל דבורים ונאלץ לצאת החוצה עם הבת, כשאשתו חזרה ונכנסה הבייתה הריחה ריח חריף של גז... מה התברר? שבעלה היה חולה קורונה ואיבד את חוש הריח! והשי"ת עשה איתו ניסים ושלח לו נחיל דבורים... בכדי שיצא מהבית.

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

יוסלה הגולם

משתמש פעיל
תגידו תודה...
כאן יש אחד שמריח כל הזמן ריח של שריפה ..
באמצע הלילה צעקות משהו נשרף על הגז,
הגז כמובן כבוי וכולם מתעוררים בבהלה :(
עוד מעט שנה להחלמה..
אפרופו קורונה וחוש ריח...
לאחרונה פורסם מחקר ולפיו עשרות אלפי איש סובלים משיבוש מסוים בחוש הריח וזאת בעקבות נגיף הקורונה.
חלקם סובלים מעיוות ריחות-במקום ריח x הם מריחים y וכדו'
ואילו אצל חלקם קיימת 'הזיית ריחות'-ריחות שלא קיימים במציאות כדוגמת ריח של אש בלי הסבר וכו'...
כרגע לא פורסם על דרך לפיתרון אמיתי של הבעיה-כך שאם יש לכם מידע שיכול להועיל לאותם אנשים-כאן זה המקום!
שתפו אותנו...

רק אושר!

משתמש מקצוען
נראה לי שלא משנה טיפות או כדורים, אני לוקחת אבץ בכדורים, וב"ה חוש הריח חזר (אומנם בעוצמה נמוכה
אך רק השבוע החלמתי ב"ה)
לא רוצה להלחיץ אבל לי באמת חזר אחרי כמה שבועות, ואחרי כמה זמן השתבש לפעמים מריחה ורוב הזמן בכלל לא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה