תנור בילד אין מומלץ

7880

משתמש פעיל
ערב טוב,
אודה מאד למי שיוכל להמליץ לי על תנור בילד אין מעולה.
הבנתי שאלקטרולוקס ממש טוב אך אני מתבלבלת מרב דגמים. נוטה לכוון הפירוליטי.
יש לכם ואתם מרוצים? אשמח ממש למספר דגם והמלצה או דיס המלצה.
תודה.

Goldidea

משתמש מקצוען
לי יש אלקטרולוקס דגם eob5417aox צוצרת גרמניה.
מאד נהנית. הוא לא פירוליטי אך מתנקה בקלות ידידותי לסביבה. (אין לחץ כשילדים באזור, נכבה אוטומטי עם שעון, קל לתפעול) בקיצור ממליצה.
בהצלחה.

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני הבנתי שהמוכרים בחנויות מאוד ממליצים על אלקטרולוקס, דווקא אותי זה נורא הפחיד. כי מסתבר שהם מרוויחים יותר עליו וההמלצה שלהם היא לא אמיתית.

אני קניתי בוש פירוליטי, נורא מרוצה.

בכללי, כדאי מאוד לקרוא על כל דגם חוות דעת בזאפ, אם יש - ואם אין, אל תקנו - ולראות אם ההמלצות או הדיס חוזרים על עצמם אצל כמה ממליצים.

והעיקר, שתהיה לכם המון סייעתא דשמיא ובהצלחה גדולה!

Goldidea

משתמש מקצוען
אני הבנתי שהמוכרים בחנויות מאוד ממליצים על אלקטרולוקס, דווקא אותי זה נורא הפחיד. כי מסתבר שהם מרוויחים יותר עליו וההמלצה שלהם היא לא אמיתית.

אני קניתי בוש פירוליטי, נורא מרוצה.

בכללי, כדאי מאוד לקרוא על כל דגם חוות דעת בזאפ, אם יש - ואם אין, אל תקנו - ולראות אם ההמלצות או הדיס חוזרים על עצמם אצל כמה ממליצים.

והעיקר, שתהיה לכם המון סייעתא דשמיא ובהצלחה גדולה!
לפני שקנינו את כל מוצרי החשמל אמרו לנו הרבה שכדאי לבדוק בזאפ אבל היה נראה לנו שיש שם הרבה בעלי אינטרס והיו המון סתירות וכן דיס אינפורמציה על מוצרים שאנו מכירים כמעולים אצל ההורים וכו'
וכמו כן כפי שציינת יש בכל מוצר הרבה דגמים וכל אחד משהו אחר ופעמים רבות ממפעל אחר.... פשוט משלמים על השם...
ההמלצה היא ללכת לחנות אמינה ולברר מראש על הפרטים החשובים לכם.
ואכן צריך הרבה סיעתא דשמיא.

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לפני שקנינו את כל מוצרי החשמל אמרו לנו הרבה שכדאי לבדוק בזאפ אבל היה נראה לנו שיש שם הרבה בעלי אינטרס והיו המון סתירות וכן דיס אינפורמציה על מוצרים שאנו מכירים כמעולים אצל ההורים וכו'
וכמו כן כפי שציינת יש בכל מוצר הרבה דגמים וכל אחד משהו אחר ופעמים רבות ממפעל אחר.... פשוט משלמים על השם...
ההמלצה היא ללכת לחנות אמינה ולברר מראש על הפרטים החשובים לכם.
ואכן צריך הרבה סיעתא דשמיא.

לכן כתבתי שחוות דעת אחת אינה מייצגת, אלא צריך לראות נקודות שחוזרות על עצמם בכמה חוות דעת. למשל ישנו תנור של חברה מוכרת מאוד שיש עליו 30 חוות דעת בזאפ מתוכם כ-20 מספרות פתאום בלי כל סיבה ולעיתים באמצע הלילה התפוצצה הזכוכית. זו דוגמה קיצונית אומנם אבל זו דוגמה.

ריחיים

משתמש פעיל
לי יש של קופר - מוכרים את זה באיקאה
יש לי + 5 שנים בינתיים מאד מרוצה. אבל קניתי את הדגם הקצת יותר יקר שלהם עם הטורבו.
אחותי קתה את הפשוט ונהרס לה מאד מהר

שלומיקו

משתמש רשום
הציעו לי תנור בילד אין של תקע ושל סול.
יש לי מקום רק של 80 סמ.
מה הכי מומלץ?
האם באמת בסול החום לא אחיד.
המליצו לי על תקע אכן שווה להשקיע במחיר?
תודה מראש

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לנו יש של אלקטרולוס לא פירוליטי , מרוצים מאד, נקנה בי. שלום בתל אביב ב1500 ש"ח.

רווה

משתמש צעיר
שלום
אשמח לקבל המלצה על תנור בנוי- בילד אין דו תאי
תודה!
היה לי סאוטר והיה ....

חנילה

משתמש חדש
טכנאים ממליצים על
בילד אין דו תאי -סול.
בילד אין-תא אחד - אלקטרולוקס.
לי [ולעוד כמה מחברותי] יש תא אחד ויש לנו אלקטרולוקוס ומרוצות מאד.

שלומיקו

משתמש רשום
לי יש דלונגי 2 תאים שיכולים לעבוד בו זמנית עם כשרות בדץ מרוצה מאודד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה