"תן לישון, געציל!" - צרחות אושר נשמעות בכל פינה, כי...

מצב
הנושא נעול.

איסתרא בלגינא

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מה הספר, מה התוכן? לא זכיתי להכיר.
אחחחח, פספוס אמיתי....
חפש את מאמריו נוטפי העסיס של @יואל ארלנגר ברחבי הפורום, במיוחד את אלו שהוא מתקוטט שם עם געציל וחבר מרעיו....
בטוחני שגם @נתן גלנט יסכים שכל יום שספר של יואל לא יוצא לאור, הוא בבחינת מעוות שלא יוכל לתקון!

secret

משתמש סופר מקצוען
אחחחח, פספוס אמיתי....
חפש את מאמריו נוטפי העסיס של @יואל ארלנגר ברחבי הפורום, במיוחד את אלו שהוא מתקוטט שם עם געציל וחבר מרעיו....
בטוחני שגם @נתן גלנט יסכים שכל יום שספר של יואל לא יוצא לאור, הוא בבחינת מעוות שלא יוכל לתקון!
אני הייתי לוקחת בדיוק את המאמרים הללו ומוציאה אותם לספר...
[שלא לדבר על ההדסטרט שילווה את הפרויקט...]

איסתרא בלגינא

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אחחחח, פספוס אמיתי....
בדיוק לכך התכוון המשורר

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כך אמרתי לו אתמול בלילה. שיעזוב את הספר המתוכנן, ויסגור לנו ספר שכולל את כל הטורים נוטפי העסיס והחתולים של סיליביה. החומרים הרי כבר קיימים, אז למה לא.

חבריה, אפשר לנעול את האשכול הזה? האנשים צריכים קצת אוויר צח ושקט...

סגנון-7

מיתוג ותדמית | אסטרטגיה מדוייקת | קמפיינים מנצחים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
אפשר לנעול לא לפני שתחליף את תמונת הפרופיל שלך לתמונת הספר המדובר
כמו הסופרות החשובות כאן

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לנעול לא לפני שתחליף את תמונת הפרופיל שלך לתמונת הספר המדובר
כמו הסופרות החשובות כאן
בשביל מה?
מגיע לאנשים קצת שקט מהצהוב הצהוב הזה..
*
פניתי במייל לכמה תומכים ששכחו (אפשר להבין, התלהבות וזה) לציין כתובת בעת התמיכה. התשובות החלו לטפטף עכשיו, מתנצל שאינני יכול לענות אישי לכולם בשלב זה.

עוד עדכון - הניק @באבא קמא כמובן קיבל שיחה דומעת אבל התעקש שהיא לא מספיק דומעת. בסוף התפשרנו על קול בכייני עד שנמאס לו והוא טרק את הטלפון.
ועם אנשים כאלו עמדתי ליצור שותפות פוליטית במחיר של נזיד עדשים. מבהיל על הרעיון.

ועוד משו.
האשכול והעניין סביב הספר עשו קצת יותר מידי רעש, אז בואו ניתן לכולם קצת לנוח. תודה רבה לכולם. האשכול ננעל ועדכונים נוספים יישלחו בס"ד במייל לתומכים.
תודה גדולה לכל מי שתמכו ונטלו חלק ברעש ובבלאגנים - מקווה שנהניתם, נדבר ונקשקש לנו בהמשך, עכשיו יש עבודה לעשות.
שלכם,
נתן.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה