תמ"א 38

זבולוןזבובי

משתמש רשום
אם יש לך אפשרות אחרת, מהי?
פינוי בינוי?
באיזה קומה אתה גר.
כמה שכנים יש לך
מה האפשרויות של התוספת
כמה אתה מוכן לעבוד על זה ולסבול את הכאב ראש של אתר בניה

בני ג.

משתמש רשום
יש שלושה חדרים אני קומה שניה יהיה לי תוספת של 25 מטר רבוע פלוס מחסן של מטר על מטר מעלית וזהו זה מה שהקבלן מציע והוא יבנה למטה יחידות וגם בקומה העליונה הוא יקבל 6 חדרים זאות אומרת 2 דירות
ויש לי כוח ועצבים שאין לי מקום בבית

זבולוןזבובי

משתמש רשום
אם רובם מעוניינים והאנשי מקצוע רצניים זה יכול לרוץ בעז"ה.
אם הרבה מתנגדים זה כאב ראש מדי גדול.
אתם יכולים להתמקח אתו יותר, על גודל המחסן, ועל עוד פרטים במפרט, להתנות מראש שהשיפוץ ששלכם יהיה לפני שהוא מתחיל עם העבודות למעלה,

בני ג.

משתמש רשום
אם רובם מעוניינים והאנשי מקצוע רצניים זה יכול לרוץ בעז"ה.
אם הרבה מתנגדים זה כאב ראש מדי גדול.
אתם יכולים להתמקח אתו יותר, על גודל המחסן, ועל עוד פרטים במפרט, להתנות מראש שהשיפוץ ששלכם יהיה לפני שהוא מתחיל עם העבודות למעלה,
זה ברור שהוא יבנה קודם את שלנו אבל המחסן לא נראה לי מטר על מטר וגם לא יהיה לנו סוכה הוא אומר שזה לא שוה לו יכול להיות הוא מרויח 3.5 מליון על כל דירה למעלה שהוא בונה והוא משכיר את זה ב4.5 5 אלף כול אחת בחודש ועוד למטה גם אלפים אלפים חמש מאות כול אחת השאלה היא האם שוה לי להיות היזם או שלא

styehoshua

משתמש מקצוען
זה נשמע לי שהוא לא נותן לך מספיק.
כמה דיירים אתם?
כמה קומות בבניין?
כמה הבניין יהייה שמיש בזמן הבניה?
25 מ"ר ללא סוכה זה לא מספיק
תתעקשי לקבל לפחות גם סוכה אם לא תסכימי את דופקת לו את הפרויקט אז הוא חייב להתקפל.
את צריכה להבין שאחרי התמ"א אין לך שום אפשרויות לתוספות ז"א ערך הדירה שלך ממש יורד כשאין לו סוכה ואין אפשרות לסוכה

הברכה והשלו

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה חברה זה
זה לא חברה, זה משהי פרטית שעובדת גם עם חברות יזמות, ישרה כמו סרגל ותיתן לכם מידע על האפשרויות למקסם את הרווח מול היזמים/קבלנים . מתמחה בנתונים בירושלים. כל עיר והנתונים שלה.

arch.nm

משתמש חדש
אני חושבת שמרפסת סוכה היא מינימום!!!
והיזם ברור יכול לתת לכם עוד זכויות (כי מה אפשר להכניס במחסן של מטר?)
חוץ מ-25 מ"ר תוספת,
היזם עושה על כל הסיפור הזה המון כסף, ויכול להקדיש קצת יותר בשביל הדייר הקיים...
תתעקשו ותבדקו את הזכויות!

ראש ישיבה

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אני חושבת שמרפסת סוכה היא מינימום!!!
והיזם ברור יכול לתת לכם עוד זכויות (כי מה אפשר להכניס במחסן של מטר?)
חוץ מ-25 מ"ר תוספת,
היזם עושה על כל הסיפור הזה המון כסף, ויכול להקדיש קצת יותר בשביל הדייר הקיים...
תתעקשו ותבדקו את הזכויות!
תודה הסתדר בסוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה