בקשת תפילה תמשיכו להתפלל על האשה הצעירה רחל נעמי בת אסתר חנה שב"ה נמצאת כבר בשיקום

מאמרים אחרונים

עטוף בטלית: יומו האחרון של הגאון הרב גולדבלט זצ"ל
עם צאת החג פורסמה הידיעה הקשה על פטירתו של תושב שכונת עזרה הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל, אב ל-12 ילדים ש-9 מתוכם טרם נשאו. הרב חיים טודרוס זצ"ל...
המכתב האחרון שכתבה הנערה להוריה, שעה לפני מותה
"עכשיו אני בת חמש עשרה וחצי, ואם נגזר עליי למות, אמות בשקט בכבוד ואמונה. כן, אמונה - את זה נתתם לי" אילנה נאמן הייתה אחת ממאה ושניים תלמידיי...
אחיו של חיים יעקבזון ז"ל: "היתומות הקטנות בוכות בלי הפסקה"
בשיחה שנערכה עם אחיו של חיים יעקבזון ז"ל תיאר את הסבל שעובר על בנותיו של אחיו ז"ל : "שרי הבכורה בת ה-12 בוכה בלי הפסקה ואומרת שאבא לא יהיה בבת...
עבדי הקרדיט
מכירים את משולם? כפרילנסרים לבטח פגשתם אותו לא פעם עם הצעת עבודה נוצצת . למשולם תמיד יש בכיס הצעות שוות, כאלה שרק שוות המון כסף, מה שגורם לסובביו...

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בשורות טובות בקרוב!!

הקישור שמקפיצים עומד על 87,000 פרקי תהילים.
חשבתי לקחת מיזם.
כל אחד שיכנס יקרא ברצף 5 פרקים.
כך נקפיץ עד שנגיע ל - 100,000 פרקים.

אני בטוחה שיעשה רעש גדול בשמים.
ואם נקצר את ימי האישפוז שלה אפילו ביום אחד,
כבר שווה.

בלב שלי נצבט בכל פעם שאני נזכרת
בילדים שלה,
שכבר כל כך הרבה זמן לא ראו את אמא.
בואו נראה להקב"ה שאנחנו עושים מעבר.

נערך לאחרונה ב:

מיכל ויס

משתמש מקצוען
בשורות טובות בקרוב!!

חשבתי לקחת מיזם.

כבר שווה.

בילדים שלה,
רעיון מצוין!

מיכל ויס

משתמש מקצוען
בעה"י מידי ערב בשעה 23:20 ועד חצות מתקיים אמירת תהילים להחלמת רחל נעמי בת אסתר חנה לרפו"ש והרך הנולד, בבית הכנסת שערי תבונה רמות א' בירושלים
ניתן גם לשמוע ולהצטרף בשידור חי במערכת של קול הלשון 03-6171111, > להקיש * (כוכבית) לשידורים חיים, > להקיש 1 לעברית
בעה"י השידור יופיע בתחילת רשימת השידורים החיים ובס"ד לא יהיו בעיות קליטה.
סדר הפרקים ע"פ הנודע ביהודה: ו' כ' כ"ה ל' ל"ד ל"ח מ"א נ"א פ"ו צ"א ק"ב ק"ג ק"ז קט"ז קי"ח ק"ל קל"ט קמ"ב אותיות השם וקרע שטן בפרק קי"ט - סדר התפילה לחולה לאחר מכן עוד שני פרקים לשאר החולים פ"ג קכ"א ומי שברך לחולים
שנשמע ונבשר בשורות טובות

קורס עריכת וידיאו מיועד בשביל הרוח הצעירה שלך, ההפתעות והחידושים האינסופיים, וכן, גם בשביל המאזן הירוק בחשבון הבנק שלך...

מיכל ויס

משתמש מקצוען
בעה"י מידי ערב בשעה 23:20 ועד חצות מתקיים אמירת תהילים להחלמת רחל נעמי בת אסתר חנה לרפו"ש והרך הנולד, בבית הכנסת שערי תבונה רמות א' בירושלים
ניתן גם לשמוע ולהצטרף בשידור חי במערכת של קול הלשון 03-6171111, > להקיש * (כוכבית) לשידורים חיים, > להקיש 1 לעברית

סדר הפרקים ע"פ הנודע ביהודה: ו' כ' כ"ה ל' ל"ד ל"ח מ"א נ"א פ"ו צ"א ק"ב ק"ג ק"ז קט"ז קי"ח ק"ל קל"ט קמ"ב אותיות השם וקרע שטן בפרק קי"ט - סדר התפילה לחולה לאחר מכן עוד שני פרקים לשאר החולים פ"ג קכ"א ומי שברך לחולים
שנשמע ונבשר בשורות טובות

מיכל ויס

משתמש מקצוען
מתארגנים לאמירת פרקי תהילים לאורך כל השבוע 24 שעות ביממה.

לרפואת רחל נעמי בת אסתר חנה
נא לעדכן בלינק הבא:

מי שאינו יכול לפתוח את הלינק יכול לשלוח מייל אל:
V0548478221 אסור לפרסם מייל והרשימה תתעדכן.

תזכו למצוות
בשורות טובות

נערך לאחרונה ב:

אינסוף

משתמש מקצוען
בשורות טובות בקרוב!!

חשבתי לקחת מיזם.

כבר שווה.

בילדים שלה,

מיכל ויס

משתמש מקצוען

שנשמע ונבשר בשורות טובות

פרוג מגשימים לכם חלום! ספרו לנו מה החלום האישי שלכם...

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

638

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה