תמחור

מצב
הנושא נעול.

צוקל

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח אם תפרטו כיצד אני יכולה לדעת להעריך את עלות הפרויקט בשלב הצמ"ח ללקוח? איך אני מתמחרת לפי אחוזים?
אגב יש הבדל בין תמחור ללקוחות שמזמינים באופן חד פעמי לבין לקוחות שעובדים איתנו לאורך זמן.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב יש הבדל בין תמחור ללקוחות שמזמינים באופן חד פעמי לבין לקוחות שעובדים איתנו לאורך זמן.
הבדל הפוך לפעמים-
יש לקוחות שאת כבר מכירה אותם ויודעת עד כמה הם טרחנים, ממילא זה יתבטא במחיר במשך הזמן.
גם ללקוחות רגילים לא רואה מקום לתת הנחה משמעותית, אחרי הכל את הולכת לתת את מקסימום ההשקעה שלך ואת וגם הם מעוניינים שזה יעשה על הצד הטוב ביותר...

צוקל

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון, אחדד. הכוונה היתה למחירון שיש לעבודות קבועות שטוב לי וכיף לי לעבוד עליהן, העבודה זורמת ואני לא מתעכבת על פרטים (אפילו לומדת דברים חדשים תוך כדי) וגם באלה צריך להקפיד להיות בטווח המחירים המקובל ולא נמוך ממנו. כאשר ידוע לי על לקוחות טרחנים או על עבודה שאני הולכת להקדיש לה זמן רב מהרגיל אני מתמחרת בהתאם- גבוה יותר, עדיין בטווח. תמחור זאת מיומנות בפני עצמה ועד שלא הפסדתי לא הצלחתי לתמחר נכון ועדין אני צריכה להשתפר בכך. אפילו עם מחירון כזה מפורט אפשר להתבלבל בהתחלה.

אהובי ח

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
לתכנן ולשרטט 170 מ"ר יקח בטוח יותר מ-20 שעות
אני מאמינה שתתכנן כמה אופציות ועוד ישנו לך את זה כמה פעמים
את הכל צריך לקחת בחשבון , וגם ביקורים באתר ופגישות ...וטלפונים
זה חלק מבעיה של מתחילים שקשה לאמוד את הזמן שזה יקח לפני הפרוייקט ואח"כ זה יוצא לא ריווחי , תמיד תוסיף על השעות עוד שעות שיהיה לך טווח

לגבי לעבוד ע''פי שעות, התיעצתי וקבלתי תשובה
שבפרויקטים גדולים יש לתמחר על פי השעות ולהכפיל X2

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חיפשתי פה עזרה להצעת מחיר, והגעתי לפה,
ניסיתי לחפש אשכול בנפרד ולא מצאתי- ועל כן ההקפצה... (לא טוב?)
לא, לא טוב
אפשר לפתוח אשכול חדש עם קישור לזה אם יש לך משמעות
מה שקורה זה שאנשים מתחילים להשקיע בתגובות לפני שקולטים שזו שאלה שמעלה אבק ומקווה בשביל פותח האשכול שהוא מזמן לא מתחיל ומעמיד את עצמו במקום מקצועי יותר

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חיפשתי פה עזרה להצעת מחיר, והגעתי לפה,
ניסיתי לחפש אשכול בנפרד ולא מצאתי- ועל כן ההקפצה... (לא טוב?)
אז הנה זה..

אפשר לחפש לפי שם המפרסם ותאריך שכבר מופיע במודעה הקודמת

ובבקשה לא הקפיץ גם את זה

בכל מקרה אין אחריות אם הדברים רלוונטיים להיום

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה