כללי תמחור של עימוד חוברות

חצאית קפלים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום וברכה,
קיבלתי עבודה של עימוד מס' חוברות (בסגנון החוברות הקטנות של ברסלב, הרב ארוש וכד' שמחלקים...)
בגלל שהרבה זמן שלא התעסקתי בעימוד- רציתי לשאול על תמחור
מה התעריף של דבר כזה? לפי מה מחשבים?
זה כולל גם עיצוב הכריכות (כמובן לא גלופות וכאלה, הכי פשוט שיש)
תודה רבה לכל המגיבים!

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
התעריף של העמודים לפי עמוד.
עדיף לשאול את זה בפורום מעמדים.

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם יש כמה סגנונות פסקה, בספרים לוקחים בסביבות 6 לעמוד התווך הוא בין 4 ל10 כמדומני... ובחוברות האלה בגלל שזו כמות קטנה של עמודים ויוצא מחיר מצחיק אז מעלים בכמה שקלים לעמוד. לכריכה תתמחר בנפרד, נראה לי בין 50 ל200, תלוי כמה זה באמת "הכי פשוט שיש"
בהצלחה!

*צילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לקחתי 250 ש"ח לכריכה +עמוד שער. הכי פשוט שיש. (ואני ממש בהתחלה! זאת הייתה העבודה הראשונה שלי ללקוח אמת)
כריכה לספר אני לוקח יותר כי הלקוח בדרך כלל רוצה תיקונים ואכפת לו איך ייצא.
פשוט פה אם זה כמות וזה כמה חוברות קטנות והכריכות יהיו בסגנון דומה אז יש מקום לתמחר פחות...

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה