תמחור העמדת ריהוט

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כמה נראה לכם סביר לקחת על ייעוץ ללקוחה בהעמדת ריהוט בלבד-לפי שעת ייעוץ/גלובלי?
מחיר הוגן ששווה לצאת בשבילו לפגישה...

RACHEL PSHITIK

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
כמו שכבר כתבו פה. כמה שאת מרגישה...

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם העניין ייגמר בפגישה- תקחי את הסכום שאת נוהגת לקחת לשעת ייעוץ/ כל פגישה שהיא.
אם יהיה צורך גם בתכנית- הייתי נותנת מחיר גלובלי לפגישה ולתכנית יחד...

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם העניין ייגמר בפגישה- תקחי את הסכום שאת נוהגת לקחת לשעת ייעוץ/ כל פגישה שהיא.
אם יהיה צורך גם בתכנית- הייתי נותנת מחיר גלובלי לפגישה ולתכנית יחד...
הבעיה מתחילה בטראומה שיש לי מלקוחות שמשלמים פר שעת ייעוץ אחת בלבד
ומשגעים אותך בטלפון שעות הרבה...

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעיה מתחילה בטראומה שיש לי מלקוחות שמשלמים פר שעת ייעוץ אחת בלבד
ומשגעים אותך בטלפון שעות הרבה...
שעת ייעוץ מוגבלת לשעת הייעוץ.
את יכולה להיות מאאאד נחמדה ולאפשר עוד ברור אח"כ בטלפון אבל לא יותר מכך.
יותר מזה- זו שעת ייעוץ נוספת.

הרי כשאני מתמחרת פרוייקט- אני לוקחת בחשבון המחיר גם את כמויות הטלפונים הנילוות, מה שאין כן בשעת הייעוץ.
אופציה נוספת- את יכולה לתת מראש מחיר גבוה יותר לשעת ייעוץ+ ייעוץ טלפוני לאחר מכן, כמובן ליידע את הלקוח בשתי האופציות ושיבחר מה מעדיף...

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שעת ייעוץ מוגבלת לשעת הייעוץ.
את יכולה להיות מאאאד נחמדה ולאפשר עוד ברור אח"כ בטלפון אבל לא יותר מכך.
יותר מזה- זו שעת ייעוץ נוספת.

הרי כשאני מתמחרת פרוייקט- אני לוקחת בחשבון המחיר גם את כמויות הטלפונים הנילוות, מה שאין כן בשעת הייעוץ.
אופציה נוספת- את יכולה לתת מראש מחיר גבוה יותר לשעת ייעוץ+ ייעוץ טלפוני לאחר מכן, כמובן ליידע את הלקוח בשתי האופציות ושיבחר מה מעדיף...
נראה לי אני מתקינה סטופר בטלפון...(ואני דווקא אסרטיבית לא רעה בכלל אבל יש כאלה אלופות בסחיטה חושבות שההתקשרות בינינו פירושה חתונה קתולית למרות כל ההבהרות...)

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי אני מתקינה סטופר בטלפון...(ואני דווקא אסרטיבית לא רעה בכלל אבל יש כאלה אלופות בסחיטה חושבות שההתקשרות בינינו פירושה חתונה קתולית למרות כל ההבהרות...)
בעבודה גדולה יותר זה באמת בעייתי כי מצד אחד את צריכה ורוצה לתת את השירות הזה, אבל מצד שני יש אנשים שסוחטים אותך עד טיפת הסבלנות האחרונה.
והבעיה היא שהם גם בד"כ לא מגיבים לסימנים של קוצר רוח וכדו' שמגיעים לאחר עשרות שיחות של שעה וחצי כל אחת!!

ArmonicA

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
והבעיה היא שהם גם בד"כ לא מגיבים לסימנים של קוצר רוח וכדו' שמגיעים לאחר עשרות שיחות של שעה וחצי כל אחת!!
ועוד לא דברנו על מה קורה עם "לקוח" טרדן שחופרר לך לפני שסוגר הצעת מחיר, "רק" מברר עוד נקודה,ו"רק" שואל עוד שאלה "קריטית" שבלעדיה לא יוכל לסגור אתך את העבודה ו"רק מוציא את כל המידע,אינפורמציה מדויקת על שלל הרעיונות והפתרונות..ולפתע הוא "רק" נעלם......ולא חוזר לעולם:rolleyes:

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
ועוד לא דברנו על מה קורה עם "לקוח" טרדן שחופרר לך לפני שסוגר הצעת מחיר, "רק" מברר עוד נקודה,ו"רק" שואל עוד שאלה "קריטית" שבלעדיה לא יוכל לסגור אתך את העבודה ו"רק מוציא את כל המידע,אינפורמציה מדויקת על שלל הרעיונות והפתרונות..ולפתע הוא "רק" נעלם......ולא חוזר לעולם
כדאי להודיע מראש מתי את זמינה בטלפון ומתי במייל וכו ומתי את לא יכןולה לשוחח כי את עובדת
אחד התסכולים הגדולים זה טלפונים שלא נגמרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה