דרוש מידע תמונת פרופיל לניק

מאמרים אחרונים

4 שאלות לאפיון רשימת תפוצה
אחד הכלים הנפוצים היום בשיווק, הוא רשימת תפוצה במייל. אוספים כתובות של אנשים שעשויים להתעניין בשירות שלכם - למשל באמצעות 'מדריך חינמי' להורדה...
וזאת לתעודה
יש הרבה סיבות טובות לשמוח בברכת "שעשני כרצונו". אחת מהן היא הזכות להתענג על נוסטלגיה ובלי להיחשד ברגשנות-יתר. זה מה שעשיתי אתמול בלילה. ישבתי...
4.80 star(s) 5 דירוגים
למען בן הנעקד
נותרנו אמא, אלי ואני, אסרו חג סוכות, ישובים על כסאות פלסטיק טפחיים מהקרקע, לא מנסים לאסוף שברים, נותנים לעצב לחלחל, חושפים קרעים על בגד, שידברו את...
סגירת תיק עצמאי
בס"ד סגירת תיק עצמאי נתקלתי כבר בכמה מקרים של עצמאיים שלא פעלו נכון בעת הפסקת הפעילות העסקית לכן חשוב למי שסוגר את העסק לעבור בעיון על...

הודיה יצחק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכנסים לפרופיל לוחצים על לוגו הפרופיל ואז זה נותן לעריכה
העלה קובץ ושם מצרפים את התמונה ומאשרים.

אולי מעניין אותך גם...

אוהבים נוגט? גם אנחנו! כדורי שוקולד-נוגט
אצלנו אוהבים נוגט בכל צורה שהוא. אבקה, קרם, עוגה, שוקולד, משקה... מסוג הדברים שכאשר אני מכינה אותם, אני מניחה אותה בהקפאה מתחת מגש עוף, או מאחור...
4 שאלות לאפיון רשימת תפוצה
אחד הכלים הנפוצים היום בשיווק, הוא רשימת תפוצה במייל. אוספים כתובות של אנשים שעשויים להתעניין בשירות שלכם - למשל באמצעות 'מדריך חינמי' להורדה...
הגמש והשתמש
מי מאתנו לא מחבב אנשים גמישים? אני לא מדברת על גמישות פיזית כזו שמותחת את המפרקים לכל עבר, אלא לגמישות תודעתית, התנהגותית. החיים דינאמיים...
המדריך לצביעת הבית
במאמר זה ננסה לתאר דרך פעולה של צביעה סטנדרטית. שלב א. הכנת השטח לפרוייקט, שזה אומר הדבקת נייר דבק על הפלנים, מסגרות חלון, פינות רהיטים ועוד. כמו...
4.00 star(s) 1 דירוגים

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

774

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח הסעות ושליחויות

לוח דרושים

למעלה