עזרה תמונת פרופיל במייל העסקי של ג'ימייל

פנחס אברהמי

אברהמי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
D I G I T A L
שלום לכולם.
מישהו פה מבין במייל העסקי של ג'ימייל?
אני לא מצליח להגדיר תמונת פרופיל כמו במייל רגיל.
בעסקי אין אפשרות לשנות תמונת פרופיל היכן שההגדרות הרגילות שאנחנו מכירים בג'מייל.
כן הצלחתי להגדיר למשתמש עצמו ב"מסוף הניהול" של Admin Googel. אבל זה לא משפיע על הנראות כשאני שולח תכל'ס מיילים.

תודה מראש!

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שלום לכולם.
בעסקי אין אפשרות לשנות תמונת פרופיל היכן שההגדרות הרגילות שאנחנו מכירים בג'מייל.
כן הצלחתי להגדיר למשתמש עצמו ב"מסוף הניהול" של Admin Googel. אבל זה לא משפיע על הנראות כשאני שולח תכל'ס מיילים.

תודה מראש!
דווקא אני כן הצלחתי

בנימיני

משתמש מקצוען
שלום לכולם.

תודה מראש!
Screenshot_20210612-230431.jpg

פנחס אברהמי

אברהמי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
D I G I T A L

פנחס אברהמי

אברהמי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
D I G I T A L
תודה הגדרתי אבל בפועל, הוא לא מופיע כתמונת הפרופיל שלי שאני שולח מילים. אלא רק כאן למעלה:
צפה בקובץ המצורף 906457
ובעיגול מופיעה האות P כברירת המחדל של גוגל (כאן לא רואים בגלל נטפרי אבל ביצעתי בדיקה ושלחתי למישהו)
הסתדרתי בסוף
צריך לסמן V כאן ב"תמונה"
1623530197612.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה