תמונות תוך כדי נסיעה

יועץ_סתרים

משתמש רשום
אחד הרגעים היפים של מי שאוהב לצלם, זה כש'מתים' לצלם (כשהשמיים יפים או כשסתם רוצים לשחק) אבל אין אפשרות לכוון או להתכונן. כך הכול יוצא בכזו טבעיות ואין את מי "להאשים"
אלו הן כמה תמונות שצילמתי בצרפת תוך כדי נסיעה מתוך האוטו מבלי לחשוב כמעט. סתם תמונות של שמיים מעל כביש. אגב, שער הניצחון נוטה מעט ולא בגלל המצלמה...

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    1.7 MB · צפיות: 12
  • 83769.jpg
    1.5 MB · צפיות: 9
  • 83769.jpg
    2.4 MB · צפיות: 7
  • 83769.jpg
    1.9 MB · צפיות: 7
  • 83769.jpg
    2.8 MB · צפיות: 12

זעליג_GP

משתמש צעיר
נהדרררר
אל תגיד לי שגם נהגת..

מזתאומרת הוא נוטה? תמיד היה כך?

יועץ_סתרים

משתמש רשום
אינני יודע ממה זה

בדקתי גם בתמונות ברשת, תראה נטיה קטנה... גם לי זה היה מוזר כשראיתי את התמונות

ולגבי הנהיגה, בוא נשאיר את זה בסוד:) המשטרה שם מעצבנת

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יועץ_סתרים;102057:
בדקתי גם בתמונות ברשת, תראה נטיה קטנה... גם לי זה היה מוזר כשראיתי את התמונות

זה רק נראה כך .
בגלל שהמבנה הוא על משטח שונה ובנוי על גובה שונה מהכביש .
תמונות ממש יפות .
לצערי הפילם מהטיול הוא אבדו לי .

חוצ ניק

משתמש צעיר
עקום? אני לא רואה את הנטייה כדבר שלילי...
אכן, הג'נדרמרי שם קשוחים ואין עם מי לדבר. על עבירות תנועה משלמים במזומן במקום. הם מוכנים ללוות אותך לכספומט הקרוב או לתחנת משטרה הקרובה עד שיבואו עם כסף לחלץ אותך. לא שווה לשחק איתם. עם זה ה'פוליס' אפשר להסתלבט חופשי. שירשמו דו"ח וישלחו בדואר...
תמונות יפות רק שחבל שעד שהגעת לשער הנצחון השמיים קדרו.
ועוד משהו, כשאין פקקים בז'ון דה אליזה, אפשר פשוט ללחוץ על הדוושה ולרקוד בקצב האבנים, במקום אספלט, שיש על הכביש. הא! איזה תענוג...
תזהר כשאתה נכנס בכיכר, להיכנס קודם לנתיב המסומן בכחול ואז, להתפרץ פנימה אל אחד מתוך ה12 נתיבים. האדרנלין עולה יותר גבוהה מה'טור אייפל'.
בונז'ור מיסייה...

תוסס

משתמש פעיל
נכתב ע"י חוצ ניק;102088:
אכן, הג'נדרמרי שם קשוחים ואין עם מי לדבר. על עבירות תנועה משלמים במזומן במקום. הם מוכנים ללוות אותך לכספומט הקרוב או לתחנת משטרה הקרובה עד שיבואו עם כסף לחלץ אותך. לא שווה לשחק איתם.
בונז'ור מיסייה...
יש לי חבר שבתחילת דרכו בה\נהיגה עבר עבירה ונעצר ע''י שוטר, כשקיבל קנס הוציא לתומו את הארנק לשלם הקנס,
השוטר הציץ עליו ונבח 'אולי תוסיף לי גם טיפ'...

אבישי

משתמש צעיר
"השמים הם הגבול"

איזה יופי של עננים פשוט מקסים.[כיף לראות עננים שלפעמים אנו רגילים ולא שמים לב]

תצליח!

moyshi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נראה כאילו מישהו הדביק את העננים האלו. מדהים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה