תמונות לשידוכים...

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י שולחנית;1601685:
אם המדובר/ת יפה הוא ישאר יפה גם בתמונה רגילה שמעבירים

איך הגעת לזה?

ממה את חושבת שאנחנו מתפרנסים פה?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י שולחנית;1601685:
אני חושבת שעצם זה שהבחור/ה מצטלם באופן רשמי ואפילו בצורה הכי טבעית שהצלמת מצליחה להפיק- חסר טעם לחלוטין. הרעיון הוא לראות טבעי ואמיתי, על מי עובדים פה? אם המדובר/ת יפה הוא ישאר יפה גם בתמונה רגילה שמעבירים ואם לא אז מה השקר הגדול? קבלו אותי כמו שאני! עם האופי הזורם שלי ולא עם חיוך מלאכותי ונסיכי!.....

עד-כמה-שאני-לא-מבינה-בצילום, נראה לי שבצילום מקצועי טוב, החכמה היא להעביר את המצולם האמיתי אל התמונה.
ובטח בטח לא חיוך מלאכותי ונסיכי...
כבר יצא מזמן מהאופנה.

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י גלבוע;1601904:
נראה לי שבצילום מקצועי טוב, החכמה היא להעביר את המצולם האמיתי אל התמונה.

המטרה היא להציג את המצולם בצורה מחמיאה לו - כלומר להוציא אותו יפה.

וכבר חלקו ב"ש וב"ה האם כלה נאה וחסודה או כלה כמות שהיא.
(האמת שהבעיה העיקרית בדעת ב"ש ש"כלה כמות שהיא" לא מסתדר טוב עם המנגינה "של כיצר מרקדין" ופלא על הראשונים שלא עלו על זה ואכמ"ל).

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י הגלים;1601990:
המטרה היא להציג את המצולם בצורה מחמיאה לו - כלומר להוציא אותו יפה.

וכבר חלקו ב"ש וב"ה האם כלה נאה וחסודה או כלה כמות שהיא.
(האמת שהבעיה העיקרית בדעת ב"ש ש"כלה כמות שהיא" לא מסתדר טוב עם המנגינה "של כיצר מרקדין" ופלא על הראשונים שלא עלו על זה ואכמ"ל).
חזק!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה