תמונות הקשורות למנהגים ביהדות

מלכי פרל

צילום ועריכת וידאו
מנוי פרימיום
עריכה והפקת סרטים
תמונות הקשורות למנהגים ביהדות מאיזה אתרים אפשר להוריד ? יש מישהי שמוכרת משאטרסטוק או אתר אחר ?

תהילה :)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כאן אפשר-
זה איורים ספציפיים של אומן מסוים.

באמת מוזר שעדיין לא קם אתר עם תמונות יהודיות להורדה. (בתשלום סמלי אולי...)
כ"כ הרבה פעמים צריך תמונות של ברית, שולחן שבת, רבנים, הפגנות חרדים, שמחות וכו ואני כ"כ מתקשה למצוא חומר ובכל האתרים יש כמובן את הלוגו של האתר או שהאיכות לא טובה, או שאין לי מושג לגבי זכויות יוצרים.

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כאן אפשר-
יש חינמי?
זה איורים ספציפיים של אומן מסוים.

באמת מוזר שעדיין לא קם אתר עם תמונות יהודיות להורדה. (בתשלום סמלי אולי...)
כ"כ הרבה פעמים צריך תמונות של ברית, שולחן שבת, רבנים, הפגנות חרדים, שמחות וכו ואני כ"כ מתקשה למצוא חומר ובכל האתרים יש כמובן את הלוגו של האתר או שהאיכות לא טובה, או שאין לי מושג לגבי זכויות יוצרים.
אולי תקימי מאגר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה