תמונה של תינוק ללא חולצה - לכל השואלים

• פותח הנושא prog
  • פורסם בתאריך

עדין

משתמש רשום
נכתב ע"י יונה יונה;1715659:
כן, מותר.
לכו ללמוד הלכה.
מה הקשר הלכה?
השאלה אם מותר לפי כללי הפורום:
1. פרסום תיק עבודות. בתיק העבודות ניתן לפרסם כמות בלתי מוגבלת של יצירות בתמונות. (אין לפרסם שם תמונות שלא לרוחנו, (כאלו, שלא היו נכנסות לעיתון חרדי). פרסום מוצרים אחרים או לינקים לאתרים שאינם קשורים לאיש המקצוע ותחום עיסוקו היצירתי - אסורים ויוסרו מתיק העבודות.
בשום עיתון חרדי דבר כזה לא היה נכנס!

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ויש עיתונים חרדיים שרושמים על שמות נשים רק בצורה כזו גב' X או X.
ויש עיתונים שלא מכניסים תמונות של תינוקות (נקבות) בכלל.
ויש עיתונים שהופכים כל כשר לאסור.

העיתונים הם כבר מזמן לא מדד, עברו הרבה מים בירדן מאז שנכתבו הכללים האילו.

יש כאן נורמה בפורום, הצלמות מודעות אליה ולא מעלות דברים שמעבר, תפסיקו לקשקש בשכל ולכו לעשות משהו מועיל יותר בחיים.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י יונה יונה;1715657:
יואו... מה עשיתי.....
כולה רציתי לתת הערה על סגנון
הייתי צריכה להיות חכמה ולכתוב בפרטי :-/

אנשים כאן חולים בראש, אין הלכות צניעות מתחת לגיל 3 מי שחושב על תינוקת כאלו דברים שילך לטיפול פסיכיאטרי כי הוא מסוכן לציבור ברמה גבוהה,
יונה יונה
איזה כיף להגיד לכל הרגישים 'לכו לפסיכיאטר'
ולכל מי שאכפת לו מהצניעות להגיד לו 'אתה חולה' איזה יופי , סתמת לו את הפה ועכשיו הוא מתבייש ברגישות שלו, עבודה נפלאה
אז שתדעי לך שהגאון מוילנא אמר שמפריע לו לשמוע תיפוף עקבים של אישה, ושהחפץ חיים צעק על משרתת מבוגרת שנכנסה ויצאה בחדר שהוא ישב עם תלמידי חכמים ואמר לה 'מה אנחנו מלאכים?'
ושהרב אוירבעך הלך לבקר את אימו רק פעם בשבוע כי לצעוד ברחובות בני ברק זה הפריע לו בשמירת העיניים וכו וכו יש המוווווווווווווווווווווון סיפורים!!!!!
את חושבת שעם הציניות והסנוביות שלך את תרדי על אנשים והם יתבישו במתנה האלוקית שאת עדיין לא ניחנת בה ??
אני גאה בזה שאני רגישה לכאלה תמונות! כן זה מציק לי! מי שזה לא מציק לו שיביא את שמו לתפילה ונתפלל עליו שיתקרב לאבא שבשמיים!

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י עדין;1715664:
מה הקשר הלכה?
השאלה אם מותר לפי כללי הפורום:

בשום עיתון חרדי דבר כזה לא היה נכנס!

בעיתון חרדי שסוויטי טאון פרסם שם צילום שלי פסלו את התמונה הזו שצילמתי כי היד בכיס

עדין

משתמש רשום
נכתב ע"י יונה יונה;1715674:
ויש עיתונים חרדיים שרושמים על שמות נשים רק בצורה כזו גב' X או X.
ויש עיתונים שלא מכניסים תמונות של תינוקות (נקבות) בכלל.
ויש עיתונים שהופכים כל כשר לאסור.

העיתונים הם כבר מזמן לא מדד, עברו הרבה מים בירדן מאז שנכתבו הכללים האילו.

יש כאן נורמה בפורום, הצלמות מודעות אליה ולא מעלות דברים שמעבר, תפסיקו לקשקש בשכל ולכו לעשות משהו מועיל יותר בחיים.
דברים בסגנון הזה לא היו נכנסים גם לעיתון פשרני כמו 'משפחה', בקהילה', 'יום ליום' וכדו'!

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י סטודיו פלאש;1715675:
יונה יונה
ולכל מי שאכפת לו מהצניעות להגיד לו 'אתה חולה' איזה יופי , סתמת לו את הפה ועכשיו הוא מתבייש ברגישות שלו, עבודה נפלאה
אז שתדעי לך שהגאון מוילנא אמר שמפריע לו לשמוע תיפוף עקבים של אישה, ושהחפץ חיים צעק על משרתת מבוגרת שנכנסה ויצאה בחדר שהוא ישב עם תלמידי חכמים ואמר לה 'מה אנחנו מלאכים?'
ושהרב אוירבעך הלך לבקר את אימו רק פעם בשבוע כי לצעוד ברחובות בני ברק זה הפריע לו בשמירת העיניים וכו וכו יש המוווווווווווווווווווווון סיפורים!!!!!
את חושבת שעם הציניות והסנוביות שלך את תרדי על אנשים והם יתבישו במתנה האלוקית שאת עדיין לא ניחנת בה ??
אני גאה בזה שאני רגישה לכאלה תמונות! כן זה מציק לי! מי שזה לא מציק לו שיביא את שמו לתפילה ונתפלל עליו שיתקרב לאבא שבשמיים!

התודה בטעות.

האם גם על תינוקות גדולי ישראל התבטאו בצורה כזו?!
על מה נושא האשכול, ועל מה את מדברת?!
את מדברת על נשים, אנחנו מדברים על תינוקות!!
למען השם, תינוקות!!
וכן. מי שתינוק לא לבוש עושה לו הרהורים. הוא בהחלט צריך טיפול.

עדין

משתמש רשום
נכתב ע"י יעל א;1715679:
בעיתון חרדי שסוויטי טאון פרסם שם צילום שלי פסלו את התמונה הזו שצילמתי כי היד בכיס
כל עיתון יכול לבחור איזה רמה רוחנית שהוא בוחר (ברור שעיתון לא רק מספק ידיעות, הוא גם מחנך!).
אבל יש דברים שלא נכנסים לשום עיתון חרדי!

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

פלאש בואי לא נדבר מי ניחן ברגישות ובצניעות ומי לא,
אתם תופסים צניעות ונשיות כמו הנוצרים,
האם אישה=חטא בעיניך?

יש הלכה, ויש מעבר.
א"א לדבר על מעבר להלכה, את לא יכולה לדרוש מאף בנאדם לעמוד בגדרים שלא נקבעו ע"י גדולי ישראל.
אם מותר להסתובב ככה ברחוב מותר לצלם ככה ולהעלות לפורום.

עדין

משתמש רשום
נכתב ע"י יונה יונה;1715674:
בשביל זה בקשתי ממנהלי הפורום שיבהירו את הכללים!

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יונה יונה

לא רלוונטי
זה לא שיעור השקפה זה פורום צילום ונהליו.

עדין

משתמש רשום
אם זה רק עניין של מטורפים מדוע בעיתונים החרדים המודרניים זה לא נכנס?

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
!

יש לך בעיה מהותית אם את משווה תמונת עירום של תינוק בן יומו לתיפוף עקבים.

וכן סטודיו פלאש היקרה,
מי שתמונת עירום של תינוק עושה לו בעיות ברוחניות, בהחלט צריך טיפול, ולא יעזור כמה תנאמי על צניעות- עדיין הוא ישאר עם הסטיה שלו.
להגיד "אני לא אוהבת"- זה זכותך, להגיד אסור/לא ראוי- זה לא מתפקידך, סורי.

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
למה אבל למה ההקפצה?????????.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לכן אני לא מגיבה פה לשום תמונה
אבל אם אתן באות בשם ה'לכו לפסיכיאטר' אז תנו לי גם לדבר
מי שרגישה לנושא מבינה ומי שלא לא
ואני מבינה את חוסר הרגישות שלכן, כי גם אני הייתי במקום הזה
אבל תבינו שכשאתן מתלהבות מלהראות גוף ערום ומצלמות את זה יש פה הנאה מחוסר צניעות, וזה לא קשור לגיל, ולא למין
אין לי עכשיו זמן
אם לא ימחקו את האשכול הזה עד שאוכל לכתוב תגובה מפורטת אשמח להסביר את עצמי בהרחבה

עדין

משתמש רשום
בהבהרה לעיל נכתב:
כאתר המיועד למגזר החרדי, יש נהלים של צניעות באתר, ולכן מקפידים לא להעלות תמונות נשים או תמונות שאינן צנועות.
אך תמונה של תינוק בן יומו (שבועו, חודשו), ללא חולצה או ברגלים חשופות - זאת אינה הפרת צניעות.
בדוגמא שאני הבאתי מדובר בתינוק בן שנה, שאמא חרדית ממוצעת לא הייתה יוצאת עם הבן\בת שלה בצורה כזו מהבית!

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י עדין;1715693:
בשביל זה בקשתי ממנהלי הפורום שיבהירו את הכללים!
אני חושבת שהכל פה כתוב לגמרי ברור.
אני העליתי אז את התמונה הזו ובתגובה לבלגן שהתעורר המערכת הגיבה באשכול הזה.

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סטודיו פלאש יקרה-
אין קשר בין תינוק עירום לצניעות,
כמו שאין קשר בין פרק כף יד ערומה לצניעות.

ההקשר כולו מתרחש אצלך בראש כתוצאה מעיוות.

עדין

משתמש רשום
נכתב ע"י יעל א;1715711:
אני חושבת שהכל פה כתוב לגמרי ברור.
אני העליתי אז את התמונה הזו ובתגובה לבלגן שהתעורר המערכת הגיבה באשכול הזה.
אם זה כזה ברור שזה בסדר, למה טשטשת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה