עזרה תמונה מפריפיק פרימיום

מצב
הנושא נעול.

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני צריכה את התמונה הזאת: https://www.freepik.com/premium-photo/traditional-jewish-cholent-hamin-main-dish-shabbat-meal-slow-cooked-beef-with-potato-beans-brown-eggs-pot-black-wooden-table-vertical-view-from-close-up_12226382.htm#page=1&query=Jewish Cholent Hamin main dish for the Shabbat&position=1&from_view=search

פעם היתה כאן מישהי חמודה שהורידה לי מפריפיק, אני לא מצליחה למצוא אותה...
מי שיכול.ה להוריד - אשמח ממש!
אני זקוקה לה עוד הערב
תודה :)

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
לאחרונה התרבו כאן המקרים בהם אנשים מעלים לפורום תוכן המוגן בזכויות יוצרים.
אנו רוצים לאפשר לכם מרחב מקצועי לשאלות עזרה ודיונים בו תוכלו לקבל מענה מקצועי מקהילת היוצרים החרדית הגדולה ביותר. לצערנו לא נוכל לאפשר תוכן לא חוקי שחושף אותנו להליכים משפטיים. בתקווה להבנה, והמשך יצירתיות פורה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה