תמונה אחרונה להיום "הטבת הנרות"

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
התמונה לפני טיפול בפוטושופ....אשמח לקבל הארות והערות.
ושוב אין לעשות שום שימוש בתמונה זו.

קבצים מצורפים

• hatava.jpg
    KB 903.3 · צפיות: 15

apple

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
פשוט מדהים!
2 הערות קטנות:
א. נראה כאילו הכתונת נכנסת לתוך כף הרגל
ב. הטקסטורה במדרגות נראית לי לא כ"כ נכונה.

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לענ"ד ההדבקות מאוד מאוד מאוד בולטות זה בכלל לא נראה מקצועי כך שצריך הרבה יותר להסתיר את הדבקות וכפי שכתב לך "apple" (לא המחשב שלי) הכותנת נראת נכנסת לתוך הכף רגל ובהקשר לתגובה של "בעל המנגן" כמה שידוע לי תמיד עושים את זה כך!

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
ולענ"ד התמונה לפני פוטושופ אז ההערות על הזקן והעל הגלימה הנכנסת לרגל מיותרות
לגבי המדרגות אבדוק זאת למרות שגם זה ניתן לתיקון בפוטושופ

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
אליעזר אני שוב עומד נפעם, אני זוכר את תחילת הפרוייקט לפני כ-7 שנים בערך, כמה זמן רינדור, ואיזה תוצאות, חבל, קדימה כולם יהנו מזה, אפשר לעשות מצגות לישיבות בבין הזמנים עם הסברים.

סימה שלי

משתמש פעיל
התמונה מדהימה! אין מילים!
היד השניה(מאחורה) נראית לא מחוברת היטב (כמו יד טותבת).
וכן המנורה נראית מידי קטנה ביחס לכהן גדול.

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
ההערות על היד אני מקבל למרות שמציאותית זו הפוזה והיד מחוברת לגמרי.

ולגבי גודל המנורה אני דוחה מכל וכל כי המידות כאן הן "הלכתיות" נטו. המנורה הגיעה בערך לבית החזה של הכהן.
היתה לזה סיבה הלכתית. המנורה היתה כ 18 טפחים (180 ס"מ). אם הכהן היה מדליק אותה כשהוא על הריצפה אזי היה נאלץ להרים את ידו מעל לראשו בכדי להדליקה. על ראשו כפי שידוע היה הציץ שעליו שם ה' ולכן היה עניין שלא ירים ידו מעל גובה מצחו ששם נמצא שם השם ("קודש לה'". ולכן עשו לו מעלות שלא "יאלץ" להרים ידו מעל ראשו בזמן הדלקתה של המנורה. מכאן שהמנורה הכהן והמעלות מכוונים הם במידותיהם.
כן, אני יודע שהפורום הוא פורום תלת מימד ולא "הלכות מידות" אבל צריך לדעת למה המידול היה בגודל כזה דווקא ולא בגודל יותר פורפורציונאלי....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה