דרוש מידע תלוש לאברך

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
האם אברך שמקבל דתות יכול גם שיהיה רשום על שמו תלוש?
האם היה בזה איזשהו שינוי לפני כשנה?
תודה גדולה לכל העונים!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אם הוא עובד בחינוך/הוראה הוא לא יכול לקבל דתות בכלל.
ואם הוא רשום לדתות למרות שיש לו תלוש ממשרת הוראה או חינוך [כולל רמ"ים, ר"י, מג"ש וכו'] הוא עלול לגרום למניעת הדתות מכל מי שרשום דר העמותה שדרכה הוא רשום.

זה מבית שמש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אם הוא עובד בחינוך/הוראה הוא לא יכול לקבל דתות בכלל.
ואם הוא רשום לדתות למרות שיש לו תלוש ממשרת הוראה או חינוך [כולל רמ"ים, ר"י, מג"ש וכו'] הוא עלול לגרום למניעת הדתות מכל מי שרשום דר העמותה שדרכה הוא רשום.
זה אוטומטי??

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
זה אוטומטי??
לא.
אבל משרד החינוך עושים סנכרון כל הזמן ואם מישהו עובד בחינוך הוראה וכו' מכל סוג ויש לו תלוש ובמקביל רשום כאברך כולל ומקבל דתות , ויתגלה בסנכרון כזה, כל מי שרשום לדתות דרך העמותה שדרכו רשום האברך יפסיק לקבל דתות והעמותה תיקנס רציני ועלולה להיחסם לקבלת מלגות למשך 3 שנים
אז איך אפשר שאברך יקח סיכון לסכן דתות של עמותה שלימה ושל מאות או אלפי אברכים שרשומים דרך העמותה ההיא.
ואני מכרה את מהערכת כי אני עובדת מול משרד הדתות ועמותה שמשלת מלגת דתות לכוללים. וקיבלנו מהם כמה וכמה עמים התראות בענין

הנה הנוסח האחרון:
  • עובדי הוראה / שרתים במוסדות חינוך / מג"ש - אין לדווח ולרשום בשום פנים ואופן אברכים שהם עובדי הוראה במקביל לרישומם בכולל! (אפילו שעובדים רק חלק מהיום) - בין אם רשומים כעובדי הוראה, או שרתים, או עובדים בישיבות קדושות וכדו', משרד החינוך עושה הצלבות בעניין זה ומעביר זאת ליחידה לאכיפה פלילית במשרד החינוך ולמשטרת ישראל בכדי לפתוח בהליכים פליליים. וזה מעמיד את העמותה בסכנת חסימה לקבלת תמיכה למשך 3 שנים, האחריות על כל נזק שייגרם מכך היא עליכם בלבד!!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
ואם זה לא הוראה/חינוך,
אין בעיה?
כל מה שקשור במוסדות חינוך אפילו שרתים....

דברים אחרים אני לא יודעת.
לא קיבלנו מידע מיוחד.
אני יכולה בקלות לברר רק צריכה לדעת מה סוג העבודה

אגב, שימו לב גם לסעיף הזה:
4) אין לדווח נתמכים בביטוח לאומי בהבטחת הכנסה / נכות - זה מזיק לתלמיד! לכן, בררו עם התלמיד טרם הרישום אם הוא נתמך בביטוח לאומי!

זה מבית שמש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אבל משרד החינוך עושים סנכרון כל הזמן ואם מישהו עובד בחינוך הוראה וכו' מכל סוג ויש לו תלוש ובמקביל רשום כאברך כולל ומקבל דתות , ויתגלה בסנכרון כזה, כל מי שרשום לדתות דרך העמותה שדרכו רשום האברך יפסיק לקבל דתות והעמותה תיקנס רציני ועלולה להיחסם לקבלת מלגות למשך 3 שנים
דווקא אם זה מאותה עמותה??

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
דווקא אם זה מאותה עמותה??
לא הבנתי מה השאלה..
מה זה דווקא אם זה מאותה עמותה.
המשרה לא קשורה לעמותה. היא קשורה למוסד הלימודי- בית ספר, ת"ת, ישיבות, כוללים וכו'.
העמותה היא זו שדרכה רשום הכולל לקבלת מלגת הדתות ודרכה מועברים הקצבאות לאברכים בכולל.
מה הקשר אותה עמותה?
משרד החינוך מצליב בין העמותות השונות ובין מוסדות החינוך השונים ואם נמצא מישהו שרשום בכולל ומקבל מלגת דתות דרך עמותה X ובמקביל הוא עובד במוסד Y העמותה X תהיה בבעיה רצינית.
X ו-Y יכולים לייצג כל עמותה וכל מוסד, בהתאמה. X היא העמותה Y הוא המוסד החינוכי
לפעמים המוסד החינוכי רשום גם כעמותה, אבל בכל מקרה זה לא משנה.

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
הנה הנוסח האחרון:
  • עובדי הוראה / שרתים במוסדות חינוך / מג"ש - אין לדווח ולרשום בשום פנים ואופן אברכים שהם עובדי הוראה במקביל לרישומם בכולל! (אפילו שעובדים רק חלק מהיום) - בין אם רשומים כעובדי הוראה, או שרתים, או עובדים בישיבות קדושות וכדו', משרד החינוך עושה הצלבות בעניין זה ומעביר זאת ליחידה לאכיפה פלילית במשרד החינוך ולמשטרת ישראל בכדי לפתוח בהליכים פליליים. וזה מעמיד את העמותה בסכנת חסימה לקבלת תמיכה למשך 3 שנים, האחריות על כל נזק שייגרם מכך היא עליכם בלבד!!

ממש לא ידעתי את הסעיף הזה, ואני מקבל תלוש מארגון שמקיים חוגי יהדות בבתי ספר חילוניים.
יכול להיות שיש בזה בעיה?

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
כל מה שקשור במוסדות חינוך אפילו שרתים....

דברים אחרים אני לא יודעת.
לא קיבלנו מידע מיוחד.
אני יכולה בקלות לברר רק צריכה לדעת מה סוג העבודה
תודה!
במקרה שלי הכוונה לתלוש מעיתון שכונתי, (שהיה על שם אשתי, ואני מעביר אותו על שמי)
אין בכך שום בעיה?

שמיט

משתמש מקצוען
לא.
אז איך אפשר שאברך יקח סיכון לסכן דתות של עמותה שלימה ושל מאות או אלפי אברכים שרשומים דרך העמותה ההיא.
ואני מכרה את מהערכת כי אני עובדת מול משרד הדתות ועמותה שמשלת מלגת דתות לכוללים. וקיבלנו מהם כמה וכמה עמים התראות בענין

הנה הנוסח האחרון:
הסנכרון הוא רק על מוסדות שמעבירים שכר ישירות ממשרד החינוך או החינוך העצמאי או אפילו ישיבה שהיא עמותה פרטית אם אני עובד בה בערב גם יכול להיות עם זה בעיה?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הסנכרון הוא רק על מוסדות שמעבירים שכר ישירות ממשרד החינוך או החינוך העצמאי או אפילו ישיבה שהיא עמותה פרטית אם אני עובד בה בערב גם יכול להיות עם זה בעיה?
אני חושבת שבכל מקרה
גם ישיבה שהיא עמותה פרטית צריכה להיות רשומה במשרד החינוך אחרת אין להם תקציבים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה