תכשיט למטבח (גם לו מגיע, וגם לי :) )

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
נחמד בשביל הגוון ...עד שיחליד ;)
בינתיים מחזיק מעמד חודשיים (תכננתי כל יום מחדש להעלות את זה לפה, ורק היום הגעתי לזה) ועוד לא בכיוון של להחליד. ממילא לא נראה לי שנשאיר את זה לפסח... נמציא רעיון חדש אחרי זה, או שלא :)
חמוד מאד
אבל עושה רעש
לא?
רעש קל, כמעט רשרוש, כזה שלא שומעים אותו בבית שממילא כל היום דלוקה בו מוזיקה :D.
ממש ממש חמוד!!!!
ורק חסר איזה בן שנה-שנתיים שעושה צעדים ראשונים שיקלוט את האטרקציה החדשה. כי הוא ישמח מאוד לתלוש אחד אחד.
אפשרי לתלות את זה בארונות העליונים. גם אני מלכתחילה התלבטתי אם לתלות את זה בארונות העליונים או התחתונים, הקטע שמהארונות העליונים זה משתלשל קצת החוצה, מעבר לארון. זה אפילו יותר חמוד, אבל אני אוהבת מראה מסודר, וזה קצת פחות מסודר.

אשר כותבת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מענין
אצלי זה עם יציאה לחיבור של שנאי ואז יכולה להחליף שנאי בלי להוריד את כל הלדים
(וגם אני קניתי בשפע טוב)
נכון בדקתי. אפשר להחליף שנאי!!
ננסה להחליף... תודה על העצה הנבונה!

\

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
לא מתאפקת...
כשהעלתי את הפוסט הזה פעם פעם, אמרו כאן, בצדק, שה"תכשיט" החמוד הזה די מהר יפול וייעלם מהשטח.
הסכמתי, אבל אמרתי שגם לבינתיים הוא נחמד.
היום, אחד מהם נשר, וכשבאתי להעמיד אותו על המקום, חשבתי לעצמי שאני צריכה להעלות תמונה.

המחזיקי מפתחות עדיין חיים, נושמים (טוב, לא ממש), בועטים (במי שפותח את הארון), ומשמחים אותי :).
שרדו ערב פסח, אפילו שחשבתי לזרוק אותם, כי במחשבה שניה אם אפשר לנקות את הידיות, אפשר גם את הקישוט שעליהם.
שרדו מעבר דירה, אפילו שחשבתי להשאיר אותם לדיירים הבאים, כי האחיות הנחמדות שלי שעזרו לי לארוז את המטבח, לא שאלו מדי הרבה שאלות, הורידו אותם בזהירות ושמרו בין הכלים.
חזרו מהר להתנוסס על הידיות, כי גם במטבח הפתח תקוואי הם התאימו בול.
וכבר כמה חודשים שהם כאן.
והרי תמונות להוכחה:

שקופית1.JPG
שקופית2.JPG

פלמינגו צעיר

משתמש חדש
רעיונות יפים!
אשמח לשמוע על המלצות לצביעת קירות בית באופו עצמאי וזול אך מרשים ויפה
איזה שפכטל מומלץ?
ואיזה צבע מומלץ לחדר ילדים עמוססס

בית חדיש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
רעיונות יפים!
אשמח לשמוע על המלצות לצביעת קירות בית באופו עצמאי וזול אך מרשים ויפה
איזה שפכטל מומלץ?
ואיזה צבע מומלץ לחדר ילדים עמוססס
תעלי תמונה של החדר ילדים, אנסה לעזור לך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה