תכנית מענקים חדשה-הודעה משמחת לעוסקים החדשים

ליבי גלבשטיין

משתמש פעיל
בהמשך לעדכונים שהוצאנו במוצ״ש באשר למגעים לתוכנית המענקים החדשה, היום כבר ניתן לבשר לכם ולקהל לקוחותינו שהאוצר ורשות המיסים קיבלו את עמדת לשכת יועצי המס וגם עסקים חדשים שנפתחו בשנת 2020 יהיו זכאים לקבל את מענקי הפעימות העסקיות של החזר ההוצאות הקבועות בכפוף לירידה במחזורים (דוגמת הפעימה השלישית) וגם עסקים חדשים שנפתחו באוקטובר - דצמבר 2019, יזכו לקבל את המענקים הסוציאלים לעצמאים (דוגמת הפעימה השניה).

זוהי בשורה משמעותית נוספת שתיתן פיצוי לציבור של עסקים שקופחו עד כה. אני חייב להודות בהזדמנות זאת לראש הממשלה ולשר האוצר על היענותם בנושא לציבור העצמאים ולמנהל רשות המיסים, שאיתו הייתי בקשר ישיר ויום יומי בנושא. נמשיך לעדכן.

בברכה,

יוע״מ ירון גינדי,

נשיא לשכת יועצי המס

כמו הרוח

משתמש מקצוען
לפ
בהמשך לעדכונים שהוצאנו במוצ״ש באשר למגעים לתוכנית המענקים החדשה, היום כבר ניתן לבשר לכם ולקהל לקוחותינו שהאוצר ורשות המיסים קיבלו את עמדת לשכת יועצי המס וגם עסקים חדשים שנפתחו בשנת 2020 יהיו זכאים לקבל את מענקי הפעימות העסקיות של החזר ההוצאות הקבועות בכפוף לירידה במחזורים (דוגמת הפעימה השלישית) וגם עסקים חדשים שנפתחו באוקטובר - דצמבר 2019, יזכו לקבל את המענקים הסוציאלים לעצמאים (דוגמת הפעימה השניה).

זוהי בשורה משמעותית נוספת שתיתן פיצוי לציבור של עסקים שקופחו עד כה. אני חייב להודות בהזדמנות זאת לראש הממשלה ולשר האוצר על היענותם בנושא לציבור העצמאים ולמנהל רשות המיסים, שאיתו הייתי בקשר ישיר ויום יומי בנושא. נמשיך לעדכן.

בברכה,

יוע״מ ירון גינדי,

נשיא לשכת יועצי המס
לפי מה יחושב ירידה במחזור?

ערדי

משתמש פעיל
שאלה עסק שנפתח ב12/19 מה צריך לעשות בשביל לקבל מענק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה