הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
"שאאאלום לכם וערב טוווואוב!"
מחיאת כף בודדת נשמעה באולפן הטחוב.
"איתי הערב נמצאת הכוכבת הגדולה שכווולכם חיכיתם לה, הרוח הצעירה והשחרחרה שפרצה בבת אחת אל קידמת הבמה, קבלו את פריידי השחורה!!!" הנערה הכהה והנמרצת שישבה על הכסא האדום לא התרגשה במיוחד. היא רק התמתחה בפיהוק והציצה בשעון שלה.
השד מרכוס נאנח. קשה לו עם כאלה מרואיינים.
הוא אזר את כל מיתרי הקול שלו ופרץ בצרחה מטורפת:
"אתם מוכנייייםםםם????"
מחיאת כף בודדת נשמעה באולפן הטחוב. ברנרד המפיק שפשף את ידיו האדומות והצטנף לתוך הגלימה השחורה שלו.
מרכוס פתח בראיון.
"שלום לך פריידי השחורה, מה שלומך?"
"סבבה." היא אמרה. "שום דבר מיוחד."
"את... את הצלחת לשבור את תקרת הזכוכית, פריידי. זה לא דבר שהרבה זוכים לו. באת ממגזר סגור וסגפני כל כך, והצלחת בבת אחת להגביה את עצמך לגובה מטורף. ההערצה שאנשים רוחשים לך לא הגיונית בהתחשב בגיל שלך! את כוכבת עללללל!!!" מרכוס ליהג להנאתו.
"ט'נק יו." היא מלמלה ורפרפה על הסמרטפון שלה.
"טווואווב, אז אולי תספרי לנו קצת על היכולות שלך?"
"אני שודדת מקצועית." היא לחשה בקול אפל. "אני יודעת איך להוציא מאנשים את הכסף שלהם מהמקומות העמוקים והסגורים ביותר של נפשם."
"אההם. ומה הם שיטות הפעולה שלך?"
"דרכים מתוחכמות ואכזריות עד מאוד. אני פועלת בשיטות פסיכולוגיות קשות לפיצוח, בעורמה בלתי נתפסת. מבצעים מפוקפקים ומכירות חיסול תככניות. מיטב נשקים השייכים לרמה הגבוהה ביותר של רוחות הרפאים. "
"וואו." נדהם מרכוס באמת ובתמים.
"ומה היכולות שלך?" שאלה פריידי בסקרנות.
"יש לי טרנזיסטור בבטן. סתאאאאםםם..."
בלאק פריידי, אלא מה?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה יופי! איזה דמיון ומקוריות! תענוג!
יש לך בהחלט אמירה וחשיבה צבעונית:)
מצטרף למעליי. אין צורך בספולייר. (הוא מעליב את האינלטגנציה של הקוראים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה