דרוש מידע תכנית ביתית מדהימה ומשמעותית לחגיגת בת המצווה .

תמרררר

משתמש חדש
הי כולן !
לפני בת המצווה של אחותי, עלתה השאלה הקבועה מה תהיה התכנית...
וכמובן היו האת האופציות הקבועות, אבל שוחחנו על כך שאין דבר שבאמת מתאים למהות של בת מצוה, וגם משתף את כל האורחות שהן בגילאים שונים ועוד בעיות נוספות.

כך יצא שבניתי תכנית מאפס בעצמי (אני מעצבת ) שיצאה מדהים! קיבלתי בקשות מחברות של אחותי לקנות את התכנית ,
ואני שמחה עכשיו לפרסם את האפשרות פה להזמין אותה

התכנית מנוהלת בעצם על ידי בת המצווה עצמה. היא מקבלת את הערכה מוכנה לפני הארוע בהפתעה ויש לה הוראות פשוטות איך להפעיל. מה שיפה כי הופך אותה לחלק המרכזי בהתרחשות. היא מחלקת לקבוצות , יש סדרה של פעילויות ותחרות עם יעד שכוללת שאלות על מצוות האישה, שאלון אינטרקטיבי, פרסים מזכרות וכו . הכל מעוצב ברמה גבוהה בנושא של בת מלך

מוזמנות להתקשר, להזמין לבקש דוגמא או לעלות כל שאלה :)
תמר 0584213677

אחות

משתמש פעיל
אשמח לקבל דוגמא או קצת פרוט...

אולי אני מקדימה ועד שנה הבאה יהיו עוד דברים חדשים. אבל אשמח להתרשם.
( היום היא בת 11...... מה שאומר שלפני שאכין פסח אארגן בת מצוה....... )
תודה על השיתוף.

שש

תג, רב-טקסט
עימוד ספרים
לדעתי טריילר אמור לעזור לך בשיווק.
אני אחרי 2 בת מצוות וכבר מעכשיו אוספת מידע על תוכנית לבת מצוה השלישית שתהיה בעז"ה עוד שנתיים וחצי. החלק היותר מסובך של הבת מצוה זה התוכנית - אין כ"כ הרבה היצע בשוק.
שומרת את המספר שלך
בהצלחה

הכל בסדר

משתמש פעיל
א. אשמח לקבל פרטים על התוכנית למייל הפרטי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ימימהתמימה

משתמש רשום
הי כולן !
לפני בת המצווה של אחותי, עלתה השאלה הקבועה מה תהיה התכנית...
וכמובן היו האת האופציות הקבועות, אבל שוחחנו על כך שאין דבר שבאמת מתאים למהות של בת מצוה, וגם משתף את כל האורחות שהן בגילאים שונים ועוד בעיות נוספות.

כך יצא שבניתי תכנית מאפס בעצמי (אני מעצבת ) שיצאה מדהים! קיבלתי בקשות מחברות של אחותי לקנות את התכנית ,
ואני שמחה עכשיו לפרסם את האפשרות פה להזמין אותה

התכנית מנוהלת בעצם על ידי בת המצווה עצמה. היא מקבלת את הערכה מוכנה לפני הארוע בהפתעה ויש לה הוראות פשוטות איך להפעיל. מה שיפה כי הופך אותה לחלק המרכזי בהתרחשות. היא מחלקת לקבוצות , יש סדרה של פעילויות ותחרות עם יעד שכוללת שאלות על מצוות האישה, שאלון אינטרקטיבי, פרסים מזכרות וכו . הכל מעוצב ברמה גבוהה בנושא של בת מלך

מוזמנות להתקשר, להזמין לבקש דוגמא או לעלות כל שאלה :)
תמר 0584213677
אשמח לקבל דוגמא ויותר פרטים על התוכנית. אם יש תמונה או טריילר גם יעזור
יש לבת שלי בת מצוה עוד כחטדש ועדיין מחפשת תוכנית יפה במחיר סביר....

מפיקה ועורכת וידאו

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
הפקות ואירועים
יש לי אחת שמפעילה בדרבוקות
משהו מאוד מוצלח
מי שרוצה יכולה לפנות אלי למייל שבחתימה.

אירועים קרובים

ראש פינה

הפרוגיסטים נותנים בראש

לוח דרושים

למעלה