תכניות מכר לא חייבות להיות משעממות...

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שבוע טוב!

משתפת בתכנית שבצעתי שבוע שעבר לחברת יזמות תמ"א, וואו האמת שמזמן לא הגבתי כאן... אבל לאחרונה נתקלתי ביוזמה של רותי וינברג 'אשכול אנשי מקצוע' שאפו ותודה ! אז ככה, תוך כדי השִׁיטוּט שלי... חשבתי שאולי הגיע הזמן לשתף יותר...

קצת על הפרויקט... מדובר בדירת תמ"א חדשה בירושלים, כאשר הדרישה המרכזית של היזם (לדירה זו) להוציא מהשטח דירת ארבעה חדרים מנוצלת ! כולל חדר הורים מפנק ! (מרפסת, חדר מרווח, ויחידת הורים) בסלון ובמטבח היו לנו כמה התלבטויות, ובסוף החלטנו להשאיר את הנוף פתוח ולמקם את המטבח בכ. לדירה, את המיקום של פ. הישיבה והשולחן אפשר כבמובן להחליף...

וכמו שכתבתי באשכול אנשי מקצוע מלבד התכנון הפרטי, אני גם אדריכלית למגזר העסקי "מתכננת ומעצבת מבנים ודירות עבור יזמי תמ"א ירושלמים, הסיפוק שלי לראות פרויקטים שהולכים ומושלמים לפי התכנון שלי, ולשביעות רצון הרוכשים ! כשמסיימים מכירות מהר מהצפוי אני יודעת שאת חלקי תרמתי ! " יה"ר שנזכה לבניין ירושלים.

‏‏דירה 30.jpg

PNG  לאה קשמן אדריכלות ועיצוב פנים.png

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
תכנית יפה וברורה
הרבה הצלחה !

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עיצוב התוכנית מהמם!

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
השרטוט וההגשה ממש יפים. תכנית מכר שממש מוכרת!
הייתי מגדילה את היחידת הורים על חשבון מבואת הכניסה לחדר. חסר לך כל ס"מ במקלחת... והמעבר בהחלט יכול להיות יותר צר.
אגב, גם מבחינת תקן המידה שם לא תקנית. אני יודעת שכולנו עושת את זה פה ושם אבל זה נראה לי מקרה בו הקבלן מחויב לחק המכר והוא צפוי לתביעות. כדאי לפתוח את הנושא מולו לראות שאת והוא מכוסים בנושא הזה. או לשנות תכניות.

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
השרטוט וההגשה ממש יפים. תכנית מכר שממש מוכרת!
הייתי מגדילה את היחידת הורים על חשבון מבואת הכניסה לחדר. חסר לך כל ס"מ במקלחת... והמעבר בהחלט יכול להיות יותר צר.
אגב, גם מבחינת תקן המידה שם לא תקנית. אני יודעת שכולנו עושת את זה פה ושם אבל זה נראה לי מקרה בו הקבלן מחויב לחק המכר והוא צפוי לתביעות. כדאי לפתוח את הנושא מולו לראות שאת והוא מכוסים בנושא הזה. או לשנות תכניות.

התקן לחדרי רחצה ללא אמבטיה הוא כמצוטט לעיל "כשמדובר בחדר רחצה המכיל מקלחת ואסלה, הרוחב מינימלי הוא 0.90 ס"מ, והשטח המינימלי הוא 1.80 מ"ר. (אורך מינימלי 200 ס"מ)" כך שאנחנו בהחלט עומדים בדרישות התקן - נתתי רוחב 95 ס"מ...!

לגבי מה שהצעת להקטין את המעבר פחות מ-90 ס"מ לטובת היחדה, חשבתי, אבל דרישות התקן לא נותנות לחרוג ממעבר של פחות מ - 90 ס"מ כאשר אורך הפרוזדור הכולל הוא יותר מ - 3 מטר כמצוטט לעיל " מסדרון שאורכו בין 3 - 4 מטרים יהיה ברוחב 0.90"

בהצלחה.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא יודעת מאיפה את מצטטת אבל צריך משטח הערכות לפני כל קבועה של 70/70 בערך (יש קבועות שאפשר לתת להם משטח אחר, כלומר יש כמה אופציות) אולי זה מופיע רק בהנחיות הל"ת. אבל הן מחייבות בכל מקרה. והמדה צריכה להיות נטו אחרי חיפוי.
בכל מקרה אין לי מטרה להתנצח. התכנון מקסים, תני דעתך על תקן אם הכל טוב אז מצוין.... בכיף גם אמחוק מה שאמרתי.

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה !
בכל אופן אם את מתכוונת לכיור הרחצה בפנים ? הוא מתוכנן ל-25-30 ס"מ, כך שיש מרחב פעילות של 75 ס"מ. (בתכנית מכר יכול להיות שזה נראה לך בעין קצת יותר, אבל זה כיור בלי ארון וגודל מינימלי) בתשריט בכל אופן זה המידה שרשמתי.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה