דרוש מידע תכלס, איזה טיולון הכי מומלץ?

• פותח הנושא מג'
  • פורסם בתאריך

מג'

משתמש מקצוען
מצטרפת להמלצות

(בטוחה שבניו בורן? - לפני שלושה חודשים בערך הם אמרו לי שהם לא עובדים עם החברה הזו, ביררתי על העלה הספציפית הזו, מתי היא קנתה?)
יש לך אותה?? היא מספיק יציבה נראה שיש לה גלגלים קטנים מידי...
כמה היא עולה בערך??

cyp

משתמש מקצוען
לי היה הרבה טיולונים כולל חיקוים של יויו למיניהם.
עד שמאסתי בכל הטיולונים המודרנים האלו שהם חסרי יציבות בצורה נוראה. (הילדים שלי גם שמנמנים ושובבים ב"ה)
קניתי עכשיו צ'יקו לייטווי עגלה לא יפה במראה אבל יציבה מאוד, זולה, קלה למדי, חזקה ביותר. והילד ממש אוהב אותה.
גם לי יש אותה מאוד יפה לדעתי.. יש לי שחור אפור עם גגון ארוך,
חוץ מזה שהיא פרקטית קלה ונטחה ושכיבה מלאה... למרות שהיתה לי עגלת אמבטיה בייבי גוגר העדפתי אותה בתוספת קריקוט שהיה לי ממאונטיין באגי... אפילו טסתי עם זה. פצצה. כשתתקלקל אקנה שוב

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איפה קנית אותה?? כמה עולה בערך?
קניתי אותה בג'וניור במודיעין עילית
בעיקרון עולה 600 (אני קניתי ב400 מתצוגה)
אבל ראיתי אח"כ ברשת שניתן להשיג אותה מ350 ש"ח
זה העגלה:
473522-a96037685cabf5fe6dd97e548babcef6.jpg

למי שרוצה עגלה ולא חירטוט וגם כשאת עוברת ליד המכולת לעשות חשבון האם העגלה תסחוב את הלחם והחלב שאני צריכה לקנות או לא...

גיטרה

משתמש מקצוען
יש לך אותה?? היא מספיק יציבה נראה שיש לה גלגלים קטנים מידי...
כמה היא עולה בערך??
יש לי אותה, אומנם חודשיים בלבד והיא לא בשימוש סדיר.
היא יציבה מאד, אפילו מדי, ראי פה
(בקצרה, בירידות תלולות / ירידה במדרגות אם לא שומרים עליה היא עלולה להתהפך קדימה, אבל לא משהו שאמור להלחיץ, בפועל זה לא קורה.)

מחירים ראיתי החל מ 750 ש"ח

כבשה שחורה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מעניין אותי לדעת לגבי האיכות של מקלרן החדשה.
אנחנו קנינו לפני 3 שנים טיולון ננו של מאונטין באגי - היא היתה אז דגם חדש והמוכר המליץ עליה מתוך ניסיון עם חברת מאונטין באגי כחברה טובה ואמינה (לא המליץ על יויו אגב)
עכשיו 3 שנים אחרי העגלה כבר שבורה, אני סוחבת איתה עוד קצת... מה גם שלא מתפרקת לכביסה, הקיפול שלה פחות נח משאר העגלות בסגנון ועוד חסרונות שכאלו.
לא אומר שלא "קרעתי" אותה הושבתי עליה קבוע 2 ילדים (וזה מה שכיף בה) שכיום הם בני 4 ושנתיים.
אבל לא אומר שלא ציפיתי ממנה שתחזיק יותר...

cyp

משתמש מקצוען
איפה קנית אותה?? כמה עולה בערך?
לי עלתה 490 בביתר (נראה לי אפשר להשיג זול יותר...) יש 2 דגמים.. אחד עם גגון ארוך.
היום יש דגם יותר חדש... לא יודעת אם יותר טוב אבל יש גם ב400....
עגלה מהממת....מינוס יחיד שלא יכולה לשים ילד על הגגון וזו הסיבה היחידה שבעלי רוצה לקנות פעם הבאה בייבי ג'וגר טיולון......
050ea47e6fc47aff1c1b259cfc39171a.jpg

cyp

משתמש מקצוען
מעניין אותי לדעת לגבי האיכות של מקלרן החדשה.
אנחנו קנינו לפני 3 שנים טיולון ננו של מאונטין באגי - היא היתה אז דגם חדש והמוכר המליץ עליה מתוך ניסיון עם חברת מאונטין באגי כחברה טובה ואמינה (לא המליץ על יויו אגב)
עכשיו 3 שנים אחרי העגלה כבר שבורה, אני סוחבת איתה עוד קצת... מה גם שלא מתפרקת לכביסה, הקיפול שלה פחות נח משאר העגלות בסגנון ועוד חסרונות שכאלו.
לא אומר שלא "קרעתי" אותה הושבתי עליה קבוע 2 ילדים (וזה מה שכיף בה) שכיום הם בני 4 ושנתיים.
אבל לא אומר שלא ציפיתי ממנה שתחזיק יותר...
על בייבי ג'וגר טיולון 3 גלגלים הושבתי 3 ילדים... 2 ברכבת ואחד על גגון..(כמובן לא תינוק קטן) החזיקה לי כבר 8 שנים.. החלפתי פעם אחת שלדה ב300 שקל ופעם אחת גלגל קדמי ב100.... הריפוד קצת בלוי אז כבר משתמשת רק באמבטיה...
ב4 גלגלים אפשר להושיב עוד אחד על המדרגה מקדימה:p
תכלס אין על בייבי גוגר!!!

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
כבר יש מקלרן בדגם חדיש כמו יויו
ומה היתרונות שלה על יויו?
לפי המבנה נראה שגם לה תחסר היציבות
אין בה שכיבה מלאה
ועוד
לפי מה שהיה נראה לי אין לה שום יתרון על היויו

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מנסיון שלי:
בוגבו בי - מושלמת!! (אבל יקרה)
יויו- כיפית ונוחה (לא מגיל 0..)

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ומה היתרונות שלה על יויו?
לפי המבנה נראה שגם לה תחסר היציבות
אין בה שכיבה מלאה
ועוד
לפי מה שהיה נראה לי אין לה שום יתרון על היויו
לפי מה שאני ראיתי הגגון שלה יותר ארוך ויותר מצליל
(בינתיים ראיתי רק בפרסומת)

רחלי ר

משתמש מקצוען
תכלס, איזה טיולון הכי מומלץ???
מבחינת מראה, חוזק, קלות, יציבות???
היו הרבה אשכולות אבל לא מגיעה להבנה מה הכי מומלץ...
את סגורה על זה שישנו דגם אחד, שהוא הכי מומלץ
הבעיה, שעוד לא עלית על השם המדוייק שלו,
ורק כי המתחרים זורים מידע שגוי ומבלבל...

מומלץ זה עניין של התאמה!!
למחיר, לשימוש, לסגנון שלך

חברה שלי גרה בקומה 5 (יח"ד בב"ב) אין פיסת מקום להשאיר עגלות למטה-ברור שיויו?!
אחרת מתניידת המון ברכב- ברור שדונה?!
יש לך תקציב לאלו שנחשבות מעולות? או שאת מחפשת משו חמוד וסולידי בכמה מאות?
מתאים לסטייל שלך להשתמש בעגלה פשוטה?
יד 2, ניסית לבדוק, יש גם סוכנים של יד שניה שיביאו עד אלייך הביתה עגלה, תראי תתרשמי ואם בא לך-תקני (ולא, אין לי כרגע מספר של אחד כזה, אבל אני יכולה להשיג)
את טיפוס (בלבוש, והסגנון) ספורטיבי, או אלגנטי. יש עגלות עם מראה מאוד אלגנטי (לדוג' הבוגבו בי) זה נראה קצת קיצ'י על מישי ספורטיבית (דעה אישית שלי)

קיצור, תעשי לעצמך רשימה של הדברים החשובים לך ביותר
הסכום שאותו באפשרותך להקדיש למטרה
ותעלי אשכול ממוקד יותר.....

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
למישהי יש את הספורט ליין יותר משנה?
ואיך הגלגלים לא נתקעים בכל חור?

גם סופר בייבי אמרו לי שלא עובדים איתם. מענין למה?

מצליחה

משתמש מקצוען
אין על הטיולון של דונה!!
גם סל-קל וגם טיולון!!
נוח ביותר למי שיש רכב, או מסתובבים הרבה כגון טיסות וכו', ככה אם התינוק נרדם ב'דונה'
ורוצים להיכנס לרכב לא צריך להעיר אותו כמו בעגלה רגילה והוא יתחיל לבכות...פשוט מקפלים את הדונה והיא הופכת לסל-קל!
מומלץ בחום!!

אם רוצים לצאת ולטייל הרבה צריך להוציא את התינוק מה'דונה' פעם בשעתיים למשך 10 דק' ולהחזיר, כי התנוחה לא בריאה לגב של התינוק למשך שהות ארוכה..
דונה 'שילב':
https://www.shilav.co.il/pregnancy-and-childbirth/easy-baskets/doona-infant-car-seat142
ממש לא טיולון!!!
עד גיל חצי שנה בלבד.
זה סלקל לכל דבר (עם גלגלים).
עולה 2000 ש"ח.

דבורי פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש טיולון מוצלח של ספורט ליין, הוא קליל, נוח, עיצוב חדשני ולא יקר
2 גיסות שלי קנו אותו וממש מתענגות
%D7%98%D7%99%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%9F-%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98-%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9F-%D7%95%D7%99%D7%99%D7%A4%D7%A8-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D7%90%D7%A4%D7%95%D7%A8.jpg
לי יש את זה גם.
ממליצה בחום ממש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה