תיק עבודות אינרקטיבי- עזרה דחופה

maofix

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני האמצע לעצב תיק עבודות אינרקטיבי ומשהו למסתדר לי.
יצרתי לחצנים והגדרתי אותם וכו' וסגרתי לפי די אף,, וראיתי שזה לא פועל הלחצנים איפה שאני לוחצת זה לא מעביר לדף שהגדרתי אותו לדוג': רציתי שמהדף המרכזי שיקפוץ לעמוד של עימוד הוא מגיע אוטומטי להדמיה וכך כולם ובדקתי בתוכנה באינדיזיין ראיתי שכן הגדרתי נכון לעמוד של העימוד.
ועוד דבר משהו מוזר קורה שאני רואה שסגרתי לפי די אף שמתי לב שאני לא הכיתובים , ז.א. קורות חיים או השכלה ונסיון וכו' נעלם לי הכיתוב ורק האלמנט אני רואה.
אם יש משהו שיש לו הדרכה מפורטת או סרטון שמסביר בדיוק איך אני אמורה לעשות את זה אשמח לקבל ואפשר באישי.
תיקנתי את זה כבר פעמיים מכל מיני צורות ולראות מה לא הגדרתי נכון, אולי זה התוכן עניניים שלא הגדרתי נכון.
בקצור אשמח לקבל עזרה בזה.
תודה רבה

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
טקסט שנעלם, הרבה פעמים קשור לאוברפרינט
כדי לבדוק זאת,
תעשי תצוגת הדפסה
אפשר לראות כיצד יראה המסמך אחרי ההדפסה ב: - view - overprint preview

אם הטקסט נעלם כעת, סימן שזה בעיה של אוברפירנט...
כדי לפתור זאת,
תוכלי לראות כאן פתרונות:
https://www.prog.co.il/threads/מישה...-של-overprint-באינדיזיין.448159/#post-6509323

בהצלחה, תעדכני!

Esty S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
יכול להיות שלא סגרת את זה לPDF אינטראקטבי, ואגב מאד אשמח אם תעלי את זה לכאן אחרי זה כי אני גם צריכה לעצב תיק עבודות אינטראקטיבי ואני מחפשת השראות.

maofix

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
טקסט שנעלם, הרבה פעמים קשור לאוברפרינט
כדי לבדוק זאת,
תעשי תצוגת הדפסה
אפשר לראות כיצד יראה המסמך אחרי ההדפסה ב: - view - overprint preview

אם הטקסט נעלם כעת, סימן שזה בעיה של אוברפירנט...
כדי לפתור זאת,
תוכלי לראות כאן פתרונות:
https://www.prog.co.il/threads/מישהו-יודע-איך-מבטלים-הגדרות-של-overprint-באינדיזיין.448159/#post-6509323

בהצלחה, תעדכני!
ראשית תודה על הדרכה וזה עזר מאוד
ויש לי עוד שאלה ומקווה שתוכלי לעזור.
אחרי שהגדרתי את הכפתורים לכל אחד לדף שאני רוצה להגיע וסגרתי ל-PDF אני רואה שאני לוחצת על הכפתור שהגדרתי שהדף יגיע מ- התפריט הראשי לעמוד של מיתוג הוא קופץ לי להדמיה ופתחתי לראות באינדיזיין מה לא הגדרתי שם טוב ראיתי שכן הגדרתי שאני רוצה שהדף יעבור למיתוג.
וכל כתפור איפה שרשום מיתוג הוא קופץ להדמיה אפילו שהגדרתי את באינדיזיין נכון למיתוג. .
אשמח אם תוכלי לעזור כי זה מאוד חשוב לי (אני צריכה לשלוח את זה בהקדם לכמה אנשים שבקשו לי לכן אם תוכלי לענות תשובה בהקדם.)
תודה

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
ייצאת לPDF אינטרקטיב, כן? (ולא לפרינט)

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
ראשית תודה על הדרכה וזה עזר מאוד
ויש לי עוד שאלה ומקווה שתוכלי לעזור.
שמחה לשמוע שזה עזר לך, וב"ה הסתדרת.

לגבי השאלה השניה, אני לא יודעת את התשובה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה