מידע שימושי תיקון דיסק חיצוני נייד

• פותח הנושא mc
  • פורסם בתאריך

mc

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש לי דיסק חיצוני נייד שמכיל 1 טרה
מלא מלא בחומר
הוא הפסיק לפתע לעבוד
איפה אני יכולה לתקן אותו? בירושלים.
נראה לכם שיש סיכוי לחלץ משם את החומר?

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קופצת על הבקשה...
יש לי אחד כזה שמחכה 9 שנים לתיקון!
בזמנו כשביררנו אמרו לנו שיש רק 3 או 4 מעבדות לתיקון וזה עולה כמה אלפי שקלים:eek:.
למישהו פתרון?

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
בזמנו כשביררנו אמרו לנו שיש רק 3 או 4 מעבדות לתיקון וזה עולה כמה אלפי שקלים
מה לעשות שציוד ומעבדה לשחזור מידע עולה עשרות אלפי יורו [ומעלה]
ועדיין זה יותר זול [בהרבה] מפיאה שכל הציוד, הקורס ופרסומת עולה מקסימום 50 אלף שקל

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה לעשות שציוד ומעבדה לשחזור מידע עולה עשרות אלפי יורו [ומעלה]
ועדיין זה יותר זול [בהרבה] מפיאה שכל הציוד, הקורס ופרסומת עולה מקסימום 50 אלף שקל

אז זה עדיין טווח המחירים?!:(
יותר נכון לשאול... מה ההבדל בין שחזור דיסק חיצוני לכל זיכרון אחר שכך המחירים בשמים.
לשחזר מחשב עולה הרבה פחות.... שואלת ברצינות! להבין על מה אני הולכת להוציא את הכסף (אם בכלל:rolleyes:)

מחשבים זה אני

משתמש פעיל
אשמח לעזור
לגבי המחיר תלוי מה צריך לתקן
אם הדיסק תקין ורק צריך שיחזור שלל המידע על ידי תוכנות זה זול
אם הדיסק לא תקין יותר יקר
ושוב תלוי מה צריך להחליף אם זה כרטיס אלקטרוני או שהסיכה / המנוף רק נתקעה זה עדיין זול יחסית אם צריך להחליף סיכה יותר יקר ואם המנוע הלך אז זה ממש יקר
בדיקה חינם בשליטה מרחוק
0559745344

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי דיסק חיצוני נייד שמכיל 1 טרה
מלא מלא בחומר
הוא הפסיק לפתע לעבוד
איפה אני יכולה לתקן אותו? בירושלים.
נראה לכם שיש סיכוי לחלץ משם את החומר?
אני יכולה אולי לעזור בזה שלנו היתה תקלה בדיסק אחר, והצלחנו לחלץ חומר ע"י חיבור למחשב של אפל, והוא קרא את הדיסק חלק.
אח"כ הטכנאי של המחשב שלנו העתיק לנו את תוכנת ההפעלה של אפל לאונקי, והפעלנו את המחשב דרכה וחילצנו בעצמינו את כל החומר (חוץ מתמונה אחת...). אם תרצו נוכל לעשות לכם את זה בשמחה.
אם זה בעיה יותר מסובכת, כגון שהלכו ראשי הקריאה וכד', אפשר לפנות למעבדה בביתר שקיבלנו עליה המלצות חמות, והמחירים בה קת יותר שפויים מהמעבדות המפורסמות. טל' 02-5353319

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה