תינוק שפולט

מללי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תינוק שפולט המון!
הקטן של בן 3 חד' ב"ה אוכל יפה ומתפתח אבל פולט המון אפילו שעתיים אחרי האוכל ...
לא זכור לי כך מילדים קודמים
מה אפשר לעשות?

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תבדקו אצל רופא ילדים שאין לו ריפלוקס - החזר קיבתי ושטי
לא שתמיד יש מה לעשות, אבל חשוב לדעת.
בשביל להיות מודעים לתופעות לואי כמו לדוגמא, גרוים במערכת הבליעה שצורבים ומציקים לתינוק.
עוזר :שינוי תנוחה, האכלה תכופה יותר במנות קטנות.

0548

משתמש מקצוען
רופא ילדים אמר לי פעם שאם שוללים ריפלוקס והתינוק עולה יפה במשקל, זה פשוט סימן שהוא אוכל מידי הרבה...וזה בסדר

מללי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י בית היין;n4995936:
תבדקו אצל רופא ילדים שאין לו ריפלוקס - החזר קיבתי ושטי
לא שתמיד יש מה לעשות, אבל חשוב לדעת.
בשביל להיות מודעים לתופעות לואי כמו לדוגמא, גרוים במערכת הבליעה שצורבים ומציקים לתינוק.
עוזר :שינוי תנוחה, האכלה תכופה יותר במנות קטנות.

אם ח"ו יש ריפלוקס זה אמור להציק לא?
אבל ב"ה הוא תינוק רגוע ולא בכיין במיוחד

0548

משתמש מקצוען
ריפלוקס בדרכ מופיע מההתחלה. אם זה התחיל רק עכשיו, כנראה שזה לא זה.

עריכה נהדרת

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אם התינוק רגוע ועולה יפה במשקל, תשמחי.
בד"כ כשמתחילים לאכול מוצקים- זה מתמתן.

טיגר

משתמש מקצוען
את מקפידה להוציא לו אויר לאחר האכלה?

שמתי לב אצלי שבערך בגיל הזה הפסקתי ממש לחכות להוצאת אויר ומאז התחילו הפליטות.
כשאני מקפידה על הנ"ל אין פליטות.

גיטרה

משתמש מקצוען
הבת שלי הייתה פולטת בכמות אדירה, ועם זאת עלתה במשקל כ 1 ק"ג (!) כל חודש. את הארוחות - דרשה בזמנן, כל 3 שעות, ואם ניסיתי לסחוב אותה קצת היתה ממש בוכה מרעב.
רופאת ילדים שללה מיד רפלוקס, בעיקר בגלל העליה המדהימה במשקל (נולדה פגית) והמליצה לי לתת לה לאכול אוכל שהוא אנטי ריפלוקס - AR, יש למס' חברות, כעת גם מטרנה הוציאו חדש.
בפועל - עד שעברתי, היא הפסיקה עם הפליטות (בגיל חצי שנה בערך) כך שאין לי ממש אינדיקציה עם זה יעבוד, אבל אפשר לנסות.

רקורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
תרגעי, זו תופעה נורמלית לחלוטין :)
תצטיידי במלאי של חיתולים, טישויים ומגבונים... קחי נשימה עמוקה וחכי שיעבור
וברצינות, תנסי לא לטלטל אותו בכלל אחרי האוכל, להשכיב בתנוחה של חצי ישיבה (סלקל, טרמפולינה וכאלה)
בגיל 4 חודשים אפשר להוסיף דיסה- בד"כ זה עוזר קצת.

מללי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה לכולן!
שכחתי לציין הוא יונק כך שדיסה זה לא פיתרון כרגע

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא כדאי לשים בסלקל תינוק שפולט
עדיף להשכיב על הגב במצב ישר והמזרן עם שיפוע קל.
ולחכות שזה יעבור בגיל חצי שנה עד שמונה חודשים.

שלוימו

משתמש רשום
ביתי היתה פולטת המון המון ודבר ראשון שנסינו תפילה ועד פעם תפילה ואח"כ ניגשנו להשתדלות וניסינו לתת לה סוג כזה של אוכל או סוג אחר עד שמצאנו סוג אוכל שקוראים לזה נוטרילון שקונים א"ז בבית מרקחת וממש פלאים זה סוג אוכל שצריך לחכות 7 דקות אחרי ההכנה וזה נהיה מוצקי קצת וזה ממש טוב וכמעט שאין פליטות
בהצלחה רבה

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ד"ר רייז!
מניסיון אישי
תינוקת שפלטה המון, וגם עלתה יפה במשקל..
2 טיפולים והבעיה הסתדרה.

גלידה

משתמש מקצוען
חיכית שיציעו לך אוסטאופט,
אז ב"ה חויד הציעה לך את ד"ר רייז

אני טוענת שכל תינוק חייב ללכת לאוסטאופט ובפרט אם הוא סובל מפליטות או מבכי ללא סיבה,
רוצו אלי - את תודי לי אלפי פעם.

שלוימו

משתמש רשום
אני הייתי אצל אוסטאופט ושילמתי 500 שקל לביקור של 15 דק' תמימות ולא עזר כלום כלום כלום!!! אני שלחתי את האוסטאופט לפסיכופאט

מללי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חויד;n4996907:
ד"ר רייז!
מניסיון אישי
תינוקת שפלטה המון, וגם עלתה יפה במשקל..
2 טיפולים והבעיה הסתדרה.

@ חויד
מי זה דר' רייז? איפה מקבל? ומהם פרטי התקשרות?

מללי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י גלידה;n4996926:
חיכית שיציעו לך אוסטאופט,
אז ב"ה חויד הציעה לך את ד"ר רייז

אני טוענת שכל תינוק חייב ללכת לאוסטאופט ובפרט אם הוא סובל מפליטות או מבכי ללא סיבה,
רוצו אלי - את תודי לי אלפי פעם.

תודה!
אפשר הסבר מזה בדיוק אוסטאופט?

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י מללי;n4997073:
@ חויד
מי זה דר' רייז? איפה מקבל? ומהם פרטי התקשרות?

ד"ר רייז מקבל בעזרא 11 בני ברק
ניתן לקבוע תור בימים א-ד בין השעות 8:45-9:30 (גם אם תפוס ולא זמין לנסות כל הזמן עד שעונה)
מומלץ לבקש להיות ברשימת המתנה ואז התור יכול לקפוץ קדימה (ברגיל זה בערך חודש)
נייד: 050-4171651

בעיקרון ההסבר שלו, הוא שיש הרבה תינוקים שבזמן הלידה נתפס להם שרירים (הגיוני מאד אחרי מה שהם עוברים..), ולכן יש תינוקים שצורחים המון כי כל תזוזה או לחיצה על שריר תפוס, מכאיבה מאד! (הייתי בהלם לשמוע את זה, לא חשבתי על כזה דבר, ושמעתי מכלי ראשון על תינוק שצרח כל היום, והיו לו המון שרירים תפוסים, אחרי טיפול, הקטן נרגע).
לגבי פליטות (ריפלוקס, או בעיות אחרות במעיים) יש עצב שיורד מהמח לאורך הגב או הבטן, ואם יש שריר שלוחץ עליו, זה גורם ללחץ על המעיים במקומות מסויימים, וגורם לתופעות שונות כגון צרבות, פליטות, מזה נגרם ריפלוקס ועוד). (כתבתי מתוך זיכרון, זה הרעיון, לא בטוח שזה מאד מדויק).
בד"כ טיפול אחד או שניים (תלוי עד כמה תפוס) זה מסתדר, אם כי לא ברגע אחד, לוקח בין יומיים לשבוע בערך, והתינוק פשוט נרגע.

גם אם לא מועיל לא מזיק, כדאי לנסות.

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י מללי;n4997077:
תודה!
אפשר הסבר מזה בדיוק אוסטאופט?
[h=2]מה זה אומר להיות אוסטאופט?[/h]
אם יצא לך להיתקל במילה "אוסטאופט" ולא הבנת מה המשמעות שלה, מדובר במקצוע מעולם הרפואה [h=2][/h] המשלימה. להיות אוסטאופט משמע להיות מטפל אשר עושה שימוש בשיטת טיפול שנקראת אוסטיאופתיה המציעה מענה למגוון רחב של בעיות באופן טבעי לחלוטין.

אוסטיאופתיה מבוססת על מגע יד בלבד כאשר הגישה המלווה את הטיפול היא מתן טיפול המותאם באופן אישי

במטרה לטפל במקור הבעיה ואיזון הגוף כולו. בשלב זה אולי כדאי לציין כי השלב הראשוני בכל טיפול הוא שלב האבחון שמטרתו לספק למטפל תמונה ברורה יותר של הבעיה שלך וכמו כן אורח החיים שלך…

[h=2]אילו הכשרה מקצועית רוכש אוסטאופט?[/h]
על מנת להיות אוסטאופט יש להירשם למסלול לימודים מקצועי שאורך בממוצע 4 שנים, הלימודים בנויים באופן המשלב לימודים עיוניים תוך שילוב של התנסות מעשית של הטכניקות שנלמדות. בין מסלולי הלימוד ניתן למצוא נושאים כמו אנטומיה, פיזיולוגיה וכמובן מגוון אסטרטגיות שונות של שיטת הטיפול אוסטיאופתיה. בסיום הלימודים מקבלים תעודה המראה כי מדובר באוסטאופט מוסמך שיכול לספק שירותים ולטפל באנשים… [h=2]מה עוד חשוב לדעת בנושא…[/h]
  • אוסטיאופתיה מתאימה לכל הגילאים ונחשבת לשיטת טיפול בטוחה ביותר.
    במהלך הטיפול לא נעשה שימוש בשום חומרים נלווים ולכן אין תופעות לוואי כך שכולם יכולים ליהנות מהטיפול.
  • טיפול זה יכול לסייע למגוון רחב של בעיות כגון: בעיות יציבה, כאבים הקשורים לעמוד השדרה כמו כאבי גב או צוואר, כאבי ראש ומיגרנות, בעיות במפרקים השונים (ברכיים, מרפקים וכד'), הגבלות תנועה ועוד…
  • אחת משיטת הטיפול של האוסטיאופתיה נקראת קרניו סקראל אשר נחשבת ליעילה ביותר עבור תינוקות. השיטה מבוססת על לחיצות עדינות באזור הגולגולת המשפיעות על הגוף כולו ומסייעות במגוון בעיות בקרב תינוקות. אל אף הפופולאריות בגילאים אלו, קרניו סקראל מתאימה לאנשים בכל הגילאים ונחשבת לשיטת טיפול יעילה.

גלידה

משתמש מקצוען
אם את גרה קרוב לסוף חזו"א בב"ב אני יכולה להמליץ לך גם על אוסטאופטית שמקבלת ברח' ירושלים ברמת גן,

חשוב לנסות,
את תעזרי לתינוק ולעצמך!!!!!!!!

אווה 0585855965

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה