עזרה תינוק בן שנה ורבע שמתקשה לנשום עקב...

רפ

משתמש סופר מקצוען
אמר בתור אפשרות אם אנחנו רוצים...
אבל לנו אין, האם זה מסוכן מבחינת חיידקים לקחת מכשיר כזה מגמח?
כשלוקחים מגמח לוקחים רק את המכשיר עצמו, ומסכה - קונים חדשה בבית מרקחת (אולי גם הגמחים מוכרים). העלות של מסכה חדשה בסביבות 20 ש"ח.
למיטב ידיעתי אין בזה בעיה.

מלבד זאת, יש ביטוחים משלימים שבהם אם מקבלים מרשם למכשיר אינהלציה הוא עולה ממש זול, בסביבות 40-70 ש"ח.

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אמר בתור אפשרות אם אנחנו רוצים...
אבל לנו אין, האם זה מסוכן מבחינת חיידקים לקחת מכשיר כזה מגמח?
לא יודעת באיזה קופה את אבל בחלק מהקופות אפשר לקנות מסובסד עולה פחות ממאה ש"ח והתחלתי לחיות מהרגע שקניתי
לגבי גמ"ח תחטאי את כל החלקים עם אלכוהול ואז אין לך מה לחשוש, לדעתי עוזר פלאים
אני בדיוק חזרתי מהרופא עם תינוק בן חמישה חודשים שכל נשימה מלווה בליחה הוא ממש סובל
,ועוד משהו שתמיד עוזר לי, לצאת עכשיו לשמש עם בגד כותנה או רק גופיה ולטייל קצת בלי להצליל את העגלה אבל צריך ממש כמה דקות וא"כ מיד לתת לו לאכול שלא יתייבש ולשים לב שלא ישרף בפנים, השמש צריכה להיות על החזה
זה פשוט עוזר פלאים.

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא יודעת באיזה קופה את אבל בחלק מהקופות אפשר לקנות מסובסד עולה פחות ממאה ש"ח והתחלתי לחיות מהרגע שקניתי
לגבי גמ"ח תחטאי את כל החלקים עם אלכוהול ואז אין לך מה לחשוש, לדעתי עוזר פלאים
אני בדיוק חזרתי מהרופא עם תינוק בן חמישה חודשים שכל נשימה מלווה בליחה הוא ממש סובל
,ועוד משהו שתמיד עוזר לי, לצאת עכשיו לשמש עם בגד כותנה או רק גופיה ולטייל קצת בלי להצליל את העגלה אבל צריך ממש כמה דקות וא"כ מיד לתת לו לאכול שלא יתייבש ולשים לב שלא ישרף בפנים, השמש צריכה להיות על החזה
זה פשוט עוזר פלאים.
יודעת על מאוחדת שיא?

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
קודם כל- תקפידו מאוד לא להאכיל ולהשקות תינוקות בשכיבה רק בהטיה!
זה גורם מס' 1 לפיתוח שיעול קשה.

בנוסף כשתינוק משתעל תשכיבו אותו על הברכיים שלכם
תטפחו לו על הגב הרבה טפיחות ברצף מכיוון מרכז הגב לכיוון מעלה
זה עוזר לליחה להשתחרר ולצאת.
תעשו כך הרבה זמן ותראו שיפור (כמובן לא במקום טיפול מתאים)

ck

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לערבב שמן זית עם ערק (אם אין ערק אז לפחות רק שמן זית) לחמם את השמן זית מעט להיזהר שלא מדי ולעסות על החזה והגב - עוזר פלאים

יעל
אם אין ערק - אפשר לעשות עם 2 טיפות שמן לבנדר בשמן זית מחומם. אחרי העיסוי לשים חתיכת צמר גפן עבה וגדולה על החזה והגב, עמ"נ שהמקום יהיה מחומם בלילה והליחה תתרכך.
מאד מועיל לעשות אדים קרים בחדר. רופא ילדים אמר לי שזה מרכך את הליחה וזה עוזר מדהים. אצלי זו עזרה ראשונה עד גיל 3 בערך. צריך רק לזכור להחליף מידי יום את המים, עמ"נ שלא יזדהמו מחידק.

דאבל

משתמש מקצוען
זה לא סטרידור?
אם השיעול נבחני זה ממש זה.
ומטפלים באינהלציות בודיקורט ומי מלח

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה לכל העונים.
מצאנו שמן שנקרא רליף.
ממש עזר.
תודה לה'

תוך כמה זמן זה עזר?
הלכתי לקנות רליף בהמלצת פורום דומה שפתחתי אתמול ולא היה. אז היא הביאה לי משחה שמורכבת מהרבה שמנים. מרחתי לילה והבוקר.... בלילה לא נשרמה הטבה

נזר הבריאה

משתמש פעיל
אישית אנחנו מכירים את ד"ר שלמה בר סלע רופא מקצוען מומלץ במיוחד שמקבל מטעם מאוחדת במרפאתו בקניון מלחה שער נרקיס (לעלות קומה במעלית שמיד אחרי הכניסה מצד ימין) 02-5846400
יש עוד רופאה בשם ד"ר נטלי דניאל במרכז העיר שמקבלת גם היא מבוטחי מאוחדת.

• תודה
Reactions: ext

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה