תינוקות זוחלים בחורף

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
והרצפה קרה כ"כ, מה עושים?
מהשטיח/שמיכה הם בורחים מהר מאוד...

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
מלבישים להם שכבה נוספת בחלקים שנוגעים ברצפה
מנסיון של 3 ילדים לפחות שזחלו בחורף, ב"ה לא היתה שום בעיה (אפילו שהידיים נוגעות ברצפה חשופות)

ששונית

משתמש מקצוען
מחכים לקיץ... רציני.
קראתי מחקר שתינוקות שנולדו בתחילת הקיץ, כך שחודשי הזחילה יוצאים בחורף, החלו לזחול באיחור ניכר מאוד מהתינוקות שחודשי הזחילה שלהם הם בקיץ.
אולי תקני שטיח גדול מחומר כזה כמו סול, לא יודעת איך קוראים לזה.
וטיפ שמאוד עזר לבן שלי - למלא אמבטיה בגובה שכאשר התינוק יזחל, המים יגיעו לו לכתפיים, לשים אותו בתנועת זחילה. בתחילה הוא יוריד את הראש ויראה שאי אפשר בגלל המים, ותוך זמן קצר הוא יתחיל לזחול במים.

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אחרי שאצלי הזחילות האלו כבר הובילו לדלקת ריאות ,
ולהישאר בשטח השטיח (הגדול!!) הייתה דרישה מדי מופרזת בשבילו
התחלתי לשים אותו בשק שמיכה שקנו לי בחו"ל גם בזמן זחילה
(השק הנו גדול ומתאים מגיל 6 חודשים עד שנתיים)
כך שיש לו מספיק מקום והוא זוחל עם זה כל הדרך

https://www.kiabi.com/gigoteuse-velours-sans-manches-bebe-garcon-bleu_P404695C404693
upload_2017-12-13_12-32-29.png

ריבת חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

יש לי כזה לבן שלי בן שנה- ללילה, הוא לא ישן כמה לילות כי לא הצליח להתהפך עם זה, היום קצת מתהפך לצד.
אז איך הוא ז ו ח ל עם זה???

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מחכים לקיץ... רציני.
קראתי מחקר שתינוקות שנולדו בתחילת הקיץ, כך שחודשי הזחילה יוצאים בחורף, החלו לזחול באיחור ניכר מאוד מהתינוקות שחודשי הזחילה שלהם הם בקיץ.
אולי תקני שטיח גדול מחומר כזה כמו סול, לא יודעת איך קוראים לזה.
וטיפ שמאוד עזר לבן שלי - למלא אמבטיה בגובה שכאשר התינוק יזחל, המים יגיעו לו לכתפיים, לשים אותו בתנועת זחילה. בתחילה הוא יוריד את הראש ויראה שאי אפשר בגלל המים, ותוך זמן קצר הוא יתחיל לזחול במים.
היא זוחלת מצוין, וזו בדיוק הבעיה שאני לא יכולה להחזיק אותה במקום אחד יותר מ-10 שניות, אפילו על הידיים היא לא מוכנה להיות היא רק רוצה לזחול
וזה כבר נושא בפני עצמו-איך מונעים ממנה להכניס לפה כל מה שהיא רואה, אני מטאטה כל הזמן את הבית והיא מומחית למצוא בדיוק את החתיכה שנעלמה מעיניי מתחת לשולחן...
אחרי שאצלי הזחילות האלו כבר הובילו לדלקת ריאות ,
ולהישאר בשטח השטיח (הגדול!!) הייתה דרישה מדי מופרזת בשבילו
התחלתי לשים אותו בשק שמיכה שקנו לי בחו"ל גם בזמן זחילה

https://www.kiabi.com/gigoteuse-velours-sans-manches-bebe-garcon-bleu_P404695C404693
צפה בקובץ המצורף 310376
מה עם כפות הידיים שקופאות מקור? זה גם עוזר לזה?

נערך לאחרונה ב:

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי כזה לבן שלי בן שנה- ללילה, הוא לא ישן כמה לילות כי לא הצליח להתהפך עם זה, היום קצת מתהפך לצד.
אז איך הוא ז ו ח ל עם זה???
עוד לא בן שנה וזה השק הכי גדול שלהם אני חושבת
כי יש בזה מידות...
והוא מצליח לזחול עם זה מצוין

מה עם כפות הידיים שקופאות מקור? זה גם עוזר לזה?
לזה עוד לא מצאתי פתרון
(עד חצי המלכות :rolleyes:)

חרמון

משתמש מקצוען
אני מלבישה את הילדה בגרביונים+ מכנסים ושמעתי מחברה שלי שמעל כל הבגדים מלבישה עוד חולצה+ מכנס מפוטר.
וחוץ מהכל- פשוט לחמם את הבית.
אני מצאתי שיטה מאד נחמדה- לא יודעת אם תעזור לכולם אבל אצלי הבית גם ככה די מבודד,
אני מרתיחה סיר עם מים ונותנת לו לבעבע על האש וזה מחמם לי את כל החדר.
פיתרון נוסף ששמעתי- להדליק מזגן ולשים בצד קערה עם מים, וזה עוזר למנוע את היובש והכבדות שהמזגן גורם.

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא ככ הבנתי מה היתרון בשק שינה/זחילה הזה.
נראה לי מטופש בעליל ולא טוב בשביל ההתפתחות. הרגליים כלואות ואין לילד חופשיות. איך הוא אמור להעמד בהמשך וכו? זה מסרבל לגמרי.
מה ההבדל הגדול אם מלבישים טוב כמה שכבות? בטוחה שלילד יותר נח ככה להרגיש את הגוף שלו ולא להרגיש שנאבדו לו הידיים והרגליים.
ולגבי זה שהם מוכשרים בלמצוא דברים ברצפה אני מזדהה איתך נורא.
ררואה כל יום ניסים גלויים בענין זה. ומצממר לחשוב מה יכל לקרוא עוד רגע אם לא הייתי רואה.
(אם זה זכוכית בגינה שהחזיקה ביד(הושבתי אותה לשניה), ואם זה בורד קטן ביד שלה שנפל מאיזו מכונית שהחזיקה ביד.פחד אימים!)

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא ככ הבנתי מה היתרון בשק שינה/זחילה הזה.
נראה לי מטופש בעליל ולא טוב בשביל ההתפתחות. הרגליים כלואות ואין לילד חופשיות. איך הוא אמור להעמד בהמשך וכו? זה מסרבל לגמרי.
תתפלאי שהוא כבר עומד..., ונכון הוא זוחל הרבה פעמים בלי שק שינה
אבל ברעיון זה לא תמידי שק השינה הזה
אלא בימים קרים במיוחד שאנחנו כל הזמן בבית ולא יוצאים ואז הוא חייב לזחול והרבה
אבל כשהילד סבל מדלקת ראיות , ולפני זה היה צריך אינהלציות וכו'.. אני בטוחה שזה הרבה יותר טוב להתפתחות שלו.

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עם הזחילה, נו מילא, מסתדרים איכשהו. גופיה חורפית+גולף+סריג+גרבינוים+מכנסיים +גרביים נוספים לכפות הרגליים במקרה הצורך, עם זה עוד איכשהו אפשר להסתדר כולל חימום הבית עם כל הפטנטים שנתכבו כאן למעלה,
אבל מה עושים עם תינוק שנעמד ומתחיל כבר לעשות כמה פסיעות אבל עם כל השכבות גרבינוים או אוברולים קטיפה וכדו' - הוא כל הזמן מחליק ומאבד יציבות???

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חובה גרביים מונעות החלקה. ואת יכולה גם להכין מין עיגולים מחומר מונע החלקה ולחבר לו את זה לבגד(איך? לא יודעת) באזורים של הרגל, כמו בברך או מתחת וכו.

חרמון

משתמש מקצוען
עם הזחילה, נו מילא, מסתדרים איכשהו. גופיה חורפית+גולף+סריג+גרבינוים+מכנסיים +גרביים נוספים לכפות הרגליים במקרה הצורך, עם זה עוד איכשהו אפשר להסתדר כולל חימום הבית עם כל הפטנטים שנתכבו כאן למעלה,
אבל מה עושים עם תינוק שנעמד ומתחיל כבר לעשות כמה פסיעות אבל עם כל השכבות גרבינוים או אוברולים קטיפה וכדו' - הוא כל הזמן מחליק ומאבד יציבות???
אני מלבישה גרביונים+ גרבים,
ומעל גרבים מונעות החלקה (כמין גרב שיש לה סוליה כמו של נעל טרום הליכה- מצאתי בביתן המלך בב"ב- אחד לפני האחרון)

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
יש לי גרביים עם כאלה נקודות מונעות החלקה אבל זה לא ממש עוזר...
אולי גרביים עם סוליה כזאת זה רעיון טוב, השאלה איפה עוד יכול להיות שמוכרים כזה דבר?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
חובה גרביים מונעות החלקה. ואת יכולה גם להכין מין עיגולים מחומר מונע החלקה ולחבר לו את זה לבגד(איך? לא יודעת) .

אני טפטפתי טיפות דבק חם וכל הגרביים הפכו להיות נגד החלקה... כנ"ל בתחפושות לאותו גיל.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אני טפטפתי טיפות דבק חם וכל הגרביים הפכו להיות נגד החלקה... כנ"ל בתחפושות לאותו גיל.
תבדקי שזה מספיק נח לתינוק,
נקודות בולטות מידי, יכולות ממש להציק... (הכניסי נקודה אחת לתוך הנעל שלך ותרגישי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה