תיאום מס - דורש רישום לאתר?

שלס

משתמש מקצוען
נכנסתי לאתר רשות המיסים לעשות תיאום מס לחבר (מהר מהר לפני שנגמרת שנת המס).
ואני מגלה שצריך להירשם, ולאחר הרשמה אני רואה רק את התיק שלי בלי אפשרות לעשות למישהו אחר.

עידן חדש? אי אפשר לעשות תיאום מס בלי כל הבירוקרטיה הזאת?
(לקראת 2018, אני צריך להודיע לכל החברים שנגמרו ימי הטובות והחסדים, יותר אני לא יכול לעשות לאף אחד תיאום מס, עם לינק כדי להוכיח להם שזה לא משהו אישי...)

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
כן
אכן משהו חדש מבית היוצר רשות המיסים
כל אחד נדרש להירשם ורק דרך זה יכולים לעשות תיאום מס
-נ.ב אפשר לגשת למשרדי מס הכנסה ולסדר את זה שם

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
(לקראת 2018, אני צריך להודיע לכל החברים שנגמרו ימי הטובות והחסדים, יותר אני לא יכול לעשות לאף אחד תיאום מס, עם לינק כדי להוכיח להם שזה לא משהו אישי...)

אולי זה היה שווה ?

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מחר לא יהיה אפשרי כבר לעשות תיאום מס ל2017 דרך האתר?

שלס

משתמש מקצוען
אולי זה היה שווה ?
התכוונתי בציניות.
בסה"כ זו פעולה שלוקחת בדיוק 5 דקות (כשבאים מוכנים עם כל הפרטים - מי שמבקש ממני תיאום מס אני אומר לו מראש שיביא איתו העתקי תלושים וצילום ת.ז. עם הספח בשביל הזיהוי בסוף, ובלי שיש לי את זה על השולחן אני לא מתחיל).
לא כל אחד אצלינו נגיש לרשת, אצלינו בעבודה עזרתי להרבה עובדים לעשות תיאום מס וחוסך מהם את הנסיעה לרשות המיסים.

מה יעשו מהיום כל המעסיקים שסידרו את התיאום מס לעובדים שלהם? לרו"ח ומייצגים יש עוד דרך איך לעשות את זה?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
מייצג יכול לעשות רק למי שמיוצג אצלו.
קליטת הייצוג יכולה לקחת שבועיים / שולשה

קולות חדשים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אפשר לעשות תיאום במשרדי "מס הכנסה"
רק עם מספרי תיקי ניכויים?
כלומר לא להביא את התלושים עצמם.

נפמן

משתמש מקצוען
אפשר פפשוט לרשום את הבן אדם שלו עושים את התיאום לקבל עבורו את הסיסמה והקוד ולהמשיך כרגיל כמו שהיה עד היום. הרישום בתיאום מס זה לא למיצגים או משהו, כל אחד יכול לרשום את עצמו וממילא אפשר לרשום גם מישהו אחר באותו אופן.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
מה שמעניין ראיתי היום שניתן קבל עם השם משתמש והסיסמא האישיים, תיאום מס שנעשה דרך פקיד השומה (פעם שניה בשנת המס) דרך המערכת, אין צורך להמתין עד שיגיע בדואר.

אם מישהו ניסה נשמח להתעדכן

פרקטית

משתמש מקצוען
ניסיתי להרשם.
אם אין לי מס' רשיון נהיגה או דרכון בעצם אין לי דרך להרשם?

פרקטית

משתמש מקצוען
יש לי תאריך הנפקת תעודת זהות שלי. אבל צריך עוד פרט או מספר דרכון או רשיון נהיגה.

מאיפה הבאת את ת.ז. של אחד ההורים? זה לא מופיע שם.

פרקטית

משתמש מקצוען
זה הצילום מסך

קבצים מצורפים

• תאום מס.docx
    KB 131.9 · צפיות: 15
נערך לאחרונה ב:

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לאחר שרשמתי את תאריך הנפקת תז שלי, לחצתי המשך, ואיפשר לעבור הלאה.

פרקטית

משתמש מקצוען
מספר תביעה למענק עבודה היה לך?

כי לי זה לא נותן להמשיך הלאה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה