תחרות מלחינים - קול חי

גלובוס

משתמש מקצוען
אצל טוקר החשיפה יותר טובה לדעתי
בגלל שהם מגישים את החומר בצורה יותר משכנעת
ומי ששולח לחו מקבל את זה מושר ומעובד
שזה גם בונוס[/QUOTE]

השליח

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אי אפשר לנהל דיון פורה, ישנם עדיין כמה חסומים שלא מצליחים להאזין לתכנית ומבקשים נואשות להעלות לכאן. נא ובבקשה.

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המלחינים עונה 2 בבקשה

קבצים מצורפים

• העונה השניה של 'המלחינים' נפתחה בסערה • צפו והצביעו שעה 1.mp3
    83.1 MB · צפיות: 161
  • העונה השניה של 'המלחינים' נפתחה בסערה • צפו והצביעו שעה 2.mp3
    83.1 MB · צפיות: 137
  • העונה השניה של 'המלחינים' נפתחה בסערה • צפו והצביעו שעה 3.mp3
    83.1 MB · צפיות: 134

yakov19

משתמש רשום
יוני א.
יש דמיון בין השירים, אבל זה ממש לא אותו שיר

קבצים מצורפים

• מוטי רוטמן - ושמרו.mp3
    7.7 MB · צפיות: 67
  • ושמרו.mp3
    2.6 MB · צפיות: 53
שלום חבר'ה, במוצ"ש הגעתי לישיבה והייתי בהלם שקפצו עליי חברים והחמיאו על השיר רק עם קקאו,קשה לי להאמין שהשיר יעלה כיוון שהוא לא מה שהם מחפשים והם אמרו זאת בפירוש.
[אם הייתי יודע שזה רציני הייתי מעלה שיר אחר אבל...] בכל מקרה הנה לכם המקור [לפני העיוותים הנוראיים שאני באמת לא יודע למה עשו לו את זה:(:(:(;)

קבצים מצורפים

• רק עם קקאו.mp3
    11.2 MB · צפיות: 246

שעון חול

משתמש פעיל
שלום חבר'ה, במוצ"ש הגעתי לישיבה והייתי בהלם שקפצו עליי חברים והחמיאו על השיר רק עם קקאו,קשה לי להאמין שהשיר יעלה כיוון שהוא לא מה שהם מחפשים והם אמרו זאת בפירוש.
[אם הייתי יודע שזה רציני הייתי מעלה שיר אחר אבל...] בכל מקרה הנה לכם המקור [לפני העיוותים הנוראיים שאני באמת לא יודע למה עשו לו את זה:(:(:(;)
‏ הביצוע בתוכנית יותר יפה מהמקורי כך נראה לי תגיד לי אם אני צודק עכשיו סתם שאלה לאיזה מגזר אתה משתייך (היה לי וויכוח עם חבר) אם תוכל לענות לי תודה רבה ודרך אגב הכי התלהבתי על השיר שלך אחלה שיר מצוין לדעתי היה הכי מוצלח השבוע

גלובוס

משתמש מקצוען
אתה תותח השיר שלך 100
כמובן שהצבעתי לו.
מה אתה לא יכול לישלוח עוד שיר תחת שם אחר?

‏ הביצוע בתוכנית יותר יפה מהמקורי כך נראה לי תגיד לי אם אני צודק עכשיו סתם שאלה לאיזה מגזר אתה משתייך (היה לי וויכוח עם חבר) אם תוכל לענות לי תודה רבה ודרך אגב הכי התלהבתי על השיר שלך אחלה שיר מצוין לדעתי היה הכי מוצלח השבוע
חרדי ליטאי...ישביעבוחר

123PNINI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה עובד ככה אתה שולח לחן לא משנה על מה ואיך זה מוקלט ודאי שעדיף ברור או עם פלייבק או אורגן ואצל טוקר זה עובר לאלי קליין שהוא מעבד את זה ואיצי איזנשטט שר אותו ואצל דיקמן זה עובד שהוא משמיע את השיר שלך איך שאתה שר ואם זה לא כל כך ברור או בלי לווי מוזיקלי הוא שולח את זה לגלעד פוטולסקי משלהבת והוא נותן לו ליווי
אתה יכול לשלוח שיר על כל נושא מפסוק ממוסר מילים שלך כל דבר שעולה לך בראש
וברור שיואלי דיקמן אצלו זה יותר טוב כי נכון לטוקר יש ניסיון אבל הוא לא מבין כלום במוזיקה כלום פשוט כך אבל יואלי דיקמן אין עליו הוא מבין יותר מכל מיני גדולים הוא כישרון משהו מיוחד וחוץ מזה אלי קליין אמר בראיון לטוקר שהוא לא מחפש את השיר היפה אלא את הלהיט רדיו ואתם מבינים שזה בלבול מח כי שיר יפה הוא לא דווקא להיט רדיו לכן עדיף ליואלי דיקמן הבעיה שיש מאות אם לא אלפי ששולחים לו אז ככה שהסיכויים יותר נמוכים אבל וודאי שיואלי יותר מומחה

לא מסכים איתך

אלי קליין הוא פפצה של מוזיקה

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם למוזיקאי מרכסים את התותח אני אישית אהבתי את הלחן

קבצים מצורפים

• מוצש חי שעה ראשונה כח טבת תשעט – 05.01.19 - רדיו קול חי.mp3
    22.8 MB · צפיות: 102
  • מוצש חי שעה שלישית כח טבת תשעט – 05.01.19 - רדיו קול חי.mp3
    28.7 MB · צפיות: 115
  • מוצש חי שעה שניה כח טבת תשעט – 05.01.19 - רדיו קול חי.mp3
    23.3 MB · צפיות: 66

ארי רובין

משתמש צעיר
יו יו איזה שיר אתה מטורף איזה שיר איזה קול במיוחד בבית הגבוה איך הם פיספסו את השיר הזה אני מתחיל להסתכל אחרת על השופטים (לא לטובה) אני חושב שהם מנסים לשווק את איצלה אייזנשטרק בכל מחיר למה הם לא השמיעו את המקורי זה מטורף
שלח לדיקמן או שהוא כבר לא ישמיע את זה אחרי הרעש שזה גרם בקול חי

גלובוס

משתמש מקצוען
מה אומרים על הלחנים של השבוע?
לי ממש הרגיש שכמעט כל הלחנים מועתקים במיוחד תורה
שמדגדג לי איזה שיר שנישמע בדיוק כך עוד לא עלה לי...
ולא הבנתי איך ושמרו ניבחר??:eek:

גלובוס

משתמש מקצוען
הקשבתי לשיר המקורי שלך עוד לא החלטתי מה יותר יפה...כך שזה לא כזה גרוע;)
מה שכן רציתי להמליץ לך,
כדאי לך לשנות קצת השיר בצורה שהמלים רק אם קקאו לא יתפסו את כל הפואנטה של השיר
ת'כלס זה לא ה-מסר .
תשחק קצת עם המילים תן בחלק הגבוהה מילים אחרות שמבטאות את משמעות השיר והשיר עף
אגב טוקר אמר בתכנית השבוע שזמרים פנו לתכנית בשל הלחנים מישהו יודע אם זה אמיתי או סתם פינטוז'?

אולי מעניין אותך גם...